Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-20-10-01-CN
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-20-10-01-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe is é seo sainseans neamh-thagannach daingean, ardghníomhach, a dhearadh chun tomhas cruinn gutha agus suíomh an róda i miasanna tionsclaíocha. Dhear Bently Nevada an sainseans seo mar chuid den tsraith 3300 XL a bhfuil an-tuairim mhaithe uirthi agus a úsáidtear go forleathan i gcóras cosaint miasanna agus monatóireachta stáide. Tá cinn dhurabailtach de PPS (polyphenylene sulfide), corp de chrómchruaithneach AISI 303/304, agus seal Viton® O-ring aige chun oibriú oiriúnach a chinntiú faoi bhrú agus i dtimpeallachtaí dochartha. Tá an t-úsáid déanta le haghaidh stádha fadtéarmach agus cruinneas i ngeallchásanna tionsclaíocha éagsúla.
Tomhas neamh-thagannach an chrochta
Monatóiríonn sé cruinniúil gutha na craiceann gan teagmháil fisiciúil, ag laghdú a chaitheamh agus ag feabhsú ionadaíochta na tomhaltar.
Bunaithe ar shuíomh na craiceann agus ar aistriú na craiceann
Soláthraíonn sé tomhaltar cruinn de ghluaiseacht na craiceann le haghaidh mheas i rith ama fíor ar choinníollacha an mhaisín.
Monatóireacht leanúnach ar choinníollacha
Tacaíonn sé le bualadh le míbhuanais luath i ngnéithe rothartha mar shampla turbsíní, comhphrionnairí agus gluinntí.
Aschur sínialta staible
Tugann sé comharthaí leictreacha cothrománacha le heolas airde, ag ligean don chóras monatóireachta agus rialaithe é a chur isteach.
Cumas Integriú Córais
Oibríonn sé go héasca laistigh den chóras transduiser gaire 3300 XL, ag cinnti tomhaltar cruinn agus caighdeánach.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-20-10-01-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x123cm |
| Meáchan | 0.2kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Cumhacht | Teastaíonn -17.5Vdc go dtí -26Vdc (uasmhéid 12mA) |
| Íogaireacht | Tá athrú sa aschur níos lú ná 2mV ar gach athrú 1V san ionchur |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Táimseacht an phroib | 7.59Ω ±0.5Ω (fadtá 1.0m). |
| Cumhacht le barrairí | -23Vdc go -26Vdc |
| An teocht is fearr | 18°C go 27°C (64°F go 80°F) |
| Gairidheamh is airde | 2000 Méadar |
| Calibrigh | Úsáid tarraingí de stáin AISI 4140 chun cruinneas is fearr a bhaint amach |
| Leideanna | Déanta as PPS (polyphenylene sulfide) |
| Coirp | Stáinléan AISI 303/304 |
| Seal | Fáinne O Viton® chun brú a láimhseáil |
| Fad gan chasadh | 0mm |
| Fad corp | 200mm |
| Fad iomlán | 1.0m / 3.3ft |
An BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe is deartha do thimpeallachtaí tionsclaíocha éagsúla, ag comhcheangal fórsa, cruinneas agus ionadúlacht.
Úsáideann sé teicneolaíocht reo-ghutha gan teagmháil chun tomhas cruinn a dhéanamh ar bhraith agus ar shuíomh an ghiarainn gan maitheas meicniúil.
Tá a bhall is láidre déanta as PPS (polyphenylene sulfide), ag soláthar staidiúlacht theirmiceach iontach agus fiúntacht cheimiceach.
Tá sé déanta as corp dearga AISI 303/304 le haghaidh fiúntacht iontach in aghaidh na gcórúcháin agus neart meicniúil.
Tá sealán Viton® O-ring air chun sealadh brú éifeachtach agus cosaint timpeallachta a chinntiú.
Soláthraíonn sé feidhm leictreach staideach le frithsheasmhacht aschuir chothrom 50 Ω.
Tairgeann sé íogairte ard, le níos lú ná 2 mV athrú in aghaidh gach volt ionchur le haghaidh tomhais cruinn.
Oibríonn sé laistigh de raon teochta oiriúnach idir 18°C agus 27°C chun feidhm cruinn a chinntiú.
Is féidir é a úsáid i nstáisiúin suas go dtí 2000 méadar os cionn leibhéal na farraige.
Deartha coimhthíoch ach láidir, le ceangalóir co-axial beag ClickLoc chun stáisiúnú slán agus ionadúlacht fhadtéarmach a chinntiú.
Ceist 1: Cad é an príomhúsáid a bhaintear as an mbratach gairdíní BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm?
A: An Bratach gairdíní BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN úsáidtear go príomha chun stiúradh gan teagmháil ar choscadh agus ar shuíomh na sreang, a chinntíonn stiúradh coinníollach cruinn ar mhaisíní rotharacha criticiúla, ag déanamh an 330104-00-20-10-01-CN riachtanach do chórais cosanta i ngnóthaí tionsclaíocha.
Ceist 2: Cén sórt ábhar a úsáidtear sa bhratach gairdíní BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN?
A: An 330104-00-20-10-01-CN tá sé déanta as barr PPS, as corp de chróm (AISI 303/304) agus as sealáil O-ring Viton®.
Ceist 3: Conas a chinntíonn an bhratach gairdíní BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL cruinneas na tomhais?
Freagra: Úsáideann an bhratach teicneolaíocht na gciorcail eddy agus tá sé calaíofa le spriocanna de chróm AISI 4140, agus an 330104-00-20-10-01-CN Proba Glacach Cothromachta cuireann sé ar fáil íoghnacht ard chun léitheanna cruinn a thabhairt, rud a fhágann go bhfuil an bhratach oiriúnach do thascanna stiúradh criticiúla.
C4: Cén cineál ceangailteora a úsáidtear sa bhreiséal gairdín 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm de BENTLY NEVADA?
FREAGRÚ: Úsáideann an bhreiséal ceangailteoir mini coaxial ClickLoc, a chinntíonn ceangluithe slána agus staible, ag déanamh an BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe níos éasca a shuiteáil agus a chóiriú.
An BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN tá sé i gcomhoiriúnú iomlán le córas an tseanadóra 3300 XL 8 mm, agus oibríonn sé mar chuid de shocrú comhtháite a bhfuil an t-ionsamhlóir, an cábla leathnaithe, agus an t-ionsamhlóir Proximitor ann. Tá na comphoist seo meastar san fhabhrac chun a chinntiú go mbeidh aistriú an shínial cruinn agus chun aon chaláiléireacht breise a éascú le linn an taispeántais. Is féidir an t-ionsamhlóir a athsholáthar le comphoist eile ó chóras 3300 XL 8 mm, rud a ligann maidir le húsáid shainroghnach agus le hionadú gan tionchar a bheith ar pherformance an chórais. Tá comhoiriúnú ar ais freisin le córais nua-aimseartha 3300, ag tacú le hathchóiriú an chórais gan an t-athchóiriú iomlán. I dtéarmaí idirdhíolaithe, tá an t-ionsamhlóir comhoiriúnaithe go héasca le platóga monatóra agus rialaithe inbhuanaithe, mar shampla córais PLC agus DCS, ag úsáid aschur shínial caighdeánaithe do mheas an choscanna agus an ionadaithe. Tá a dheasghnáth in aontas le praitiséanna an tionsaí (lena n-áirítear córais bunaithe ar API 670), agus is cuí é don úsáid i thuirbíní, i gcomhphrósóirí, i mbuinneacha, agus i gcineál eile de mhaisíní rotharacha criticiúla áit a bhfuil monatóireacht stádais uafásach.