Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 25 мм ойрхан хэмжих датчик
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330850-50-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL 25 мм ойрхан хэмжих датчик |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330850-50-00 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
Түүн Bently Nevada 330850-50-00 нь үйлдвэрийн төхөөрөмжийн хяналтын системд нарийн хүртээмүүр бүх төрлийн шилжилтийн хэмжилт хийх зориулалттай 3300 XL 25 мм Проксимитор сенсор юм. Энэ нь ховхор сенсор, уртасгагч кабель, Проксимитор сенсорын бүрдүүлэгч бүтэцтэй бүтэн сенсорын систем бөлгөн бөхийн хэрэглээд, жишээлбэл, уурхан турбина генераторын хувьд нарийн ба тогтвортой ажиллах чадварыг үзүүрлэд.
Энэ панелд суурилтагдсан нэгж нь нийт системийн урт 5,0 метр (16,4 фут) бөгөөд шугаман гаралт сигнал -4 хүртэл -20 В тогтмол гүйдэл үүсгэнэ. Сенситивность нь 8,0 В/мм (±2%) ба шугаман хэмжилтийн хүрээ 12,7 мм бөгөөд түүнийг турбина роторын ба корпусын хоорондын ялгаатай өргөтнөлт ажиглах зорилгоор тусгайлан зохиомжилсон. Бүтцүүн хэмжээ нь (8 × 6 × 6,5 см) бөгөөд түүний бат бүтэц нь хүнд промышленных нөхцөлд урт хугацааны ашиглалтад тохиромжтой.
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330850-50-00 3300 XL 25 мм Ойрхан бүсний сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 25 мм ойрхан хэмжих датчик |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330850-50-00 |
| Хэмжээсүүд | 8x6x6.5 см |
| Жин | 0.22 KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нийт урт ба суурилж буй сонголт | 5.0 метр (16.4 фут) системийн урт, самбар дээр суурилуулах |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Баталгаажуулалтгүй |
| Гаралт мэдээлэл | -4 хүртэл -20 В тогтмол гүйдэл |
| Сэрэмжтэй | 8,0 В/мм (200 мВ/мил) ± 2% |
| Ашиглалтын температур | -51°C-с +100°C хүртэл (-60°F-с +212°F хүртэл) |
| Хадгалах температур | -51°C-с +105°C хүртэл (-60°F-с +221°F хүртэл) |
| Гаралтын эсэргүүцэл | 50 вт |
| Дундаж масштабын коэффициент (ASF) | 0.787 В/мм (20 мВ/мил) номинал |
3 30850-50-00 3300 XL 25 мм-ийн ойрын мэдрэгч 5.0 метрийн систем урттай, панель дээр суурилуулах загвартай, уян хатан, аюулгүй суурилуулах боломжийг олгодог. Энэ нь -4-20V-ийн өндөр нарийвчилсан шугамын цахилгаан дамжуулалттай, 8.0V/mm (200 mV/mil) ±2% мэдрэмжтэй, тод хөдөлгөөний хэмжилтийг хангадаг. 12,7 мм-ийн шугамын хэмжилтийн цар хүрээ нь ротор болон статорны бүрэлдэхүүний хоорондын байрлалын бага өөрчлөлтийг илрүүлэх боломжийг олгодог.
50 Ω-ийн гарц эсэргүүцэл, 0.787 V/mm (20 mV/mil) -ийн дундаж дундаж хэмжээний хүчин зүйл (ASF) -тэй тус төхөөрөмж нь тогтвортой, тогтвортой дохио дамжуулалт хангадаг. Энэ нь компакт, хөнгөн жинтэй (0,22 кг) бөгөөд хяналтын системд нэгтгэхэд хялбар байдаг. Хэдийгээр энэ загвар нь агентлагийн зөвшөөрөлгүй байдаг боловч үйлдвэрлэлийн хэрэглээний найдвартай байдал, удаан эдэлгээтэй байхын тулд бүтээгдсэн. Тус бүтээгдэхүүн нь АНУ-д үйлдвэрлэгдэж, Хятадын Сиамен хотоос борлуулагддаг.
Түүн 330850-50-00хүнд үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой ажиллахын тулд зохион бүтээж, -51°C–с +100°C (-60°F–с +212°F) хүртэлх өргөн температуртүүний хязгаар дотор ажилладаг. Түүнийг -51°C–с +105°C (-60°F–с +221°F) хүртэлх температуртүүний хязгаар дотор хадгалах нь аюулгүй. Түүний бат бүтэц нь өөрчлөгдөх орчин нөхцөлд урт хугацааны найдвартай ажиллахыг хангана. Панель-суурьлалтын бүтэц ба тогтвортой цахилгаан шинж чанарууд нь тасралтгүй хяналтын системүүдэд тогтвортой үзүүлэлт үзүүлж, машин төхөөрөмжүүдийн аюулгүй ба үр дүнтэй ажиллахыг дэмжинэ.