Όνομα Προϊόντος: αισθητήρας Προσέγγισης 3300 XL 25 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330850-50-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | αισθητήρας Προσέγγισης 3300 XL 25 mm |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330850-50-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330850-50-00 είναι αισθητήρας 3300 XL 25 mm Proximitor σχεδιασμένος για ακριβή μη επαφόμενη μέτρηση μετατόπισης σε συστήματα παρακολούθησης βιομηχανικών μηχανημάτων. Αποτελεί ολοκληρωμένο σύστημα αισθητήρα που περιλαμβάνει συμβατό προβοσκίδιο, καλώδιο επέκτασης και αισθητήρα Proximitor, παρέχοντας ακριβή και σταθερή απόδοση για κρίσιμες εφαρμογές, όπως οι γεννήτριες στροβιλοκινητήρων ατμού.
Αυτή η μονάδα που τοποθετείται σε πίνακα διαθέτει συνολικό μήκος συστήματος 5,0 μέτρα (16,4 πόδια) και παρέχει γραμμικό σήμα εξόδου -4 έως -20 V DC. Με ευαισθησία 8,0 V/mm (±2%) και γραμμικό εύρος μέτρησης 12,7 mm, έχει σχεδιαστεί ειδικά για την παρακολούθηση της διαφορικής διαστολής μεταξύ των εξαρτημάτων του ρότορα και του κελύφους. Το μικρό της μέγεθος (8 × 6 × 6,5 cm) και η ανθεκτική κατασκευή της την καθιστούν κατάλληλη για μακροχρόνια χρήση σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Όνομα Προϊόντος | Αισθητήρας Proximitor Bently Nevada 330850-50-00 3300 XL 25 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήρας Προσέγγισης 3300 XL 25 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330850-50-00 |
| Διαστάσεις | 8x6x6.5εκ |
| Βάρος | 0.22 KG |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Συνολικό μήκος και επιλογή στερέωσης | μήκος συστήματος 5,0 μέτρα (16,4 πόδια), προσαρμοζόμενος σε πίνακα |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν υπάρχουν εγκρούσεις |
| Σήμα εξόδου | -4 έως -20 V DC |
| Ευαισθησία | 8,0 V/mm (200 mV/mil) ± 2% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -51°C έως +100°C (-60°F έως +212°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -51°C έως +105°C (-60°F έως +221°F) |
| Αντίσταση εξόδου | 50 W |
| Μέσος Συντελεστής Κλίμακας (ASF) | 0,787 V/mm (20 mV/ίντσα) ονομαστική τιμή |
Το 3 αισθητήρας Proximitor 30850-50-00 3300 XL 25 mm προσφέρει πλήρες σύστημα μήκους 5,0 μέτρων με σχεδιασμό για τοποθέτηση σε πίνακα, επιτρέποντας ευέλικτη και ασφαλή εγκατάσταση. Παρέχει ακριβές γραμμική έξοδο -4 έως -20 V DC με ευαισθησία 8,0 V/mm (200 mV/mil) ±2%, διασφαλίζοντας ακριβή μέτρηση μετατόπισης. Το γραμμικό εύρος μέτρησης των 12,7 mm επιτρέπει την ανίχνευση μικρών αλλαγών θέσης μεταξύ των εξαρτημάτων του δρομέα και του στάτορα.
Με αντίσταση εξόδου 50 Ω και ονομαστικό μέσο γραμμικό συντελεστή (ASF) 0,787 V/mm (20 mV/mil), η συσκευή διασφαλίζει σταθερή και συνεκτική μετάδοση σήματος. Διαθέτει συμπαγή και ελαφρύ σχεδιασμό (0,22 kg), κάνοντάς την εύκολη στην ενσωμάτωση σε συστήματα παρακολούθησης. Αν και αυτό το μοντέλο δεν διαθέτει εγκρίσεις από αρμόδιους οργανισμούς, έχει σχεδιαστεί για αξιοπιστία και αντοχή σε βιομηχανικές εφαρμογές. Το προϊόν κατασκευάζεται στις ΗΠΑ και αποστέλλεται από το Σιαμέν, Κίνα.
Ο 330850-50-00έχει σχεδιαστεί για σταθερή λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Λειτουργεί σε ευρύ εύρος θερμοκρασιών από -51°C έως +100°C (-60°F έως +212°F) και μπορεί να αποθηκευτεί με ασφάλεια σε θερμοκρασίες από -51°C έως +105°C (-60°F έως +221°F). Η ανθεκτική του κατασκευή διασφαλίζει μακροχρόνια αξιοπιστία υπό διαφορετικές περιβαλλοντικές συνθήκες. Η διάταξη εγκατάστασης σε πίνακα και οι σταθερές ηλεκτρικές χαρακτηριστικές επιτρέπουν συνεπή απόδοση σε συστήματα συνεχούς παρακολούθησης, υποστηρίζοντας την ασφαλή και αποτελεσματική λειτουργία των μηχανημάτων.