Ainm an Táirge: 3300 XL 8 mm Scagaire
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330103-10-14-10-02-05
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-10-14-10-02-05 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Sampla | 330103-10-14-10-02-05 |
| Cineál Ionlais | scannáin ghlacach 8 mm |
| Cineál Snáithín | Caolchóirt M10 × 1 i mbéime méadrach |
| Fad iomlán | 1.0 méadar |
| Cineál cábla | Cablach co-axial caighdeánach |
| Cineál Conneachta | Nascóir co-axial bheag ClickLoc |
| Prionsabal tomhaltaithe | Reachtú eddy (gan teagmháil) |
| Raon Líneach | Thart ar 2 mm (80 mils) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Materiál brúchán | Cruachlann Corróidiúil (AISI 303/304) |
| Materail an bhriste | PPS (Polaphenyléan Sulfide) |
| Tomhas | Tríomhadh an scannáin: 8 mm |
| Meáchan | Thart ar 0.3 kg/m (cablach an scannáin á n-áireamh) |
An 330103-10-14-10-02-05is é an bhrúisín aiceann comhpháirt shonraithe ó Bently Nevada, deartha chun aithne a thabhairt ar dhísphláshú agus ar chrochadh na haigheann le cruinneas ard i miasanna rothartha. Mar chuid den chóras 3300 XL 8 mm chunardaithe, cuireann sé tomhas neamh-thagannach oiriúnach ar fáil trí ghluaiseacht mhicreanach a thiontú go dtí sainníomh voltáiste comhréidh.
Deartha le corp le cásca M10 × 1, an 330103-10-14-10-02-05a chinntíonn suiteáil shléinteach agus staidiúlacht mhicreanach láidir. Tá sé iomlán comhoiriúnach le cáblaí leathnaithe 3300 XL agus le sensóirí Proximitor, mar aon le modhanna gaolmhara eile cosúil le 330104bhrúisíní, ag cur cuspóirí córais le chéile gan gá le athchoigeartú.
Le haghaidh feabhsaithe ar fheabhas, ar fhreastalacht don EMI, agus ar chomhlíontas le tionscnaimh idirnáisiúnta, is é an 330103-10-14-10-02-05an rogha is fearr do thimpeallachtaí tionscnaimh dian, áit a bhfuil rianú coinníollacha leanúnach agus cruinn ag teastáil.
Q1: Cad is príomhfheidhme de 330103-10-14-10-02-05?
A1: Tugann sé tomhas ar aistriú an truinni agus ar chrochadh ag baint úsáide as teicneolaíocht reoite gan teagmháil.
Q2: An bhfuil an sreang seo comhoiriúnach le comhpháirteanna eile den tsraith 3300 XL?
A2: Tá, agus oibríonn sé go héifeachtach le cairde fadaithe 3300 XL agus le sensóirí Proximitor.
Q3: Cén cineál nascóra a úsáideann sé?
A3: Úsáideann sé nascóir co-axial beag ClickLoc chun suiteáil éasca.
Q4: An féidir leis an tsreang oibriú i dtimpeallachtaí árd-theochta?
A4: Tá, agus tacaíonn sé le teochtaí suas le 177°C i gcoimeádáin chaighdeánacha.
C5: I ngach aon tionscail a úsáidtear an tsreang seo go minic?
A5: Úsáidtear é go forleathan i gcruthú cumhachta, i ngnóthaí ola & gás, agus i miontorú meaisíní tionsclaíocha trom.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | cás crómchrua 3300 XL (12"×12"×6"), tacaíonn sé le go dtí 8 shensóir Proximitor le ceangal DIN nó 6 shensóir le ceangal ar phainéal, ceadaithe ag ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | cás crómchrua 3300 XL (12"×8"×6"), tacaíonn sé le go dtí 4 shensóir Proximitor (le ceangal DIN nó ar phainéal), ceadaithe ag ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | cás crómchrua 3300 XL (13"×9.5"×7"), tacaíonn sé le go dtí 8 shensóir le ceangal DIN nó 6 shensóir le ceangal ar phainéal, oiriúnach do cheantar mianach, ceadaithe ag ATEX agus i Meiriceá Thuaidh |
| 02120015 | Sreang réimsí uathartha, 1.0 mm² (18 AWG), trí-thiúin, sreang thwisted le scáthán agus le sreang díothaigh (is féidir fhad an tsreange a chosaint) |
| 138492-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar phainéal in ionad an bhosca reatha |
| 138493-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar DIN i n-ionad an bhosca reatha |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le comhshlán 3 phinn agus le litreacha i dteinteanna éagsúla do thástáil shensóir gan an tsreang a dhísceangal |
| 04310310 | Screws le ceangal ar phainéal do shensóirí Proximitor (6-32 UNC), 4 de na screws seo riachtanach in aghaidh gach shensóir |
| 03200006 | Tape feidhmiúcháin silicéine (roll 9.1 m) do insiléadh nascanna agus do chosaint timpeallachta |
| 40113-02 | Bogearraí cosanta nascanna do bhrocaireanna 3300 XL agus do shreanganna leathnaithe (lena n-áirítear uirlisí suiteála) |
| 136536-01 | Comhshó cosainte an chonaiscteora le haghaidh comhoiriúnachta le huirlisí cur isteach ó réamh-1998 |
| 40180-02 | Bunachar cosanta ceangailte, lena n-áirítear 10 phairt do bhréaga agus do chablacha sáraithe |
| 03839410 | cosaint nasc firinseach triaxial 75Ω do chosaint timpeallachta an chaird sábháilteachta |
| 03839420 | cosantóir cónaitheoir triaxial 75Ω, mná, do chosaint ceangail an phroib agus an tsénsóra |
| 04301007 | bolcain ghlan 3/8-24 le hullsanna do chaidreamh slándála chun suiteáil shiombuill |
| 04301008 | M10 × 1 gualainn ghlanadh bhréag le pollaí do thaoide slándála chun suiteáil shiombuill |