Име на продукта: 3300 XL датчик
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330103-11-19-10-02-00
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | 3300 XL датчик |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330103-11-19-10-02-00 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Датчик |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | 3300 XL датчик |
| Номер на част | 330103-11-19-10-02-00 |
| Измерения | 1,8×1,6×105 см |
| Тегло | 0.12кг |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Линеен обхват | 2 мм (80 мила), от междинен разстояние до целта от 0,25 до 2,3 мм |
| Изходен сигнал | -1 до -17 Vdc, препоръчително напрежение за вибрационен зазор: -9 Vdc (1,27 мм) |
| Постоянно ток съпротивление на сондата | 7,59 Ω ± 0,50 (за дължина 1,0 м) |
| Реакция на честотата | поддържа полево кабелиране до 305 м с минимално спадане на сигнала. |
| Материал на насадката | Полифенилен сульфид (ППС) |
| Температурен диапазон | стандартен диапазон: от -52 °C до +177 °C |
| Относителна влажност | промяна на ASF по-малка от 3 % след 56 дни при влажност 93 % |
| Уплътнение срещу налягане | Viton O-пръстен, конструкция за диференциално налягане |
| материал на корпуса | Неръждаема стомана AISI 303/304 |
| Стандартни зонди с предно монтиране | Максимален номинален въртящ момент 33,9 N•m (300 in•lbf) |
| Първите три витки | Максимален номинален въртящ момент 22,6 N•m (200 in•lbf) |
| Нахлуване на нишка | Максимум 15 mm за резба на корпуса M10 x 1 |
Тръбите BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Датчик е високоточен вихров токов близостен зонд, предназначен за безконтактно измерване на вибрация, преместване и положение на валове във въртящи се машини. Като част от серията 3300 XL, той осигурява надеждна и стабилна производителност при мониторинга на критично важни промишлени машини.
Конструиран за издръжливост и точност, този зонд поддържа дълги разстояния за предаване по кабел и работи ефективно в сурови промишлени среди, което го прави задължителен компонент в системите за защита на машините и мониторинг на техническото им състояние.
Тръбите BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Датчик предлага линеен диапазон за измерване от 2 мм (80 мила) при целево разстояние от 0,25 до 2,3 мм и осигурява изходен сигнал от –1 до –17 Vdc, като оптималното разстояние за измерване на вибрации съответства на –9 Vdc (1,27 мм). Има DC съпротива на зонда от 7,59 Ω ±0,50 при дължина на кабела 1,0 м и поддържа полеви кабелни разстояния до 305 метра с минимално намаляване на сигнала.
Върхът на зонда е изработен от полифениленсулфид (PPS), а корпусът — от неръждаема стомана AISI 303/304 за повишена издръжливост. Включва уплътнителен Viton O-пръстен с диференциално налягане и поддържа сигурна инсталация чрез дефинирани граници за въртящ момент и спецификации за витловата връзка.
Тръбите BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Датчик осигурява висока точност при измерване на вибрации и преместване на валове, което гарантира надежден мониторинг на състоянието. Неговата безконтактна вихровотокова технология изключва механично износване, удължавайки експлоатационния живот и намалявайки нуждата от поддръжка.
Той осигурява отлично стабилност на сигнала дори при дълги кабелни разстояния, което го прави подходящ за големи индустриални инсталации. Издръжливата конструкция от неръждаема стомана и върхът от полифениленсулфид (PPS) гарантират дълготрайна издръжливост, докато съвместимостта му с мониторинговите системи Bently Nevada осигурява безпроблемна интеграция в съществуващи конфигурации.
Тръбите BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Датчик проектиран е за работа в изискващи индустриални среди при температурен диапазон от -52 °C до +177 °C. Запазва своята производителност при висока влажност, като промяната в ASF е по-малка от 3 % след продължително излагане на 93 % влажност в продължение на 56 дни.
Пробата също е оборудвана с герметична под налягане конструкция, използваща O-образен уплътнителен пръстен от Viton, което гарантира надеждна работа при променливи налягания. Нейният механичен дизайн поддържа висока толерантност към въртящ момент и сигурно винтово съединение за стабилна инсталация в тежкотехнически машини.
В1: Каква е функцията на пробата BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Датчикът BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL измерва вибрацията, преместването и положението на вала чрез безконтактна вихровотокова технология.
В2: Какъв е измервателният обхват на датчика 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Датчикът BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL има линеен обхват от 2 мм (80 мила) при целеви зазор от 0,25 до 2,3 мм.
В3: Може ли датчикът 330103-11-19-10-02-00 да работи в тежки експлоатационни условия?
A: Да, датчикът BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL работи при температури от -52 °C до +177 °C и запазва стабилност при висока влажност и налягане.
В4: От какви материали е направен датчикът BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00?
A: Върхът на датчика е изработен от PPS, а корпусът е изграден от неръждаема стомана AISI 303/304.
В5: Какво е максималното разстояние на кабела, поддържано от датчика BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Поддържа дължина на полевата проводка до 305 метра с минимални загуби на сигнала.
| Ханиуел | Бентли Невада | Уестингхаус |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |