Magaca Alaabta: NSv Proximity Probes
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330905-08-13-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | NSv Proximity Probes |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330905-08-13-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes waa qorsho la xiriira karaan ee ku saabsan xagga dhaqanka oo la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira......
Kuwaas oo leh xagga la xiriira karaan ee ku saabsan xagga dhaqanka, xagga la xiriira karaan ee ku saabsan xagga dhaqanka, iyo xagga la xiriira karaan ee ku saabsan xagga dhaqanka, waa qorsho la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee la xiriira karaan ee......
Waxaa BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes waa qayb ka mid ah safarka NSv ee xagga dhexe ee isku dhafan, oo leh fahamka kala duwan ee xanuunka aad u yar 90 dB ee 50–60 Hz, taasoo si guul darro ah iyo si toos ah ugu sameeynaya soo celinta iskugumaal. Wuxuu leeyahay qabxaha kabelka oo la qaybiyey inay ku jiraan 200°C, taasoo waxay muujisaysaa inay lahaan kuwa xagga celiyaha sare. Qorshaha wuxuu siiyaa xariirka sare ee ±1% ee meelaha dhammaan, iyo xariirka hoose ee 0.5% FS, taasoo muujisaysaa inay lahaan qiyaas ka badan.
Wuxuu ku saabsan yahay sidoo kale inay ku jiraan xariirka sare ee 2 μs, iyo xariirka hoose ee 3° ee 5 kHz. Qaabka xariirka waa -24 VDC ±5%, iyo qabxaha xariirka saxda ah waa 15 mm ±0.2. Qaabka quruxda iyo quruxda caalamiga ah wuxuu muujisaysaa inay lahaan quruxda iyo fahamka sare ee lahaan kuwa xagga qabxaha quruxda.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | NSv Proximity Probes |
| ISIMKA QOOR | 330905-08-13-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x126cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Fahamka Kala Duwan ee Xanuunka | >90dB @ 50-60Hz |
| Qabxaha Kabelka | 200°C La Qaybiyey |
| Qabxaha Xariirka | 15mm ±0.2 |
| Qaabka Xariirka | -24VDC ±5% |
| Xarriirka | ±1% Kooxka Dhammaadka |
| Hysteresis | <0.5% Kooxka Dhammaadka |
| Badalka Xagga | <3° @ 5kHz |
| Waxaa Laga Helo Hadda | 2μs |
Waxaa BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes waxa uu la isticmaalayo badan oo ka mid ah turbaanka biyaha iyo turbaanka gacmo, kumpresarada industriya, pumpada, iyo nidaamka motor. Waxa uu sidoo kale la isticmaalo badan oo ka mid ah waxyaabaha xoolooyinka biyaha iyo gacmo, maalintii kuwa petrochemical, iyo qorshaha ujeedka buuxinta ammaanka.
Kuwaas oo ku jira dhaqankiisa weyn ee gaarka ah ee xagga celiyaha iyo dhaqankiisa xagga yar, wuxuu noqon doonaa mid caadi ah ee la isticmaalo xagga xun iyo xagga la isticmaalo kuwa la xidhiidha, si kale hada la isticmaalo nidaamka heerka sare ee heerka xagga.
Waxaa BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes wuxuu siiyaa dhaqankiisa weyn ee isku dhafayn oo ka mid ah dhaqankiisa weyn ee ku saabsan xagga xun, taas oo kala saaraya in la helo heerka xagga kuwa la isticmaalo xagga xun. Dhaqankiisa weyn ee xagga celiyaha wuxuu siiyaa dhaqankiisa weyn ee ku saabsan xagga xun.
Xususiyada jawaabka caadiga ah waxay caawinaysaa kuwa xaqiiqiyada si loo isticmaalo gujiyaha maraakiibta, halkaas oo quruxdu waa mid ka yar ee kuwa la isticmaalo, taasoo ka dhigan karaa goobaha la isticmaalo. Quruxdu waa la sameeyey inuu noqdo xoog leh, taasoo sida caadiga ah ugu dhaqaaqayaa ammaanka iyo kuwa la isticmaalo. Xususiyada sare ee kuwa la isticmaalo oo la isku dayo marka laga eegayo hysteresis yar ayaa kuwa la isticmaalo, iyo isku daynta wanaagsan ee kuwa Bently Nevada ayaa caawinaysaa ammaanka la isticmaalo iyo kuwa la isticmaalo ee kuwa la isticmaalo.
Su’aal 1: Maxay ahaan doonaya in quruxdu BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo?
Jawaab: Quruxdu BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes wuxuu leeyahay kuwa la isticmaalo ka badan 90 dB, taasoo ka dhigan karaa kuwa la isticmaalo iyo kuwa la isticmaalo ee kuwa la isticmaalo ee kuwa la isticmaalo ee kuwa la isticmaalo.
Su’aal 2: Ma quruxdu 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo?
A: Haa, qorshaha la xiriira ah ee BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv wuxuu isticmaala qorshad khaas ah oo la xiriira ah ee leh jiritaan 200°C, taas oo wax weyn u leh dhinaca gacmaha sare.
Su’aal 3: Xagga xariirka qorshaha la xiriira ah ee BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 waa maxay?
A: Qorshaha la xiriira ah ee BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv wuxuu leeyahay xariir weyn oo ka yar 2 μs iyo xariir weyn oo ka yar ee xariirka, taas oo si cad ugu dhisaa xariirka saxda ah ee dhammaystiran.
Su’aal 4: Maxaa dhinaca la isticmaalo 330905-08-13-10-02-05 mararka badan?
A: Qorshaha la xiriira ah ee BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv wuxuu isticmaalka badan ku jira turbaanada, kompreesarada, pumpada, iyo mashiinka kale ee la xiriira ah ee la xiriira ah ee dhinaca ole & gas, ujeedka carruurta, iyo sayniska petrokiimikaal.
Su’aal 5: Ma qorshaha la xiriira ah ee BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv u baahan yahay inay la xiriiraan shafkii?
A: Maya, qorshaha la xiriira ah ee BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv wuxuu shaqaynaya teknoolojiyada eddy current ee la xiriira ah, taas oo ka saarisaa xariirka mekaanik.