Өнімнің атауы: 3300 XL 11 мм жақындық сенсорлары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330709-000-120-10-02-00
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 | Турбина бақылау сенсоры |
| 3300 XL 11 мм жақындық сенсоры | Компрессор тербеліс сенсоры |
| Темасыз тербеліс сенсоры | M16 × 1,5 тісті сенсор |
| Эдди токтық орын ауысу сенсоры | AISI 304 коррозияға төзімді болат сенсор |
| Өнеркәсіптік жағдайды бақылау сенсоры | PPS ұшты жақындық зондысы |
| Айналып тұрған машиналарды бақылау сенсоры | 75 мм үш осьті FEP кабельді зонды |
| Валдың тербелісін өлшеу зондысы | ClickLoc коннекторлы сенсор |
| Осьтік орын сенсоры | Жоғары температурада жұмыс істейтін өнеркәсіптік зонды |
| Стерженьдің орнын бақылау зондысы | Болжамды техникалық қызмет көрсету датчики |
| Keyphasor сілтемелік зонды | 3300 XL ауыстыру зондысы жүйесі |
The Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 мм зондысы бұл – өнеркәсіптік айналып тұрған машиналарда тербеліс, ығысу және орынды бақылау үшін арналған жоғары дәлдіктегі контактсіз жақындық трансдюсері. Ол 3300 XL 11 мм Proximitor сенсорлы жүйесінің бір бөлігі болып табылады және маңызды активтерді қорғау үшін дәл эдди токтық өлшеулерді қамтамасыз етеді.
Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 мм зонды M16 x 1,5 резьбалы қорапшадан және тұрақты AISI 304 шойын болатынан жасалған, ол қиын жағдайларда тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Ол валдың тербелісін, осьтік орнын және Keyphasor сигналдарын бақылау үшін турбиналарда, компрессорларда және басқа да машиналарда кеңінен қолданылады.
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
|
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
|
Баға |
Winnie мен байланысу |
|
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
|
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
|
Төлем шарттары |
T/T |
|
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 мм Жақындық сенсорлары |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 11 мм жақындық сенсорлары |
| Бөлек Нөмір | 330709-000-120-10-02-00 |
| Өлшемдер | 2,6×2,3×119 см |
| Салмағы | 0.2КГ |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Минималды тісті емес ұзындық | 0 мм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 120 мм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | Қажет емес |
| Зондтың тұрақты ток кедергісі | 5,9 ± 0,5 Ом |
| Зонд ұшының материалы | Полифенилен сульфид (PPS). |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 304 болатсыз темір (SST). |
| Зонд кабелінің сипаттамасы | 75 Ом үшқабатты, фторэтилен пропилен |
Сұрақ 1: 330709-000-120-10-02-00 негізінде қандай мақсатта қолданылады?
A: Бұл 330709-000-120-10-02-00айналмалы машиналарда тербеліс, валдың орын ауысуы мен орнын бақылау үшін контактсыз өлшеу үшін қолданылады.
Сұрақ 2: 330709-000-120-10-02-00 қандай типтегі машиналарда қолданылады?
A: Бұл 330709-000-120-10-02-00турбиналарда, компрессорларда, сорғыларда және басқа өнеркәсіптік айналмалы жабдықтарда кеңінен қолданылады.
Сұрақ 3: 330709-000-120-10-02-00 қандай типтегі коннекторды қолданады?
A: Бұл 330709-000-120-10-02-00сенімді сигнал беру үшін стандартты кабельмен жабдықталған миниатюрлы коаксиалды ClickLoc коннекторын қолданады.
Сұрақ 4: 330709-000-120-10-02-00 қандай материалдан жасалған?
A: Бұл 330709-000-120-10-02-00тұрақтылық пен қатал жағдайларға төзімділік үшін AISI 304 маркалы шойын болаттан жасалған корпусы мен PPS пробник ұшы бар.
Сұрақ 5: 330709-000-120-10-02-00 қандай жүйемен сүйлеседі?
A: Бұл 330709-000-120-10-02-003300 XL 11 мм Proximitor сенсорлық жүйесімен үйлесімді.
Сұрақ 6: Болжамды техникалық қызмет көрсету үшін 330709-000-120-10-02-00 неге маңызды?
A: Бұл 330709-000-120-10-02-00нақты нақты уақыттағы тербеліс пен орын ауысу туралы деректерді қамтамасыз етеді, бұл механикалық ақауларды ерте анықтауға және жабдықтың істен шығуын болдырмауға көмектеседі.