Име на продукта: 3300 XL 8 mm близостни сонди
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330104-00-20-10-01-CN
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | 3300 XL 8 mm близостни сонди |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330104-00-20-10-01-CN |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Тръбите BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm датчик за близост е издръжлив, високопроизводителен безконтактен сензор, предназначен за прецизно измерване на вибрации и положението на валовете в промишлени машини. Разработен от Bently Nevada, този датчик е част от проверената серия 3300 XL, която широко се използва в системи за защита на машините и мониторинг на техническото им състояние. Той разполага с издръжлив връх от PPS (полифениленсулфид), корпус от неръждаема стомана AISI 303/304 и уплътнителен O-пръстен от Viton®, което гарантира надеждна работа под налягане и в агресивни среди. Производството е насочено към дългосрочна стабилност и точност в изискващи промишлени приложения.
Безконтактно измерване на вибрации
Точно следи вибрациите на вала без физически контакт, което намалява износването и подобрява надеждността на измерванията.
Определяне на положението и преместването на вала
Осигурява прецизно измерване на движението на вала за реално време оценка на състоянието на машината.
Непрекъснат мониторинг на състоянието
Подпомага ранното откриване на неизправности във въртящи се машини като турбини, компресори и електродвигатели.
Стабилен изходен сигнал
Предоставя последователни електрически сигнали с висока чувствителност, което позволява интеграция с системи за мониторинг и управление.
Възможности за системна интеграция
Работи безпроблемно в рамките на системата за близостни преобразуватели 3300 XL, осигурявайки точни и стандартизирани резултати от мониторинга.
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm датчик за близост |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | 3300 XL 8 mm датчик за близост |
| Номер на част | 330104-00-20-10-01-CN |
| Измерения | 1,8×1,6×123 см |
| Тегло | 0.2кг |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Мощност | Изисква -17,5 Vdc до -26 Vdc (макс. 12 mA) |
| Чувствителност | Промяната на изходния сигнал е по-малка от 2 mV при промяна на входното напрежение с 1 V |
| Изходно съпротивление | 50 Ω |
| Съпротивление на пробника | 7,59 Ω ± 0,5 Ω (дължина 1,0 м). |
| Захранване с бариери | -23 Vdc до -26 Vdc |
| Оптимална температура | 18 °C до 27 °C (64 °F до 80 °F) |
| Максимална височина | 2000 Метра |
| Калибриране | Използвайте стоманени цели от AISI 4140 за най-добра точност |
| Съвет | Изработено от PPS (полифениленсулфид) |
| Корпус | Неръждаема стомана AISI 303/304 |
| Печат | Уплътнителен пръстен Viton® за работа под налягане |
| Дължина без резба | 0mm |
| Дължина на тялото | 200mm |
| Обща дължина | 1,0 м / 3,3 фута |
Тръбите BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm датчик за близост е проектиран за изискващи промишлени среди, като комбинира издръжливост, прецизност и надеждност.
Използва безконтактна вихротокова технология за точното измерване на вибрации и положението на вала без механично износване.
Има връх от високопрочен PPS (полифениленсулфид), който осигурява отлична термична стабилност и химическа устойчивост.
Изработен е с корпус от неръждаема стомана AISI 303/304 за превъзходна корозионна устойчивост и механична здравина.
Оснащен е с уплътнителен O-образен пръстен от Viton®, за да гарантира ефективно уплътняне под налягане и защита от външни фактори.
Осигурява стабилна електрическа производителност с постоянна изходна устойчивост от 50 Ω.
Предлага висока чувствителност – по-малко от 2 mV промяна при входно напрежение от 1 V за прецизни измервания.
Работи в оптимален температурен диапазон от 18 °C до 27 °C за точна работа.
Подходящ за инсталации на височина до 2000 метра над морското равнище.
Компактен, но издръжлив дизайн с мини коаксиален ClickLoc конектор за сигурна инсталация и дългосрочна надеждност.
В1: Какво е основното приложение на близостен сондаж BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm?
A: Това Близостен сондаж BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN се използва предимно за безконтактно наблюдение на вибрации и положението на вала и осигурява точен мониторинг на състоянието на критични въртящи се машини, което прави 330104-00-20-10-01-CN незаменим за промишлените системи за защита.
В2: От какви материали е изработен близостният сондаж BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN?
A: Това 330104-00-20-10-01-CN е изграден с връх от PPS, корпус от неръждаема стомана (AISI 303/304) и уплътнителен пръстен от Viton®.
В3: Как близостният сондаж BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL осигурява точност на измерването?
О: Сондажът използва технологията на вихрови токове и е калибриран спрямо цели от стомана AISI 4140 и 330104-00-20-10-01-CN Датчик за близост предлага висока чувствителност за прецизни показания, което прави сондажа подходящ за критични задачи по мониторинг.
Q4: Какъв тип конектор се използва в близостния сонд BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm?
A: Сондът използва мини коаксиален конектор ClickLoc, който осигурява сигурни и стабилни връзки, което прави BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN 3300 XL 8 mm датчик за близост лесен за инсталиране и поддръжка.
Тръбите BENTLY NEVADA 330104-00-20-10-01-CN е напълно съвместим с системата за близостови преобразуватели 3300 XL 8 mm, където функционира като част от интегрирана конфигурация, включваща сонда, удължителен кабел и сензор Proximitor. Тези компоненти са фабрично съгласувани, за да гарантират точна предаване на сигнала и да избегнат необходимостта от допълнителна калибрация по време на инсталиране. Сондата е взаимозаменяема с други компоненти от системата 3300 XL 8 mm, което осигурява гъвкаво поддръжка и замяна без влияние върху производителността на системата. Тя също запазва обратна съвместимост с по-ранните системи от серия 3300, поддържайки модернизация на системата без пълно преработване. От гледна точка на взаимодействие с други системи, сондата се интегрира безпроблемно с промишлени платформи за мониторинг и управление, като PLC и DCS системи, чрез стандартизирани изходни сигнали за мониторинг на вибрации и положение. Конструкцията ѝ отговаря на приетите в отрасъла практики (включително системи, базирани на API 670), което я прави подходяща за употреба в турбини, компресори, електродвигатели и други критични въртящи се машини, където надеждният мониторинг на състоянието е от съществено значение.