Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 11 мм Ойрхан бүснүүр зондын
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330709-000-120-10-02-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 | Турбины хяналтын сенсор |
| 3300 XL 11 мм Ойрхан Датчик | Шахуурга хөдөлгөөний бүтээдүүр |
| Хавьтагүй хөдөлгөөний сенсор | M16 x 1.5 оройн сорилтуур |
| Эдди гүйдлийн шилжилтийн сорилтуур | AISI 304 зөөлөн гуурсан гангаар хийсэн сорилтуур |
| Үйлдвэрийн нөхцөл хяналтын сорилтуур | PPS оройт ойрхан бүснүүр сондос |
| Эргэдүүр машин техник шинжилгээний сенсор | 75 мкм гурван тэнхлэгт FEP кабель сорилтуур |
| Хувирдаг хүчдэлийн хэмжилтийн сорилт | ClickLoc холбогч сенсор |
| Тэнхлэгийн байршил тодорхойлогч | Дулааныг төвөгтэй нөхцөлд хэмжих промышленный сорилт |
| Савхны байршил хяналтын сорилт | Урьдчилан таамаглаж хүчинд оруулж буй хүчинд оруулж буй сенсор |
| Кейфазор тулгуур хүртэлхүүн | 3300 XL солигдож буй сорилт систем |
Түүн Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 мм сорилт энэ нь промышлен машинерийн эргэлдэг хэсгүүдийн хувирдаг хүчдэл, шилжилт ба байршлыг хянах зүрхлүүдийн хоорондын хүчдэлийн хэмжилтийн үндсэн төхөөрөмж юм. Тэр 3300 XL 11 мм Proximitor сенсорын системийн нэг хэсэг бөгөөд чухал хөрөнгүүдийн хамгаалалтад нарийн вихрүүдийн үндсэн хэмжилтүүдийг үзүүрлүүд.
Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 мм сорилт M16 x 1.5 оройт хайрцагт бүтээд, тогтвортой ажиллахын тулд AISI 304 гоохай гангаар хийд. Түүнийг турбины, компрессорын ба бусад машинерийн хувирдаг хүчдэл, тэнхлэгийн байршил ба Keyphasor сигналыг хянахад өргөн ашигладаг.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Бентли Невада 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 мм ойрхан бүсийн сорилт |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 11 мм Ойрхан бүснүүр зондын |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330709-000-120-10-02-00 |
| Хэмжээсүүд | 2.6x2.3x119 см |
| Жин | 0.2 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Хамгийн бага гүйцэтгүүр бүхий урт | 0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 120 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Миниатюр коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 5.9 ± 0.5 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS). |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 зэвэрдэггүй болор (SST). |
| Сондгой кабелийн техникийн үзүүрлэл | 75 Ом-ын гурван төвт, флуороэтлен пропилен |
Асуулт 1: 330709-000-120-10-02-00-ийн үндсэн ашиглалт юу вэ?
Хариулт: 330709-000-120-10-02-00энэ нь бүрхүүлт машинуудад хөдөлгөөн, тэнхлэгийн шилжилт ба байрлалыг хавьтагүй хэмжихэд ашигладаг.
ДА2: 330709-000-120-10-02-00 дугаартай төхөөрөмж ямар төрлийн машинд ашиглагддаг?
Хариулт: 330709-000-120-10-02-00турбины, компрессорын, насосын ба бусад үйлдвэрийн эргэдэг төхөөрөмжид үүнийг үлдэшгүй ашигладаг.
ДА3: 330709-000-120-10-02-00 дугаартай төхөөрөмж ямар холбогч ашигладаг?
Хариулт: 330709-000-120-10-02-00надад итгэлт холбоо тогтоохын тулд стандарт кабельтэй жижиг коаксиал ClickLoc холбогч ашигладаг.
ДА4: 330709-000-120-10-02-00 дугаартай төхөөрөмжид ямар материал ашиглагддаг?
Хариулт: 330709-000-120-10-02-00бат бөх, хүчтэрүүлсэн нөхцөлд түүнийг төвөгтүшгүй ашиглахын тулд AISI 304 зэс-хром хавтангаас хийсэн бүрхүүл ба PPS-ийн сондгой хэсэгтэй.
ДА5: 330709-000-120-10-02-00 дугаартай төхөөрөмж ямар системтэй ховдог?
Хариулт: 330709-000-120-10-02-003300 XL 11 мм Proximitor сенсорын системтэй ховдог.
ДА6: 330709-000-120-10-02-00 дугаартай төхөөрөмж урьдчилан таамаглаж худалдаа хийх үед яачин чухал?
Хариулт: 330709-000-120-10-02-00бодит цагт нарийн хөдөлгөөн ба шилжилтийн өгөгдлүүд үүрд үзүүрлүүдийн гэмтлийг урьдчилан илрүүлж, төхөөрөмжийн гэмтлийг саархуулж өгдөг.