Ainm Táirge: NSv Proximity Probes
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-08-13-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | NSv Proximity Probes |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330905-08-13-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes is é seo prúib thréithchiorcuit idirghníomhach ardghníomhach a dhearbhaíodh le tomhas cruinn, gan teagmháil, vibráide an sreangáin, an t-athshocruithe agus an suíomh sa mhaisíní rothartha. Mar chuid den tsraith NSv, dearadh ar leith é don úsáid i ngnáthchórais bheaga agus tá sé in ann comharthaí ardfheidhmíochta a sholáthar agus reliabiltacht fhadtéarmach i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta.
Leis an gcumás ardcháilíochta chun gutha neamhord a dhíbirt, freagra gutha tapa, agus dearadh cábla ina bhfuil an t-áit a d’fhéadfadh an teocht a ardú go mór, is é an sampla seo an oiread is fearr do fheidhmeanna monatóra mar a bhfuil cruinneas agus staideallacht ríthábhachtach.
An BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes is cuid den tsraith bhreiseachta NSv agus cuireann sé ar fáil aithne ar thuarthacht ard níos mó ná 90 dB ag 50–60 Hz, a chinntíonn aschur sínialta stábla agus oiriúnach. Tá cábáil le clúdach de shilicón ar rátáil suas go dtí 200°C, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i timpeallachtaí árd-theochta. Soláthraíonn an bhreiseachta líneachas ard de ±1% den scála iomlán agus hysteresis íseal faoi 0.5% den scála iomlán, ag tabhairt torthaí tomhais cruinn.
Tacaíonn sé freisin le freastal tapa le aimsir éigeandála de 2 μs agus coimeádann sé athrú fáza íseal níos lú ná 3° ag 5 kHz. Is é an voltas réamh-luchta -24 VDC ±5%, agus is é doimhneacht an tsioláin cruinn 15 mm ±0.2. Cinntíonn a dheasghnáth chompacta agus inbhuanaitheach go mbeidh sé ina dhílse agus go mbeidh sé éasca a shuiteáil i d’fheidhmchláir áit a bhfuil spás teoranta.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | NSv Proximity Probes |
| Uimhir an Chuid | 330905-08-13-10-02-05 |
| Tomhas | 1.8x1.6x126cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Díchuimhneachadh fuaracháin | >90dB @ 50-60Hz |
| Cábla Jacket | ar rátáil 200°C |
| Doimhneacht an tsioláin | 15mm ±0.2 |
| Voltas réamh-luchta | -24VDC ±5% |
| Linne | ±1% den scála iomlán |
| Hysteresis | <0.5% FS |
| Athraíocht Fáis | <3° @ 5kHz |
| Am Éadrom | 2μs |
An BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes úsáidtear é go forleathan i mbuailtíní gáis agus steama, i gcomhphrúisirí tionsclaíocha, i mbumpaí, agus i gcórais mótar. Úsáidtear é freisin go coitianta i bpleáiní próiseála ola agus gáis, i bplandanna peitriceimiceacha, agus i mbinseanna giniúna cumhachta.
Mar gheall ar a chumas teasa ard a sheasamh agus a dheasghnáthú cumpanach, is é an rogha is fearr do thimpeallachtaí tromchúiseacha, do shuiteálacha áit a bhfuil spás teoranta ann, agus do chórais ionstraimiú na n-áitíochtaí casta.
An BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Proximity Probes tugann sé staidireacht shínialta iontach mar gheall ar a chumas ard a bheith ina choinne ar ghutha neamhordúil, ag cinntiú monatóireachta oiriúnach fiú i dtimpeallachtaí le go leor gutha leictreacha. Ceadaíonn a dheasghnáthú cábla teasa ard feidhm a bheith aige go leanúnach faoi choinníollacha an-trom.
Féadann na gnéithe freagra tapa a fheabhsú cruinneas an mionscrúdaithe i rith an ama, agus tá a struchtúr chompacta oiriúnach do shpásanna suiteála caol. Tá an t-ionsamhlóir déanta le haghaidh feidhmíochta fadtéarmach, ag tairiscint saol seirbhíse fada agus riachtanais íseal cothabhála. Tá cruinneas ard tomhasa comhcheangailte le hysteresis íseal chun cruinneas na ndiagnóiseanna a fheabhsú, agus tá an t-inteagráil gan bhris le córais Bently Nevada in ann straitéis cothabhála réamhchúraimí agus cosaint mhaisíní a thacaíocht go héifeachtach.
Ceist 1: Cén fáth a bhfuil Ionsamhlóirí Gaireachtach NSv BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 oiriúnach do thimpeallachtaí fuartha?
Freagra: Tá an t-ionsamhlóir ghaireachta NSv BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 in ann fuaim a sheachaint níos mó ná 90 dB, ag cinnti aschur síniala stábla agus cruinn i dtimpeallachtaí tionsclaíocha le fuaim leictreach.
Ceist 2: An féidir le hionsamhlóirí ghaireachta 330905-08-13-10-02-05 NSv oibriú ag teimpléid ard?
A: Tá, úsáideann na bpróibí aiceach BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv cábáil le clár cothromaithe ar 200°C, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do thimpeallachtaí ard-teochta.
C3: Cad é feidhmíocht an freagra de na próibí aiceach BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05?
A: Tairgeann na próibí aiceach BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv am tógála tapa de 2 μs agus athrú beag fáis, a chinntíonn monatóireacht fíor-am in am fíoraimi.
C4: Cár úsáidtear an 330905-08-13-10-02-05 go coitianta?
A: Úsáidtear na próibí aiceach BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv go forleathan i dtuairneáin, i gcomhphrósóirí, i mbumpaí, agus i meaisíní rothartha eile ar fud na ndiaga oil & gas, na ghléasanna giniúna fuinnimh, agus na n-indistriúchán peitriceimiceacha.
C5: An bhfuil teagmháil riachtanach idir na próibí aiceach BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv agus an sreang?
A: Ní hea, oibríonn na próibí aiceach BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ag baint úsáide as teicneolaíocht reoithneach gan theagmháil, rud a bhainann an t-imeallachas meicniúil.