Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-20-10-01-CN
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-20-10-01-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe waa meel ka duwan mid ka badan oo leh xoolo aad u fiican oo loo isticmaalo si loo qoroo xagga dhaqanka iyo xagga shaft ee mashinada industriyada. Waxa uu sameeyay Bently Nevada, taasoo ah qoraal ka mid ah 3300 XL oo la isticmaalo badan ee ku saabsan inaqaadka mashinada iyo nidaamka heerka xaaladaha. Wuxuu leeyahay qurux ka badan oo PPS (polyphenylene sulfide), jidhka ayaa leh AISI 303/304 stainless steel, iyo Viton® O-ring seal si uu ugu yaraado xoolo aad u fiican oo la isticmaalo taas oo la xiriiray iyo kuwa aan lahayn xoolo aad u fiican. Waxa uu sameeyay si uu ugu yaraado xoolo aad u fiican iyo xaqiiqda kuwa aan lahayn xoolo aad u fiican ee ku saabsan mashinada industriyada.
Ku jira kala duwan oo la isticmaalo si loo qeexo dhaqanka
Ugu xisaabinaya wax xadgudubka qaybta midiga oo aan la jirin, ka furaysa dhaqso iyo ku saabsan karaamada xisaabinta.
Xagga qaybta midiga iyo xagga la isku bixiyey
Ugu xisaabinaya xagga qaybta midiga si sax ah, si loo ogaado heerka guurka mashinada mar dambe.
Xisaabinta guurka mar dambe
Waxay caawinaan in la ogaado dhaqso ka horreysa ee qaybta guurka, sida turbaanaha, kompreesheraha, iyo moolaha.
Ilaalinta salka la xidhiidhka
Ugu soo saaraya salka elektirki si wanaagsan, oo leh xisbi weyn, si loo xidhiidho ilaalin iyo nidaamka xasaasiyaha.
Habka la xidhiidho nidaamka
Waxay shaqeyn doonaan si guul darro ah ee nidaamka 3300 XL proximity transducer, si loo sameeyo xisaabinta guurka si sax ah iyo si xaqiijin ah.
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-20-10-01-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x123cm |
| Miisaanka | 0.2KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Awood | U baahan yahay -17.5Vdc ilaa -26Vdc (u guddo 12mA) |
| Raadin | Badalka khariijka ayaa ka yar ama ah 2mV kasta oo ku jira badalka 1V ee gudaha |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Xirradka qorshaha | 7.59Ω ±0.5Ω (tirada 1.0m). |
| Joule leh xagga xirradooda | -23Vdc ilaa -26Vdc |
| Joule gaar ah | 18°C ilaa 27°C (64°F ilaa 80°F) |
| Ugu weynaha joogta | 2000 mitir |
| Kala duwan | Ugu yar ee ku xidhan karaa taliyaha dhinaca AISI 4140 |
| Fiiro gaar ah | La sameeyay PPS (polyphenylene sulfide) |
| Gudbo | AISI 303/304 stainless steel |
| Seal | O-ringka Viton® si loo xidho dhaqanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0mm |
| Koreyga Body | 200mm |
| Dhererka guud | 1.0m / 3.3ft |
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe waa la sameeyay si loo xidho meelaha industriyada quruumaya, oo la isku dayo qalaf, saxda iyo ammaan.
Waa la isticmaalay teknoolojiyada eddy current ee aan la isku xidhin, si loo xidho saxda leh habka qabashada dhaqanka iyo goobta shaft ee aan la isku xidhin waxyaabaha qalaf.
Waa la sameeyay tipka PPS ee qalaf-dheer (polyphenylene sulfide), oo sida caadiga ah u siiyaa dhaqanka ceeb-ta iyo dhaqanka ka soo baxa nalka.
Waa la sameeyay jidka AISI 303/304 stainless steel, si loo xidho dhaqanka ka soo baxa korroosion iyo qalaf-dheer.
Waa la sameeyay seal-ka O-ringka Viton®, si loo xidho dhaqanka ka soo baxa dhaqanka iyo dhaqanka ka soo baxa meelaha.
Waa la siiyay dhaqanka elektirki ah ee dhaqmeed, oo la siiyay dhaqanka ka soo baxa 50 Ω.
Ugu dhashay sensiitivity weyn, ka mid ah kuwa aan la jirin 2 mV badbaadinta in kasta oo ku saabsan voltada gudaha si loo xisaabin karo qeexitaan.
Waa shaqaynaya ama waa shaqaynaya guurka caadiyed ee berriyadda 18°C ilaa 27°C si loo xisaabin karo qeexitaan.
La sameeyaa ama la sameeyaa kuwa la sameeyaa ilaa 2000 mitirro oo kor u dhaxeeya.
Qaabka yar markaasana waa qalaf ah, oo leh kooniktoor yar ee coaxial ee ClickLoc si loo dhisayn karo dhibaatada iyo si loo xisaabin karo qeexitaan ka dib marka laga bilaabo.
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu muhiimaysa ee BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe?
A: BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN Proximity Probe waa la isticmaali karaa si loo heesayo dhaqanka iyo goobta shafaxa, waxaana si toos ah u xisaabi karaa heerka qeexitaanka ka dib marka laga bilaabo ee mashinada la isticmaali karaa, taasoo ka dhigaya 330104-00-20-10-01-CN waa muhiim ah ee ugu yar ee isku daynta iyo isku daynta industriya.
Su’aal 2: Waa maxay waxyaalaha la isticmaali karaa ee BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN Proximity Probe?
A: 330104-00-20-10-01-CN waa la dhisay oo leh qalabka PPS, jirka dhinaca (AISI 303/304) iyo seal-ka O-ring ee Viton®.
Su’aal 3: Sida BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL Proximity Probe ugu xaqiijinaya heerka qiyaasta?
Jawab: Qalabku wuxuu isticmaalaa teknoolojiyada eddy current, waxaana la calaamaynayaa oo la isticmaalo taraktooyin dhinaca AISI 4140, iyo 330104-00-20-10-01-CN Qorsho Qorsho wuxuu si degdeg ah ugu xaqiijinaya qiyaasada, taasoo ku dhisanaya in qalabku loo isticmaalo si degdeg ah oo la xaqiijiyo shuruudaha muhiimka ah.
Su’aal 4: Ma qalabku BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe wuxuu isticmaala qalabka kaalinta?
Jawab: Qalabku wuxuu isticmaala qalabka kaalinta mini coaxial ClickLoc, waxaana ku xaqiijinaya in la helo xidhiidhka la xaqiijiyo iyo la xaqiijiyo, taasoo ku dhisanaya in la BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe la fahmo si fiican iyo la xaqiijiyo.
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN wuxuu leeyahay isku dhafan ah oo dhan ee 3300 XL 8mm proximity transducer system, taasoo ku yaal jiritaanka soo socda waxaana la isticmaali doonaa sida qayb ka mid ah oo ku salaysanaya qaybaha kala duwan, taasoo leh probe, extension cable, iyo Proximitor sensor. Qaybahaas ayaa la xidhiidhaa marka la sameeyo fabriga si loo hubiyo inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan inaad ugu yaraan in......