Ainm an Táirge: 3300 XL 8 mm Scagaire
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330104-15-23-10-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330104-15-23-10-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Sampla | 330104-15-23-10-02-00 |
| Cineál chórais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál Snáithín | M10 x 1 |
| Fad iomlán | 1.5 m (ag brath ar an gcóras) |
| Cineál cábla | 75Ω triaxial le insiléadh FEP |
| Cineál Conneachta | Nasc co-axial ClickLoc |
| Materail | Cruachlann Corróidiúil (AISI 303/304) |
| Materail an bhriste | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Teocht Stórála | -52°C go +177°C |
| Meáchan | ~323 g/m (proba) |
An 330104-15-23-10-02-00is é an proba gairdineach cuid de theaghlaigh aisteach Bently Nevada 3300 XL 8 mm, deartha chun monatóireacht cruinn a dhéanamh ar chrochadh agus ar shuíomh i meaisíní rothartha. Deartha chun oibriú go héifeachtach le 3300 XL Proximitor Sensor agus cáblaí leathnaithe comhoiriúnacha, soláthraíonn sé feidhmíocht tomhas eddy-current stábla do chórais monatóireach tionsclaíocha.
Tógtha do thimpeallachtaí trom, an 330104-15-23-10-02-00cinntíonn an bpróib airde ardfheidhmeachta i tomhaltáil státaigh agus dínamach, agus mar sin is é an rogha is fearr do thurbiní, do chomhphrósóirí, do phumpaí, agus do thiomáintí gluaisteáin. Tugann a thógáil láidir as staenlís agus a bharr as PPS leas ar fheithicíocht agus ar shábháilteacht oibre fhadtéarmach.
Le hionadú iomlán féin idir na próibí sa tsraith 3300 XL, lena n-áirítear 330103agus eile de sheanphróibí 8 mm, tacaíonn an sampla seo le suiteáil shimplí agus le laghdú ar chastaíocht an t-ullmhúcháin. Úsáidtear é go forleathan i gcóras cosaint an mheaisín agus i gcóras coimeád réamhchúraim i dtionsclaíochtaí chriticiúla.
C1: Cén chaoi a úsáidtear an 330104-15-23-10-02-00?
F1: Úsáidtear é chun oscailt agus suíomh an siombail a mheas i mbithchórais tionsclaíochta rothartha.
C2: An bhfuil sé comhoiriúnach le córais 3300 XL eile?
F2: Tá, is comhoiriúnach go hiomlán é agus is féidir é a athsholáthar in ionad bhrainseanna agus scannáin 3300 XL Bently Nevada eile.
C3: An féidir leis an obair i dtimpeallachtaí dochartha?
F3: Tá, déanta go speisialta é chun oibriú faoi théamh ard, crith ard, agus coinníollacha EMI indiastriúla.
C4: Cén cineál sínial a thugann sé amach?
F4: Soláthraíonn sé sínial anaileach bunaithe ar ghráinneach fhuarúcháin a úsáidtear ag scannáin Proximitor.
C5: An dtacaíonn sé le córais coimeád réamhchórasach?
F5: Tá, úsáidtear é go forleathan i rianú stáide agus i gcórais coimeád réamhchórasach.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le comhéadan 3 phionn, sraitheanna 1 méadar le dathanna éagsúla, agus críocha banána le haghaidh tástála scannáin Proximitor gan na sraitheanna réalaíochta a bhaint. |
| 04310310 | screws le haghaidh socruithe ar phainéal don scannán Proximitor 3300 XL, screws 6-32 UNC le haghaidh foirmiú thread, 4 de na screws seo riachtanach in aghaidh gach scannán (tacaíocht shocruithe caighdeánach). |
| 03200006 | Tape féin-ghlúine as silicón, rolla 9,1 méadar do insiléáil leictreach agus do chosaint timpeallachta ar chonnachtaí. |
| 40113-02 | Bogearraí cosanta chonnachtaí do phroibí 3300 XL 8 mm agus do chablacha leathnaithe, lena n-áirítear uirlisí suiteála agus cuidíochtaí cosanta. |
| 136536-01 | Adaptóir cosanta chonnachtaí le haghaidh comhoiriúnachta le huirlisí suiteála roimh 1998 a úsáidtear ar chonnachtaí 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Pacáiste cosanta chonnachtaí a bhíonn 10 phairt ann do thiomáint timpeallachta ar chonnachtaí phroibí 3300 XL agus chablacha leathnaithe. |
| 03839410 | cosantóir chonnachtaí triaxial 75Ω firiuil don taobh cablach leathnaithe, chun ceangal sealaithe a chinntiú leis an gcosantóir banpháirt ar an bproib. |
| 03839420 | cosantóir chonnachtaí triaxial 75Ω banpháirt don taobh proib nó do chosaint cheangail an shensara Proximitor i gcoinne nochtadh timpeallachta. |
| 04301007 | cnápa gléasaithe proib 3/8-24 le dhá bholl do dhlúthfheidhm sábháilteachta chun deimhniú meicniúil slán a chinntiú ar phroibí teorannaithe. |
| 04301008 | Cnápa gléasaithe proib M10 x 1 le bullaí do dhlúthfheidhm sábháilteachta chun suiteáil shlána a chinntiú ar phroibí teorannaithe i dtuiscintí tionsclaíocha. |
| 330153-01 | bogsa ceangailte 3300 XL lena n-áirítear ceanglóirí ClickLoc fir agus mná, cásanna, toradh FEP, agus tape silicónach do chomhlachas an bhrainse agus an tsiánra. |