Magaca Qalabka: 3300 XL 8 mm Probe
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Lambarka Mudelka: 330103-10-14-10-02-05
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330103-10-14-10-02-05 |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Meesha | Faahfaahinta |
|---|---|
| Model | 330103-10-14-10-02-05 |
| Nooca Alaabta | probe la xiriirka 8 mm |
| Nooca Xadhigga | M10 × 1 korka metrigga |
| Dhererka guud | 1.0 mitir |
| Noqon lambar | Kabalka coaxial ee caadi ah |
| Nooc casriga | ClickLoc kabalka coaxial ee yar |
| Mabaadii Qorshaha | Cirkuurka eddy (la joogo kuma la jiro) |
| Furaha Xagga Dhexe | Waa ka mid ah 2 mm (80 mils) |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C |
| Awoodaha Qoorta | Dhulka Dheerka (AISI 303/304) |
| Jiha kii ugu dambeeyo | PPS (Polyphenylene Sulfide) |
| Cabbirrada | Qeybta dhexe ee probe-ka 8 mm |
| Miisaanka | Waa ka mid ah 0.3 kg/m (kabalka probe-ka waa ku jira) |
Waxaa 330103-10-14-10-02-05qorshaha la xiriira waa qoraal ku saabsan qeexitaanka saxda ah ee shaftiga iyo heerka la xiriira ee dhaqanka meelaha la xiriira ee qaybta la xiriira ee dhaqanka, oo la sameeyay in la xiriira shaftiga iyo heerka la xiriira ee dhaqanka meelaha la xiriira ee qaybta la xiriira ee dhaqanka. Sida qaybta ugu horreysa ee 3300 XL 8 mm, wuxu si degdeg ah u siiya in la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka meelaha la xiriira ee qaybta la xiriira ee dhaqanka, oo waxa uu sameeyay in la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka meelaha la xiriira ee qaybta la xiriira ee dhaqanka.
La sameeyay iyada oo leh qaybta la xiriira ee M10 × 1, 330103-10-14-10-02-05wuxu si degdeg ah u siiya in la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka iyo dhaqanka la xiriira ee dhaqanka meelaha la xiriira ee qaybta la xiriira ee dhaqanka. Wuxu si degdeg ah u siiya in la xiriira meelaha la xiriira ee 3300 XL iyo qaybta la xiriira ee Proximitor, iyo qaybta la xiriira ee kale sida 330104qaybta la xiriira ee dhaqanka, oo waxa uu sameeyay in la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka si degdeg ah bilaawmaya in la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka.
Kuwa la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka, kuwa la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka, iyo kuwa la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka, 330103-10-14-10-02-05wuxu si degdeg ah u siiya in la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka oo la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka oo la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka oo la xiriira meelaha la xiriira ee dhaqanka.
Su'aal 1: Waa maxay wajibka ugu sarreeya ee 330103-10-14-10-02-05?
A1: Wuxu qiyaasaa kaalinta qurxinta iyo dhaqanka kuwa la'anta ah ee leh tixgelinta kuma jirin (eddy current) la'anta ah.
Su'aal 2aad: Ma ahaan jiritaan guud ahaan waxa loo isticmaalo 3300 XL kuwa kale?
A2: Haa, wuxu shaqaynayaa si fudud leh oo la leeyahay 3300 XL kableyada la'anta ah iyo sensarka Proximitor.
Q3: Waa maxay nooca kaabalka uu isticmaalo?
A3: Wuxu isticmaalo kaabalka ClickLoc ee kuwa la'anta ah ee xagga midigta si loo galiyo fudud.
Q4: Ma ahaan jiritaan guud ahaan waxa loo isticmaalo dhaqameedka kuwa joogtada sare?
A4: Haa, wuxu ku saabsanaya joojinta had iyo 177°C ee kuwa la'anta ah ee dhaqameedka.
Q5: Waa maxay waraabeedka uu badan isticmaalo kan jiritaan?
A5: Wuxu isticmaalo badan oo la leeyahay dhaqameedka kuwa la'anta ah ee joojinta, oil & gas, iyo kuwa la'anta ah ee dhaqameedka kuwa la'anta ah.
| Tirada | Sharaxaad |
|---|---|
| 141078 | 3300 XL 8 mm iyo 3300 5 mm Proximity Transducer System Manual |
| 175751 | 3300 XL qabasho dhinac-dhinac oo ka dhigmaa karrada (12”×12”×6”), wuxuu ku saabsan karaa in uu qabto 8 sensoraha Proximitor ee la dhisay DIN ama 6 sensoraha la dhisay panel, waxaana la isticmaalay ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | 3300 XL qabasho dhinac-dhinac oo ka dhigmaa karrada (12”×8”×6”), wuxuu ku saabsan karaa in uu qabto 4 sensoraha Proximitor (DIN ama la dhisay panel), waxaana la isticmaalay ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | 3300 XL qabasho dhinac-dhinac oo ka dhigmaa karrada (13”×9.5”×7”), wuxuu ku saabsan karaa in uu qabto 8 sensoraha la dhisay DIN ama 6 sensoraha la dhisay panel, wuxuu yahay mid caadi ah oo la isticmaalo goobaha xun, waxaana la isticmaalay ATEX & Iyadoo Kuwa Maraykanka |
| 02120015 | Kabalka gaarka ah ee meelaha, 1.0 mm² (18 AWG), kabalka 3-conductor, la jiray, la qabtay, waxaana la qabtay kabalka (fahmka waa la badali karo) |
| 138492-01 | Qaybta la badalay ee ku dhaqaaqayaa qaybta la xaqiijiyey |
| 138493-01 | Qaybta la badalay ee ku dhaqaaqayaa qaybta DIN |
| 148722-01 | 3300 XL plug-ka aasaasiga oo leh 3-pin adapter iyo kabalka la qabtay midna oo leh rangi ah si loo isticmaalo in lagu tijaabo sensoraha bilaawaya in laga joojiyo kabalka |
| 04310310 | Screw-ka la dhisay panel ee sensoraha Proximitor (6-32 UNC), 4 waxa ay u baahan yihiin kasta sensor |
| 03200006 | Tape-ka silicone oo la qabtay (9.1 m roll), si loo isticmaalo in lagu qabto connector-ka iyo in lagu hagaago goobaha |
| 40113-02 | Kit-ka la qabtay connector-ka ee probes-ka 3300 XL iyo kabalka la qabtay (waxaana la galeynayaa tools-ka la isticmaalo) |
| 136536-01 | Adapterka qaabka ku xidhan ee la isticmaalo si loo xidho toolska dhisida ee horreeyey 1998 |
| 40180-02 | Kabta ka saaraya ah ee ku jira 10 qayb oo leh qalabka iyo kabelka la isku dhisayo |
| 03839410 | xidhka kooniktoor ee 75Ω ee kooniktoorka laba jir ee kooniktoorka la isku dhexeeya si loo xidho dhinaca gudaha |
| 03839420 | 75Ω triaxial female connector protector ee loogu talagalay probe iyo sensor connection protection |
| 04301007 | nutsii loogu jiro 3/8-24 ee la isticmaalo si loo dhisaynayo probe-ka iyo waxyaabaha loo isticmaalo si loo xoojiyo dhaqso |
| 04301008 | M10 × 1 kabta ka saaraya ah ee leh xagga qofka caafimaadka si loo dhisayo si guul darro |