Бүтээгдэхүүний нэр: NSv Ойрхан бүүрхүүр
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330905-08-13-10-02-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | NSv Ойрхан бүүрхүүр |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330905-08-13-10-02-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
Түүн BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Ойрхан бүсийн пробку энэ нь эргэдэг төхөөрөмжийн шафтны хөдөлгөөн, зөрүү ба байршлыг нарийн, хүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхү......
Дөрвөн төрлийн хүчтэр дууныг дарах чадвар, хурдан сигналын хариу үйлдэл ба өндөр температурт түүнийг төвөгтүшгүй ажиллуулж чадах кабельт дизайнтай, түүн дээр нарийн нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан бүсийн сорилтуур нь нарийнхан б......
Түүн BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Ойрхан бүсийн пробку nSv ойртох зонстрын цувралын нэг хэсэг бөгөөд 5060 Hz-ийн үед 90 дБ-ээс дээш дуу чимээг өндөр түгжрэлтээр хангаж, тогтвортой, найдвартай дохио гаргах сигналыг хангадаг. Энэ нь 200°C хүртэлх температурын кабелийн хаалттай бөгөөд өндөр температурын орчинд тохиромжтой. Зонд нь бүрэн хэмжээний ± 1% өндөр шугамын байдал, 0.5% FS-ээс доош бага хистерезтэй бөгөөд тод хэмжилтийг хангадаг.
Мөн 2 мкс-ийн өсөх цагтай хурдан хариуг дэмждэг бөгөөд 5 кГц-д 3°-аас бага фаз шилжилтийг хадгалдаг. Нүүрний даралт -24 VDC ±5% бөгөөд нарийвчлалтай шилний гүн нь 15 мм ± 0.2 байна. Түүний компакт, хатуу үйлдвэрийн загвар нь орон зай хязгаарлагдмал хэрэглээний хувьд удаан эдэлгээтэй, суурилуулах хялбар байдлыг хангадаг.
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Ойрхан бүсийн пробку |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | NSv Ойрхан бүүрхүүр |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330905-08-13-10-02-05 |
| Хэмжээсүүд | 1.8х1.6х126 см |
| Жин | 0.08 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Шумуудыг цуцлах | >90dB @ 50-60Hz |
| Кабелийн бүрхүүл | 200°C-ийн хэмжээнд |
| Оёдлын гүн | 15 мм ±0.2 |
| Дээрх даралт | -24VDC ± 5% |
| Зурагжуулалтын байдал | ±1% Тодорхой хэмжээний хэмжээ |
| Хистерез | < 0,5% FS |
| Фазын шилжилт | <3° @ 5 кГц |
| Үргэлжлэх хугацаа | 2 мкс |
Түүн BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Ойрхан бүсийн пробку түүнийг өргөн хэрэглэдэг: хийн ба уурны турбины, үйлдвэрийн нүүрсүүрчид, насосын, хөдөлгүүрний системүүд. Мөн түүнийг газрын тос ба хийн боловсруулалтын үйлдвэрт, петрохимийн заводуудад, цахилгаан үйлдвэрлэлийн тоноглолд түүнд хүртэл хэрэглэдэг.
Түүний дулаан төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн......
Түүн BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv Ойрхан бүсийн пробку түүний өндөр хүчдлийн дуурийн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төвөгтэй нөхцөлд төдийлөн төв......
Хурдан хариу үзүүлэх чанар нь бодит цагт хяналтын нарийнчилалыг дээшлүүр, мөн түүний бага хэмжээтүүн бүтц нь хязгаарлагдмуйн суулгах газруудад тохиромжтой. Датчик нь туршилтанд зориулж бүтээгдсэн бөөртүүн, урт үйлдлийн хугацаа, бага зэргийн үйлдлийн хүрээлэнд шаардуулалт. Өндөр хэмжилтийн нарийнчилал нь бага гистерезис-тэй хослодог, үүнээс диагностикаас нарийнчилал дээшлүүр, мөн Bently Nevada системүүдтэй холбогдох хялбар бүтц нь урьдчилан таамаглаж болох үйлдлийн хүрээлэнд шаардуулалт, машин техникүүдийн хамгаалах стратегийг дэмжин үйлдлийн үр дүнг дээшлүүр.
Асуулт 1: BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхон бүтцүүд датчик яагаад хүчтэр хүчдлийн саадын орчинд ажиллахад тохиромжтой вэ?
Хариулт: BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхон бүтцүүд датчик нь 90 дБ-с илүү хүчдлийн саадыг түүнхүүр, индустриал хүчдлийн саадын нөхцөлд тогтвортой, нарийнчилалт сигналын гаралт үзүүрлүүр.
Асуулт 2: 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхон бүтцүүд датчик өндөр температурт ажиллахад чадварлаг вэ?
Х: Тийм, BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур нь 200°C хүртэлх температурт төвөгтүшгүй ажиллахад зохистой кабелийн гадаад хавчигтой.
Асуулт 3: BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 ойрхан бүсийн сорилтуурын хариу үзүүлэлт ямар вэ?
Х: BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур нь 2 мкм-ийн хурдан өсөх хугацаа болон хамгийн бага фазын шилжилттэй, үнэн зөв бодит цагт хяналт хангана.
Асуулт 4: 330905-08-13-10-02-05 сорилтуур нь ихэвчлэн хаана ашиглагддаг вэ?
Х: BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур нь турбины, компрессорын, насосын, агаарын төхөөрөмжүүдийн бүх төрлийн эргэдэг төхөөрөмжүүд дээр түүхий нефть ба газын, цахилгаан үйлдвэрлэлийн, петрохимийн салбарт өргөн ашиглагддаг.
Асуулт 5: BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур нь валд шүүртүүдтэй шүүртүүдтэй холбогдож ажиллах ёстой вэ?
Х: Үгүй, BENTLY NEVADA 330905-08-13-10-02-05 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур нь шүүртүүдтэй холбогдохгүй индукцэд токов (вихревые токи) технологийг ашиглаж, механик дүүрэлтийг арилгана.