Název výrobku: sonda 3300 XL
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330103-11-19-10-02-00
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | sonda 3300 XL |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330103-11-19-10-02-00 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | PROBE BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 řady 3300 XL |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | sonda 3300 XL |
| Část číslo | 330103-11-19-10-02-00 |
| Rozměry | 1,8x1,6x105 cm |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Lineární rozsah | 2 mm (80 milů), rozsah mezery mezi sondou a cílem od 0,25 do 2,3 mm |
| Výstupní signál | −1 až −17 V ss, doporučená mezera pro měření vibrací: −9 V ss (1,27 mm) |
| Stejnosměrný odpor sondy | 7,59 Ω ± 0,50 (pro délku 1,0 m) |
| Frekvenční odpověď | podporuje polní zapojení kabelů až do délky 305 m s minimálním úbytkem signálu |
| Materiál špičky | Polyfenylensulfid (PPS) |
| Rozsah teplot | standardní rozsah teplot: −52 °C až +177 °C |
| Relativní vlhkost | změna ASF o méně než 3 % po 56 dnech při vlhkosti 93 % |
| Těsnění proti tlaku | Vitonové O-kroužky, konstrukce pro měření rozdílu tlaků |
| materiál pouzdra | Nerezová ocel AISI 303/304 |
| Standardní sondy s předním upevněním | Maximální jmenovitý krouticí moment 33,9 N·m (300 in·lbf) |
| První tři závity | Maximální jmenovitý krouticí moment 22,6 N·m (200 in·lbf) |
| Zasunutí závitu | Maximální délka 15 mm pro závit pouzdra M10 × 1 |
The PROBE BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 řady 3300 XL je vysokopřesná vířivová indukční blízkostní sonda určená pro bezkontaktní měření vibrací hřídele, posunutí a polohy v rotačních strojích. Jako součást řady 3300 XL poskytuje spolehlivý a stabilní monitorovací výkon pro kritická průmyslová zařízení.
Tato sonda je navržena tak, aby zaručovala trvanlivost i přesnou měření; umožňuje dlouhé délky přenosových kabelů a spolehlivě funguje v náročných průmyslových prostředích, čímž se stává nezbytnou součástí systémů ochrany strojů a monitorování stavu.
The PROBE BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 řady 3300 XL nabízí lineární měřicí rozsah 2 mm (80 mils) v cílové mezeře 0,25 až 2,3 mm a poskytuje výstupní signál v rozsahu od −1 do −17 Vdc, přičemž optimální mezera pro měření vibrací je −9 Vdc (1,27 mm). Má odpor sondy v ustáleném stavu 7,59 Ω ±0,50 pro kabelovou délku 1,0 m a umožňuje polní zapojení na vzdálenost až 305 metrů s minimálním úbytkem signálu.
Hrot sondy je vyroben z polyfenylensulfidu (PPS), zatímco pouzdro je z nerezové oceli AISI 303/304, což zajišťuje zvýšenou odolnost. Obsahuje těsnění ve formě O-kroužku z materiálu Viton s diferenciálním tlakovým designem a umožňuje bezpečnou instalaci díky stanoveným limitům utahovacího momentu a specifikacím závitového zapadnutí.
The PROBE BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 řady 3300 XL zajišťuje vysokou přesnost měření vibrací a posunů hřídele, čímž umožňuje spolehlivý monitoring stavu zařízení. Jeho bezkontaktní vířivový proudový princip eliminuje mechanické opotřebení, prodlužuje životnost a snižuje potřebu údržby.
Nabízí vynikající stabilitu signálu i přes dlouhé délky kabelů, což jej činí vhodným pro rozsáhlé průmyslové instalace. Robustní konstrukce z nerezové oceli a hrot z materiálu PPS zajišťují dlouhodobou odolnost, zatímco kompatibilita se sledovacími systémy Bently Nevada umožňuje bezproblémovou integraci do stávajících zařízení.
The PROBE BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 řady 3300 XL je navržen pro provoz v náročných průmyslových prostředích s teplotním rozsahem od −52 °C do +177 °C. Udržuje své výkonové parametry za podmínek vysoké vlhkosti – změna ASF je menší než 3 % po dlouhodobém vystavení vlhkosti 93 % po dobu 56 dnů.
Snímač je dále vybaven těsněným tlakovým designem s použitím O-kroužku z materiálu Viton, který zajišťuje spolehlivý provoz za různých tlakových podmínek. Jeho mechanický design umožňuje vysokou odolnost proti krouticímu momentu a bezpečné zapojení závitu pro stabilní montáž na těžkostrojní zařízení.
Otázka 1: Jakou funkci má snímač BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Sonda BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL měří vibrace hřídele, posun a polohu pomocí bezkontaktní technologie vířivých proudů.
Q2: Jaký je měřicí rozsah sondy 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Sonda BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL má lineární rozsah 2 mm (80 mils) při mezeře mezi sondou a cílovou plochou v rozmezí 0,25 až 2,3 mm.
Q3: Je možné sondu 330103-11-19-10-02-00 provozovat v náročném prostředí?
A: Ano, sonda BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL je schopna provozu v teplotním rozsahu od −52 °C do +177 °C a zachovává stabilitu za podmínek vysoké vlhkosti i tlaku.
Q4: Z jakých materiálů je sestavena sonda BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00?
A: Hrot sondy je vyroben z PPS a pouzdro je zhotoveno z nerezové oceli AISI 303/304.
Q5: Jaká je maximální délka kabelu podporovaná sondou BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Podporuje délku polevního vedení až 305 metrů s minimální ztrátou signálu.
| Honeywellová | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |