Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-20-10-01-CN
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-20-10-01-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis est robustus, praestans sensor sine contactu ad exactam vibrationis et axis positionis mensuram in machinis industrialibus destinatus. A Bently Nevada elaborata, haec probula pars est seriei 3300 XL, quae fiduciam habet et in systematibus machinarum protectionis ac conditionis monitoriae late utitur. Habet durabilem apicem ex PPS (polyphenylene sulfide), corpus ex accipitro inox AISI 303/304, et anulum O ex Viton® ad certam operationem sub pressione et in asperis condicionibus servandum. Fabricata est ad stabilitatem et accuratiam diuturnam in arduis applicationibus industrialibus.
Mensura vibrationis sine contactu
Accurate vibrationem axis sine contactu physico monitorat, usum minuens et fiduciam mensurationis augens.
Detectio positionis et displacementis axis
Praebet praecisam mensuram motus axis ad aestimationem realis conditionis machinarum.
Monitoratio continua conditionis
Favet detectioni praecoci defectuum in instrumentis rotantibus ut turbinibus, compressoribus et motoribus.
Exitus signi stabilis
Praebet signa electrica constans cum alta sensibilitate, quae integrationem cum systematibus monitoriae et controlis permittunt.
Capacitas Integrationis Systematis
Optime operatur intra systema transductorum proximitatis 3300 XL, certificans accuratos et normalizados resultatus monitoriae.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis |
| Numerus partis | 330104-00-20-10-01-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x123cm |
| Pondus | 0.2kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Potentia | Indiget -17,5 Vdc ad -26 Vdc (maxime 12 mA) |
| Sensitivitas | Variatio output minus quam 2 mV pro singulis voltibus variationis input |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Resistentia probae | 7,59 Ω ±0,5 Ω (longitudo 1,0 m). |
| Potentia cum barriēris | −23 Vdc ad −26 Vdc |
| Optima temperātūra | 18 °C ad 27 °C (64 °F ad 80 °F) |
| Altitudo maxima | 2000 Metri |
| Calibrāre | Utere tārgētīs ex ācierī AISI 4140 ad optimam accūrātiōnem |
| ## Consilium | Factum est ex PPS (polyphenylēn sulfīdō) |
| Corpus | AISI 303/304 ferrum crassum |
| Sigilli | Anulus O Viton® ad sustinendum praesūrem |
| Longitudo Non Filetata | 0mm |
| Longitudo corporis | 200mm |
| Longitudo totalis | 1,0 m / 3,3 pedēs |
The BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis ad dura industriarum loca confectus est, duritiam, praecisionem et fidem coniungens.
Tecnologia eddy current sine contactu utitur ad vibrationes et positionem axis accurate metiendam, absque ulla abrasione mechanica.
Apicem ex PPS (polyphenylene sulfide) habet, qui fortitudinem thermicam et resistentiam chemicam praestat.
Corpus ex accipitro inox AISI 303/304 fabricatum est, quod excellentem resistentiam corrosioni et fortitudinem mechanicam praebet.
Anulum O Viton® habet ad pressionem efficaciter obsignandam et ad protectionem ab elementis.
Praebet stabilem operationem electricam cum constanti resistentia output 50 Ω.
Altam sensibilitatem offert: minus quam 2 mV mutationis pro singulo volt input variato, ad exactas mensuras.
In temperaturis optimalibus inter 18°C et 27°C operatur, ad accuratam functionem.
Ad installationes usque ad altitudinem 2000 metrorum idoneus est.
Design compactus sed robustus, cum conectori mini coaxiali ClickLoc ad firmissimam installationem et diuturnam fidem.
Q1: Quae est principalis applicatio probae proximitatis BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm?
A: Proba proximitatis BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN praecipue ad vibrationes et positionem axis non-contactu monitorandas utitur, certam conditionis supervisionem in criticis machinis rotativis praebet, ita ut 330104-00-20-10-01-CN essentialis sit pro systematibus industrialibus protectionis.
Q2: Ex quibus materiis proba proximitatis BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN constat?
A: 330104-00-20-10-01-CN ex apice PPS, corpore ex accipitro inox (AISI 303/304) et sigillo O-ringo Viton® fabricata est.
Q3: Quomodo proba proximitatis BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL accuratam mensuram praebet?
A: Proba technologia currentium vorticosorum utitur et ad obiecta ex accipitro AISI 4140 calibratur, et 330104-00-20-10-01-CN Proba Proximitatis altam sensibilitatem praebet ad exactas lectiones, ita ut proba ad critica supervisionis officia idonea sit.
Q4: Quae connectōris forma in BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proximitātis Probā utitur?
A: Probā minīs coaxiālis ClickLoc connectōrem utitur, quae firmās et stabīlēs connexiōnēs praebet, ita ut BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis facilis ad instalandum et conservandum.
The BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN plene compatibilis est cum systemate transductorum proximitatis 3300 XL 8 mm, ubi operatur ut pars coniunctionis integratae, quae includit probam, cationem extensionis et sensorem Proximitor. Haec componentia in fabrica sunt adplicita, ut certa transmissio signorum obtineatur et omnis ulterior calibratio in tempore installationis evitetur. Proba inter se commutabilis est cum aliis componentibus systematis 3300 XL 8 mm, quod flexibilem curam et substitutionem permittit sine ulla actione in praestatione systematis. Etiam retro compatibilis manet cum prioribus systematibus seriei 3300, ita ut systemata possint promoveri absque tota reformatione. Quod ad interoperationem attinet, proba integratur per se cum platformis industrialibus monitoriae et controlis, ut sunt systemata PLC et DCS, utendo signis normalibus pro vibratione et positione observanda. Eius forma consuetudinibus industrialibus respondet (inter quas systemata ex API 670 derivata), ita ut idonea sit ad usum in turbinibus, compressoribus, motoribus et aliis machinis rotativis criticis, ubi fida condicionis observatio essentialis est.