Magaca Alaabta: 3300 XL 25 mm Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330850-50-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 25 mm Proximitor Sensor |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330850-50-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330850-50-00 waa 3300 XL 25 mm Proximitor Sensor la sameeyay si loo xisaabin karo qeexitaanka ka duwan ee jirka (non-contact displacement) ee ku saabsan isku daynta mashinada iyo nidaamka ugu sarreeya. Waa nidaamka sensor oo dhan oo leh probe la xiriira, cable la xiriira, iyo Proximitor sensor, oo soo saaraya qiyaas iyo xasiloon ka wanaagsan oo la isticmaalo waxyaabaha muhiimka ah sida generatorada turbinada biyo.
Tani waa qorsho la xidhiidhaa panel-ka oo leh jumladooda dhexeeya 5.0 mitir (16.4 feet) iyo sigoalka dhinaca xagga ka soo baxa -4 ilaa -20 V DC. Wuxuu leeyahay xagga xisbiyada 8.0 V/mm (±2%) iyo xagga la xisbi karaa 12.7 mm, taasoo si gaar ah ugu xisbi doonaa horumarinta kala duwan ee qoraalaha iyo qorshooyinka casimada. Qabdhigii yar (8 × 6 × 6.5 cm) iyo qabdhigii xun oo ku jira waxa uu leeyahay inuu ku jira dhammaan waqtiga dheer ee xaaladaha industriyada kuwa badan.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330850-50-00 3300 XL 25 mm Qorsho Proximitor |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 25 mm Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330850-50-00 |
| Cabbirrada | 8x6x6.5cm |
| Miisaanka | 0.22 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Guud iyo Xagga La Siiyey | 5.0 mitir (16.4 feet) xagga dhexeeya ee qorsho, la xidhiidhaa panel-ka |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Maya Kharasho |
| Xiriirka out | -4 ilaa -20 V DC |
| Raadin | 8.0 V/mm (200 mV/mil) ± 2% |
| Caano Caano | -51°C ilaa +100°C (-60°F ilaa +212°F) |
| Dhammaadka ammarta | -51°C ilaa +105°C (-60°F ilaa +221°F) |
| Xasiloonka Khariijka | 50 W |
| Xagga Dhexeeya ee ScaleFactor (ASF) | 0.787 V/mm (20 mV/mil) dhexeeya |
Koowaad 30850-50-00 3300 XL 25 mm Proximitor Sensor wuxuu leeyahay dhinaca dhammaan ee 5.0 mitir ah ee ujeedka, taasoo ugu yaraa in la sameeyo saaxiibka iyo la gudbiyo natiijo la xiriira. Wuxuu siinayaa siinayaal dhexeedyo oo leh qiyaasta sare ee -4 ilaa -20 V DC, taasoo leh habka qiyaasta 8.0 V/mm (200 mV/mil) ±2%, taasoo ugu yaraa in la qiyaaso xasiloonka dhexeedyo. Qaabka qiyaasta dhexeedyo ee 12.7 mm wuxuu ugu yaraa in la heegiyo beddelka yar ee goobta ee la isku dhaafaynayo beelka iyo stator
Kuwa lagu sameeyo xisbiga kaalaynta 50 Ω iyo xisbiga dhexe ee ugu badan (ASF) ee 0.787 V/mm (20 mV/mil), qofka wuxuu si cad ah ugu sameeyaa xisbiga sida la yaabado iyo la yaabado. Wuxuu leeyahay qaybta qurxanka iyo qaybta hoos yar (0.22 kg), taas oo wax weyn ugu dhacaya in lagu dhisayo nidaamada raadinta. Haddaba, tani ma aha mid ka mid ah kuwa la isticmaalo xisbiga, laakiin waxaa loo sameeyey si loo yaabado iyo si loo yaabado oo ay ku jiraan isticmaalka industriyada. Alaabku waxaa lagu sameeyey magaalada Mareykanka iyo la soo diri doonaa Xiamen, Siin.
Waxaa 330850-50-00wuxuu u isticmaalaanayaa xaaladaha industriyada kuwa badan oo kuwa quruumaysan. Wuxuu shaqaynayaa gudaha jiritaanka joogta ah ee -51°C ilaa +100°C (-60°F ilaa +212°F) iyo waxa uu ku badbaadin karaa haddii la dhaqmo gudaha jiritaanka joogta ah ee -51°C ilaa +105°C (-60°F ilaa +221°F). Xiriirka yar ee kuwa quruumaysan wuxuu si cad ugu dhigmaa dhammaan kii xaqiiqda ka dib marka laga eegayo xaaladaha aad u noolka ah. Isku daynta panel-mount iyo xiriirka elektrikada joogta ah wuxuu si cad ugu dhigmaa shaqo kasta oo isku daynaya, taasoo ku saabsanaya shaqo wanaagsan iyo wanaagsan ee mashinada.