Ainm Táirge: 3300 XL Probe
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-11-19-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 3300 XL Probe |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-11-19-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL Probe |
| Uimhir an Chuid | 330103-11-19-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x105cm |
| Meáchan | 0.12kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Raon Líneach | 2 mm (80 mils), ó ghearradh sprioc 0.25 go 2.3 mm |
| Síneál Eisteachta | -1 go -17 Vdc, an beartas leagtha don ghearradh creathachta -9 Vdc (1.27 mm) |
| An t-áisreacht DC an phroib | 7.59 Ω ± 0.50 (do fhad 1.0 m) |
| Freagraíocht freiceadáin | tacaíonn sé le ceangal réimsíochta go dtí 305 m le laghdú beag ar an siognál. |
| Materail an bhriste | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Réim teocht | caighdeánach: ó -52°C go +177°C |
| Duillín relative | níos lú ná 3% athrú ar ASF tar éis 56 lá ag 93% fuaraint |
| Síoschunntas brú | Fáinne Viton O, dearadh brú difriúil |
| meadar Chás | Stáinléan AISI 303/304 |
| Proibí caighdeánacha le suíomh romha | An torc uasta ráta 33.9 N•m (300 in•lbf) |
| Na trí chéad snáithíní | An torc uasta ráta 22.6 N•m (200 in•lbf) |
| Bainistiú Téad | Uasmhéid 15 mm don snáithín cás M10 x 1 |
An BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe is scannáin thionscnamh cothrománach ard-chruaithneachta é seo a dheanann tomhas gan teagmháil ar chrochadh, aschur agus suíomh na sreangáin i meaisíní rothartha. Mar chuid den tsraith 3300 XL, cuireann sé feidhmíocht mhiontorrach agus shábháilte ar fáil do thiomáint thionscnamh tábhachtach i ngnóthaí tionscnamh.
Dearadh ar chruthaíocht agus ar cruas, tacaíonn an scannáin seo le fad fada trasnaimh cábla agus oibríonn sé go héifeachtach i dtimpeallachtaí tionscnamh uafásacha, ag déanamh é mar chomhpháirt ríthábhachtach i gcóras cosaint mhaisíní agus córas monatóraíochta stáide.
An BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe tugann sé raon tomhas líneach de 2 mm (80 mils) laistigh de ghearradh sprioc de 0.25 go 2.3 mm agus cuireann sé amach sínal aschuir ó -1 go -17 Vdc, le gearradh crochta do chrochadh iomlán ag -9 Vdc (1.27 mm). Tá an t-imeallachta DC den bhrúisín 7.59 Ω ±0.50 le fáil don fhad 1.0 m den tsruthán agus tá sé in ann aonraíocht réimseach a thacaíocht suas le 305 méadar gan laghdú suntasach ar an sínal.
Tá an ceann brúisín déanta as Polyphenylene sulfide (PPS), agus tá an cás déanta as stáinléan AISI 303/304 chun feabhas a chur ar an díobháil. Úsáideann sé sealadh O-ring Viton faoi bhrú le dearadh brú difreálach agus tacaíonn sé le suiteáil shábháilte le teorainnghnéithe sonraithe ar an torc agus ar an ngluaiseacht snáithine.
An BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe cuireann sé cruinneas ard tomhais ar chrochadh agus ar dhísphlánaíocht na seilfe, ag cinntiú monatóireachta stádáin oiriúnach. Tugann a theicneolaíocht reatha eddy gan teagmháil aon chaitheamh meicniúil, ag fáscadh an tsaoil sheirbhis agus ag laghdú riachtanais cothabhála.
Tugann sé seasmhacht iontach sainiallach fiú thar fhadhbhanna cábla fada, agus mar sin is oiriúnach é do shuiteáilí tionsclaíocha móra. Cinntíonn an t-ullmhú láidir as stáinine ina dhiaidh sin agus an t-ábhar barr as PPS feidhmchláir fhadtéarmach, agus tosaíonn a chomhoiriú le córas miontorála Bently Nevada go héasca isteach i n-ullmhúcháin reatha.
An BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe is éard atá i gceist leis an mbearna seo ná oibriú i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta le raon teochta ó -52°C go +177°C. Coimeádann sé a fheidhm faoi choinníollacha airde uisce, leathnú lúite níos lú ná 3% ASF tar éis eispózála fhadtréimhseach ar 93% uisce ar feadh 56 lá.
Tá an mbearna freisin leagtha amach le dearadh sealaithe faoi bhrú ag baint úsáide as O-ring Viton, ag cinntiú oibriú oiriúnach faoi choinníollacha brú éagsúla. Tacaíonn a dhéantús meicniúil le foighne ard torca agus le ceangal ciorcail shiolta chun suiteála shábháilte i mbithmheaisíní trom-shaor.
Ceist 1: Cad is féidir leis an mbearna BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL a dhéanamh?
A: Tomhaistear tonnghutha, aistriú agus suíomh an truinnse leis an mbreiseán BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL ag baint úsáide as teicneolaíocht gaoithe iargúlta gan teagmháil.
C2: Cad é raon tomhaiste an bhreiseáin 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Tá raon líneach 2 mm (80 mils) ag an mbreiseán BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL laistigh de ghearradh sprioc 0.25 go 2.3 mm.
C3: An féidir leis an mbreiseán 330103-11-19-10-02-00 oibriú i dtimpeallachtaí dochartha?
Tá, oibríonn an mbreiseán BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL ag téamháin ó -52°C go +177°C agus coimeádann sé a shuíomh faoi choinníollacha ard-chuasachta agus brú.
C4: Cén sórt ábhair a úsáidtear sa bhreiseán BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00?
A: Tá an ceann breiseáin déanta as PPS, agus tá an chúlra déanta as stáinléan AISI 303/304.
C5: Cad é an fhad is mó cábla a thacaíonn an mbreiseán BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL leis?
A: Tacaíonn sé le fad na sraithe san áit suas le 305 méadar le caillteanas sínialais íseal.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 Leagan 1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |