Ürün adı: 3300 XL Prob
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 330103-11-19-10-02-00
Menşei Yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18020776782
Email: [email protected]
genel Bakış
| Ürün adı | 3300 XL Prob |
| Marka Adı | Bently Nevada |
| Model Numarası | 330103-11-19-10-02-00 |
| Üretim Yeri | ABD |
| Garanti | 12 Ay |
| Ödeme Yöntemleri | T\/T |
| Sevkiyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
E-posta: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ürün adı | BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob |
| Üretici | Bently Nevada |
| Ürün Tipi | 3300 XL Prob |
| Parça Numarası | 330103-11-19-10-02-00 |
| Boyutlar | 1.8x1.6x105cm |
| Ağırlık | 0.12kg |
| Gönderim yeri | Xiamen, Çin |
| Menşei Ülkesi | ABD |
| Şart | Yeni ve orijinal fabrika ambalajında |
| Doğrusal Aralık | 2 mm (80 mil), hedef aralığı 0,25 ile 2,3 mm arasında |
| Çıkış sinyali | -1 ile -17 Vdc; önerilen titreşim aralığı -9 Vdc (1,27 mm) |
| Prob DC direnci | 7,59 Ω ± 0,50 (1,0 m uzunluk için) |
| Frekans Tepkisi | sinyal zayıflaması minimum düzeyde kalacak şekilde en fazla 305 m’ye kadar alan kablolamasını destekler. |
| İp Malzeme | Polifenil Sulfid (PPS) |
| Sıcaklık aralığı | standart: –52 °C ila +177 °C |
| Bağıl Nem | nem oranı %93 iken 56 gün sonra ASF değişimi %3’ten az |
| Basınç contası | Viton O-ring, diferansiyel basınç tasarımı |
| kasa malzemesi | AISI 303/304 paslanmaz çelik |
| Standart ileri monte edilen problar | Maksimum derecelendirilmiş tork: 33,9 N•m (300 in•lbf) |
| İlk üç diş | Maksimum derecelendirilmiş tork: 22,6 N•m (200 in•lbf) |
| Diş derinliği | M10 x 1 vida dişlisinde maksimum 15 mm |
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob dönen makinelerde mil titreşimi, yer değiştirme ve konumun temas gerektirmeden ölçülmesi için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir özdirenç (eddy current) yakınlık probudur. 3300 XL serisinin bir parçası olarak kritik endüstriyel ekipmanlar için güvenilir ve kararlı izleme performansı sunar.
Dayanıklılık ve doğruluk açısından geliştirilen bu prob, uzun kablo iletim mesafelerini destekler ve sert endüstriyel ortamlarda etkili bir şekilde çalışır; bu nedenle makine koruma ve durum izleme sistemlerinde temel bir bileşendir.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob 0,25 ila 2,3 mm hedef aralığında 2 mm (80 mil) doğrusal ölçüm aralığı sunar ve -1 ile -17 Vdc arasında bir çıkış sinyali sağlar; optimal titreşim aralığı -9 Vdc'de (1,27 mm) gerçekleşir. 1,0 m kablo uzunluğu için probun DC direnci 7,59 Ω ±0,50 olup, sinyal kaybı en aza indirgenerek sahada 305 metreye kadar kablolama mesafesi desteklenir.
Prob ucu, polifenilen sülfür (PPS) malzemeden üretilirken, muhafaza AISI 303/304 paslanmaz çelikten yapılmıştır; bu da dayanıklılığı artırır. Viton O-ring basınç contası, diferansiyel basınç tasarımıyla birlikte kullanılır ve belirlenmiş tork sınırları ile vida teması özelliklerine göre güvenilir montajı destekler.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob mil titreşimi ve yer değiştirmesi için yüksek ölçüm doğruluğu sağlar; böylece güvenilir durum izlemesi sağlanır. Temas gerektirmeyen özdirenç teknolojisi mekanik aşınmayı ortadan kaldırır, bu da kullanım ömrünü uzatır ve bakım gereksinimlerini azaltır.
Uzun kablo mesafelerinde bile mükemmel sinyal kararlılığı sağlar ve bu nedenle büyük endüstriyel tesisler için uygundur. Dayanıklı paslanmaz çelik yapı ve PPS uç malzemesi, uzun vadeli dayanıklılığı garanti eder; aynı zamanda Bently Nevada izleme sistemleriyle uyumluluğu, mevcut sistemlere sorunsuz entegrasyonu mümkün kılar.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob -52 °C ile +177 °C arasındaki sıcaklık aralığında zorlu endüstriyel ortamlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek nem koşullarında performansını korur; %93 nem oranında 56 gün boyunca uzun süreli maruziyetten sonra ASF değişimi %3’ten azdır.
Prob, değişken basınç koşullarında güvenilir çalışma sağlayan bir Viton O-ring kullanılarak basınca dayanıklı bir tasarım ile donatılmıştır. Mekanik tasarımı, ağır iş makinalarında kararlı montaj için yüksek tork toleransını ve sağlam vida bağlantısını destekler.
Soru 1: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probun işlevi nedir?
A: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob, temas gerektirmeyen özdirenç teknolojisi kullanarak mil titreşimi, yer değiştirmesi ve konumunu ölçer.
S2: 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob’un ölçüm aralığı nedir?
A: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob, 0,25 ila 2,3 mm hedef aralığında 2 mm (80 mil) doğrusal ölçü aralığına sahiptir.
S3: 330103-11-19-10-02-00 Prob, zorlu ortamlarda çalışabilir mi?
A: Evet, BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob, -52 °C ile +177 °C sıcaklık aralığında çalışır ve yüksek nem ve basınç koşullarında kararlılığını korur.
S4: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 Prob’da hangi malzemeler kullanılmıştır?
A: Prob ucu PPS’ten, muhafaza ise AISI 303/304 paslanmaz çelikten yapılmıştır.
S5: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob’un desteklediği maksimum kablo mesafesi nedir?
A: Sinyal kaybı en aza indirgenerek saha kablolama mesafelerine 305 metreye kadar destek verir.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |