ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-12-10-02-CN
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အခြားအမည်
330103-00-12-10-02-CN နီးစပ်မှု ပရိုဘ်
3300 XL 8 mm အီဒီ ကারেন့် ပရိုဘ်
3300 XL 8 mm တုန်ခါမှု ပရိုဘ်
3300 XL ရှဲဖ့် အနေအထား စီန်ဆာ
စက်မှု ဗိုင်ဘရေးရှင်း စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဗ်
အက်ဒီ ာဗြန့် ရွှေ့ပြောင်းမှု ပရိုဘ်
လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများ စောင်းကြည့်ခြင်း စောင်းကြည့်ကိရိယာ
3300 XL အရှိန်မြင့် တုန်ခါမှု ပရိုဘ်
၎င်း Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများကို အဆက်မပါး စောင်းကြည့်ရန်အတွက် အတိအကျမြင့်မားသော 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ထိုပရိုဘ်သည် တာဘိုင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ မော်တာများနှင့် အရည်စီးကြောင်း ဘေယာများ စသည့် စက်မှုပစ္စည်းများအတွက် တည်ငြိမ်သော အနေအထားနှင့် အရှိန်မြင့် တုန်ခါမှု တိုင်းတာမှုများကို တိကျစွာ ပေးစေပါသည်။
ပရိုဘ်သည် အများအားဖြင့် ၁၂၀ မီလီမီတာ အရှည်ရှိသော ကိုယ်ထည်၊ ၁.၀ မီတာ စံချိန်သော ကြိုးနှင့် လက်နက်မှုန်းမှုကို သေချာစေရန်နှင့် အခိုင်မာဆုံး စီးဂနယ် လွှဲပေးရေးကို သေချာစေရန်အတွက် Miniature coaxial ClickLoc connector ပါဝင်ပါသည်။ ၎င်း၏ ခိုင်မာသော Viton® O ring ပိတ်မိုအ်အားဖြင့် မှုန်းမှုများသော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ပတ်ဝန်းကျင်ကို အကောင်းမွန်ဆုံး ကာကွယ်ပေးနိုင်ပါသည်။
330103-00-12-10-02-CN သည် TipLoc နှင့် CableLoc နည်းပညာများကို စွဲမ်းထားပြီး ယင်းနည်းပညာများသည် ယန္တရားအားကောင်းမှုနှင့် ကြိုးကို ခိုင်မာစေရန် အထောက်အကူပုံဖော်ပေးပါသည်။ CableLoc ဒီဇိုင်းသည် ၃၃၀ N (၇၅ lbf) ဆွဲအားကို ပေးစေပါသည်။ ထို့ကြောင့် ကြိုးကို မတေ့မသိ ဖုန်းခေါ်သော အခြေအနေများကို ကာကွယ်ပေးပါသည်။ ထို့ပါး ရေရှည်တွင် လုပ်ဆောင်မှု ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြင့်တင်ပေးပါသည်။
3300 XL နှင့် non-XL 3300 စီးရီး အစိတ်အပိုင်းများနှင့် အသုံးပြုနိုင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် Proximitor စီးဂနယ်များနှင့် အဆက်ကြိုးများနှင့် အလွယ်တကူ ပေါင်းစပ်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏ စီးဂနယ်ထွက်ပေးမှုသည် တည်ငြိမ်ပြီး အသုံးပြုရန် ခိုင်မာသော တည်ဆောက်မှုဖြစ်သောကြောင့် ဗိုင်ဘရေးရှင်း၊ ရွှေ့ပြောင်းမှုနှင့် စက်ပစ္စည်းအခြေအနေ စောင်းကြည့်ရေးစနစ်များအတွက် အကောင်းဆုံးဖြစ်ပါသည်။
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
|
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
|
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
|
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
|
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
|
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
|
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN 3300 XL 8 mm နီးကပ်မှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-12-10-02-CN |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x122 စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.1KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ပရိုဘ် ပိတ်မို့ရောင်းပစ္စည်း | Viton® O ring |
| အမျှင်မပါသော အနည်းဆုံးအရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 120 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| ပါဝါထောက်ပံ့မှု အာရုံခံမှု | ထည့်သွင်းဗို့အား တစ်ဗို့လျှင် အထွက်ဗို့အားတွင် ၂ mV အောက်သာ ပြောင်းလဲခြင်း |
330103-00-12-10-02-CN ၏ ကြိုးအလျားမည်မျှနည်း။
၎င်း 330103-00-12-10-02-CN စံထားသော ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ရှည်သော ကြိုးပါဝင်သည်။
330103-00-12-10-02-CN တွင် TipLoc နှင့် CableLoc ဒီဇိုင်းများ၏ အကျေးဇူးများမည်သည်နည်း။
၎င်း 330103-00-12-10-02-CN ပရိုဘ် အဖျားတွင် ပိုမိုခိုင်မာသော ကပ်နေမှုအတွက် TipLoc နည်းပညာနှင့် ကြိုးကို ပိုမိုခိုင်မာစွာ ဆွဲထုတ်နိုင်ရန်နှင့် အသေအချာ တပ်ဆင်နိုင်ရန်အတွက် CableLoc နည်းပညာကို အသုံးပြုထားသည်။
330103-00-12-10-02-CN ကို မည်သည့် အသုံးပြုမှုများတွင် အသုံးပြုနိုင်သနည်း။
၎င်း 330103-00-12-10-02-CN တာဘိုင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ မော်တာများနှင့် အရည်စိုမှု ပုံစံ ဘီယာများ စောင်းကြည့်မှု အသုံးပြုမှုများတွင် အသုံးပြုနိုင်သည်။
330103-00-12-10-02-CN ၏ စိုက်ထားသော စိုက်ထားမှု အထွက် အချက်အလက်များ မည်မျှ တည်ငြိမ်သနည်း။
၎င်း 330103-00-12-10-02-CN ထည့်သွင်းသော ဗို့အားတွင် ၁ ဗို့အား ပြောင်းလဲမှုအတွက် အထွက် ဗို့အားတွင် ၂ mV ထက် နည်းသော ပြောင်းလဲမှုကို ထိန်းသိမ်းပေးသည်။
330103-00-12-10-02-CN သည် ရှိပ already သော 3300 စီးရီး စနစ်များနှင့် သ совместим ဖြစ်ပါသလား။
ဟုတ်တယ်၊ ဒါ 330103-00-12-10-02-CN 3300 XL နှင့် non-XL 3300 စီးရီး Proximitor စက်မှုခွဲခြမ်းစိတ်ဖေးမှုစက်များနှင့် အဆက်အသွယ်ကြိုးများနှင့် အပြည့်အဝ ကိုက်ညီပါသည်။