Məhsulun adı: 3300 XL Probası
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-11-19-10-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL Probası |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-11-19-10-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL Probası |
| Hissə Nömrəsi | 330103-11-19-10-02-00 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x105sm |
| Çəki | 0.12kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Lineer Diapazon | 2 mm (80 mil), hədəf aralığı 0,25–2,3 mm arasında |
| Çıxış sinyali | -1-dən -17 Vdc-yə qədər, tövsiyə olunan vibrasiya aralığı -9 Vdc (1,27 mm) |
| Probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,59 Ω ± 0,50 (1,0 m uzunluq üçün) |
| Tezlik cavabı | minimal siqnal azalması ilə sahədə naqilləşməni 305 m-ə qədər dəstəkləyir. |
| Ənək Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Temperatur aralığı | standart: -52°C-dən +177°C-ə qədər |
| Nisbət Rütubəti | 93% rütubət şəraitində 56 gün ərzində ASF dəyişikliyi 3%-dən az |
| Təzyiq möhürü | Viton O-quyruğu, fərqləndirici təzyiqli dizayn |
| korpus materialı | AISI 303/304 paslanmayan polad |
| Standart ön quraşdırılmış problar | Maksimum qiymətləndirilən burulma momenti 33,9 N•m (300 in•lbf) |
| İlk üç rezim | Maksimum qiymətləndirilən burulma momenti 22,6 N•m (200 in•lbf) |
| Rezba birləşməsi | M10 x 1 korpus rezimi üçün maksimum 15 mm |
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob bu, dövriyyə edən maşınların millərinin titrəşməsini, yerdəyişməsini və mövqeyini kontakt olmadan ölçmək üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli eddy cərəyanı yaxınlıq probudur. 3300 XL seriyasının bir hissəsi kimi o, təhlükəli sənaye avadanlığı üçün etibarlı və sabit izləmə performansı təmin edir.
Davamlılıq və dəqiqlik üçün hazırlanmış bu prob uzun kabellər üzərindən ötürülmə məsafələrini dəstəkləyir və çətin sənaye şəraitində effektiv işləyir; beləliklə, maşınların qorunması və vəziyyət monitorinqi sistemlərində vacib komponentdir.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob hədəf aralığı 0,25–2,3 mm daxilində 2 mm (80 mil) xətti ölçmə diapazonu təmin edir və -1-dən -17 Vdc-yə qədər çıxış siqnalı verir; optimal titrəmə aralığı -9 Vdc-də (-1,27 mm) olur. 1,0 m kabel uzunluğu üçün probun daimi cərəyan müqaviməti 7,59 Ω ±0,50-dir və minimal siqnal zəifləməsi ilə sahədə 305 metrə qədər naqilləşmə məsafəsini dəstəkləyir.
Prob ucunun materialı polifenilen sulfid (PPS), qutusu isə artırılmış davamlılıq üçün AISI 303/304 paslanmayan poladından hazırlanmışdır. Viton O-halka təzyiq möhürünü və fərq təzyiqi dizaynını ehtiva edir; təhlükəsiz quraşdırma üçün müəyyən edilmiş burulma momenti limitləri və vida qoşulması spesifikasiyalarını dəstəkləyir.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob milin titrəməsi və yerdəyişməsinin yüksək dəqiqliklə ölçülmsünə imkan verir və etibarlı vəziyyət monitorinqini təmin edir. Kontaktsuz eddi cərəyan texnologiyası mexaniki aşınmanı aradan qaldıraraq xidmət müddətini uzadır və texniki xidmət tələblərini azaldır.
Uzun kabellər üzrə belə də mükəmməl siqnal sabitliyi təmin edir və bu da onu böyük sənaye qurğuları üçün uyğun edir. Güclü paslanmayan polad konstruksiyası və PPS uc materialı uzunmüddətli davamlılığı təmin edir, həmçinin Bently Nevada monitorinq sistemləri ilə uyğunluğu mövcud sistemlərə sorunsuz inteqrasiyaya imkan verir.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob bENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Prob -52°C-dən +177°C-yə qədər temperatur aralığında tələb olunan sənaye mühitlərində işləmək üçün nəzərdə tutulub. O, yüksək rütubət şəraitində də performansını saxlayır və 93% rütubət şəraitində 56 gün müddətində uzun müddətli təsirə məruz qaldıqdan sonra ASF dəyişikliyi 3%-dən az olur.
Prob eyni zamanda Viton O-halkası istifadə edilən təzyiqə qarşı möhkəm qorunmuş dizayna malikdir ki, bu da müxtəlif təzyiq şəraitində etibarlı işləməni təmin edir. Onun mexaniki dizaynı yüksək burulma momentinə dözməyə və ağır yük altında maşınlar üçün sabit quraşdırma üçün etibarlı vida birləşməsinə imkan verir.
S1: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probun funksiyası nədir?
A: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL probası qeyri-kontaktli eddi cərəyan texnologiyasından istifadə edərək millərin titrəşməsini, yerdəyişməsini və mövqeyini ölçür.
S2: 330103-11-19-10-02-00 3300 XL probasının ölçmə diapazonu nədir?
A: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL probasının xətti diapazonu 0,25–2,3 mm hədəf aralığında 2 mm (80 mil) təşkil edir.
S3: 330103-11-19-10-02-00 probası qətğin mühitlərdə işləyə bilərmi?
A: Bəli, BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL probası –52°C-dən +177°C-yə qədər temperatur şəraitində işləyir və yüksək rütubət və təzyiq şəraitində sabitliyini saxlayır.
S4: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 probasında hansı materiallardan istifadə olunur?
A: Probun ucu PPS-dən, korpusu isə AISI 303/304 paslanmayan poladından hazırlanıb.
S5: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL probası tərəfindən dəstəklənən maksimum kabel məsafəsi nə qədərdir?
A: Bu prob sahədəki kabellərin 305 metrə qədər uzanmasına imkan verir və siqnal itirməsi minimal olur.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |