Magaca Alaabta: 3300 XL Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-11-19-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL Probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-11-19-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-11-19-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x105cm |
| Miisaanka | 0.12kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Furaha Xagga Dhexe | 2 mm (80 mils), ka hor 0.25 ilaa 2.3 mm oo ku saabsan farqiga xagga quruxa |
| Xiriirka out | -1 ilaa -17 Vdc, farqiga xagga quruxa ee loo yaqaan -9 Vdc (1.27 mm) |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 7.59 Ω ± 0.50 (booska 1.0 m) |
| Jawaabta Taarikhda | waxay ku saabsanayaan isku dharinta gudaha hada 305 m leh wax ka yar ah ee isku dharka. |
| Jiha kii ugu dambeeyo | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Rageeynta ugu dambeeya | caadi ah -52°C ilaa +177°C |
| Xunjiyadda bulsho | kama la jiro 3% badbaadinta ASF ka dib marka 56 maalmood ee ku jira 93% oo ku saabsan quruxa |
| Xidhka Ka Furan ee Cusub | O-ring ee Viton, xusuuska qabashada ka duwan ee jiritaanka |
| cawishada cagaaraha | AISI 303/304 stainless steel |
| Qorshaha caadiga ah ee ku dhaqaaqay in la soo gudbiyo | Qabasho ugu weyn 33.9 N•m (300 in•lbf) |
| Kooban kasta oo ugu horreysa | Qabasho ugu weyn 22.6 N•m (200 in•lbf) |
| Xagga la xidhiidha | Ugu weyn 15 mm booska M10 x 1 |
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe waa qorsho ee eddy current ee leh heerka sare ee loo isticmaalo si loo qeexdo xidhiidhka shaft, guurka iyo goobta isku daynta waxyaalaha la joogo, si loo isticmaalo wixii 3300 XL. Wuxu si cad ugu yimid inuu siiyo qeexidda iyo xiriirka si toos ah oo la isticmaalo waxyaalaha muhiimka ah ee industriyada.
Waa la sameeyay si loo hagaajiyo dhaawacyo iyo heerka saxda, qorshuunu wuxu si toos ah ugu yimid inuu siiyo qaabka sare ee kable-ka iyo wuxu si toos ah ugu yimid inuu siiyo xiriirka si toos ah oo la isticmaalo waxyaalaha xumana ah ee industriyada, taasoo waxaa lagu sameeyay si loo hagaajiyo waxyaalaha la joogo iyo xiriirka heerka.
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe u siiya qaybta la xisaabta xagga dhinaca ah ee 2 mm (80 mils) ka dib marka laga eego qaybta la xisaabta ee 0.25 ilaa 2.3 mm, waxaana siiya iskubarka ka soo baxa ee -1 ilaa -17 Vdc, oo qaybta la xisaabta ee ugu wanaagsan ee dhaqanka ayaa ku jira -9 Vdc (1.27 mm). Wuxuu leeyahay qaybta la xisaabta ee DC ee 7.59 Ω ±0.50 boqol metir ah, waxaana ku saabsan yahay qaybta la xisaabta ee dhexdooda ee 305 mitir oo kala duwan, kaasoo ku sameynaya dhaqanka ka yar ee isku darada.
Qaybta taalada ee isku darada waa la abuuray in Polyphenylene sulfide (PPS), halkaas oo qaybta la xisaabta waa la abuuray in AISI 303/304 stainless steel si loo hortiiso dhaqanka. Wuxuu leeyahay seal-ka pressure ee Viton O-ring oo leh qaybta la xisaabta ee dhaqanka iyo qaybta la xisaabta ee dhaqanka, waxaana ku saabsan yahay la xisaabta oo dhan ee qaybta la xisaabta ee dhaqanka iyo qaybta la xisaabta ee thread ee dhaqanka.
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe u siiya qaybta la xisaabta ee ugu wanaagsan ee dhaqanka shaft iyo qaybta la xisaabta, oo ku sameynaya dhaqanka la xisaabta ee ugu wanaagsan ee halis. Teknoolojiyada eddy current ee aan la xisaabta waa la tirtiri doonaa dhaqanka mekaanika, oo ku sameynaya dhaqanka la xisaabta ee ugu wanaagsan iyo ku sameynaya dhaqanka la xisaabta ee ugu yar.
Wuxu kaa caawinaya dhaqameynta siyaasadeed ee xasiloonka oo ka badan marka la isticmaalo qalabka ugu sarreeya, taasoo ka dhigan tahay in lagu isticmaalo kuwa weyn ee sayniska. Qalabka caddaan ee ku jira iyo wax qalabka PPS ee gudaha wuxuu kaga caawinaya dhaqameynta siyaasadeed ee dhammaystiran, halkaasoo ku jira in la isticmaalo kuwa Bently Nevada ee loo eegayo wuxuu kaga caawinaya in la isku dayo kuwa hore ee la isticmaalo.
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe wuxuu yahay kuwa la isticmaalo kuwa xun oo ka mid ah sayniska, oo waxa uu isticmaala tirada berri ee -52°C ilaa +177°C. Wuxuu kaga caawinaya dhaqameynta siyaasadeed ee kuwa joogto ah, oo kuwa la isticmaalo kuwa joogto ah ayaa leh 3% ka yar oo beddelka ASF ka dib marka la isticmaalo tirada berri ee 93% ee kuwa joogto ah 56 maalmood.
Qalabka wuxuu ku jira qalabka la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo O-ring ee Viton, taasoo kaga caawinaya dhaqameynta siyaasadeed ee kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah. Qalabka mekaniikada wuxuu kaga caawinaya dhaqameynta siyaasadeed ee kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo la isticmaalo kuwa joogto ah oo......
Su’aal 1: Waa maxay shaqada qalabka BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Kaabaha waxay xisaabin karaan dhaqanka qofka, kaabaha iyo goobta kuwa laga sameeyo si aan la isku xidhiin (eddy current) ah.
S2: Xagga xisaabinta 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Kaabaha waa maxay?
A: BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Kaabaha wuxuu leeyahay xagga dhexe-dhexe ee 2 mm (80 mils) kuwa laga sameeyo goobta 0.25 ilaa 2.3 mm.
S3: Ma 330103-11-19-10-02-00 Kaabaha waxay noqon karaan dhinaca caafimaadka badan?
A: Haa, BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Kaabaha waxay shaqeyn karaan teemperatuurka -52°C ilaa +177°C, waxaana ku dhaqaaqdaa dhexdooda marka ay la jiro caafimaad iyo gacanta sare.
S4: Maxay waxyaalaha laga isticmaalo BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 Kaabaha?
A: Qodobka kaabaha wuxuu la abuuray PPS, waxaana la abuuray qolka AISI 303/304 stainless steel.
S5: Xagga ugu weyn ee kabelka lagu xoojiyey BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Kaabaha waa maxay?
A: Wuxuu ku xoojiyaa xagga kabelka la isticmaalo 305 mitir oo ka yar in la siiyo xogta.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |