Өнімнің атауы: 3300 XL 25 мм Жақындықты бақылау датчиғы
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330850-50-00
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 25 мм Жақындықты бақылау датчиғы |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330850-50-00 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
The Bently Nevada 330850-50-00 бұл – өнеркәсіптік машина-жабдықтарын бақылау жүйелерінде дәл қатыспайтын орын ауыстыру өлшеуі үшін қолданылатын 3300 XL 25 мм Proximitor датчиғы. Бұл толық датчик жүйесі болып табылады, оған сәйкес зонд, кеңейтілген кабель және Proximitor датчиғы кіреді; ол бу турбиналық генераторлар сияқты маңызды қолданыстар үшін дәл және тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Бұл панельге орнатылған құрылғының жалпы жүйе ұзындығы 5,0 метр (16,4 фут) құрайды және -4 ден -20 В тұрақты токта сызықты шығыс сигналын береді. 8,0 В/мм (±2%) сезімталдығы мен 12,7 мм сызықты өлшеу ауқымымен ол ротор мен корпус компоненттері арасындағы дифференциалды кеңеюді бақылау үшін арнайы жобаланған. Оның компактты өлшемі (8 × 6 × 6,5 см) және берік құрылымы оны қатаң өнеркәсіптік орталарда ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды етеді.
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330850-50-00 3300 XL 25 мм Proximitor датчиғы |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 25 мм Жақындықты бақылау датчиғы |
| Бөлек Нөмір | 330850-50-00 |
| Өлшемдер | 8x6x6.5 см |
| Салмағы | 0.22 КГ |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жалпы ұзындығы және орнату нұсқасы | 5,0 метр (16,4 фут) жүйе ұзындығы, тақта орнату |
| Агенттік бекіту опциясы | Рұқсат етілмеді |
| Шығыс сигналы | -4 ден -20 В тұрақты ток |
| Сезімталдық | 8,0 В/мм (200 мВ/мил) ± 2% |
| Жұмыс шамамен температура | -51°C-тан +100°C-қа дейін (-60°F-тан +212°F-қа дейін) |
| Сақтау температурасы | -51°C тан +105°C дейін (-60°F тан +221°F дейін) |
| Шығыс кедергісі | 50 W |
| Орташа масштаб коэффициенті (OMK) | 0,787 В/мм (20 мВ/миль) номинал |
3 30850-50-00 3300 XL 25 мм Proximitor датчиғы басқару панеліне орнатылатын конструкциясы бар толық 5,0 метрлік жүйе ұзындығын ұсынады, бұл икемді және сенімді орнатуды қамтамасыз етеді. Датчик -4 ден -20 В тұрақты токқа дейінгі жоғары дәлдіктегі сызықтық шығыс сигналын 8,0 В/мм (200 мВ/мил) ±2% сезімталдықпен береді, бұл орын ауысуын дәл өлшеуге мүмкіндік береді. 12,7 мм-ге дейінгі сызықтық өлшеу диапазоны ротор мен статор компоненттері арасындағы кіші орын ауысуын анықтауға мүмкіндік береді.
Шығыс кедергісі 50 Ом және номиналды орташа масштаб коэффициенті (OMK) 0,787 В/мм (20 мВ/мил) құрылғыға тұрақты және тұрақты сигнал беруді қамтамасыз етеді. Құрылғы компактты және жеңіл (0,22 кг), сондықтан бақылау жүйелеріне оңай интеграцияланады. Бұл модельде ресми сертификаттар болмаса да, ол өнеркәсіптік қолданыстар үшін сенімділік пен тұрақтылыққа есептелген. Өнім Америка Құрама Штаттарында шығарылған және Қытайдың Сямынь қаласынан жеткізіледі.
The 330850-50-00қатты өнеркәсіптік ортада тұрақты жұмыс істеуге арналған. Ол -51°C–ден +100°C-қа дейінгі (-60°F–тан +212°F-қа дейінгі) кең температуралық ауқымда жұмыс істейді және -51°C–ден +105°C-қа дейінгі (-60°F–тан +221°F-қа дейінгі) температурада қауіпсіз сақталуы мүмкін. Оның берік конструкциясы әртүрлі табиғи жағдайларда ұзақ мерзімді сенімділікті қамтамасыз етеді. Панельге орнатылатын конфигурациясы мен тұрақты электрлік сипаттамалары үздіксіз бақылау жүйелерінде тұрақты жұмыс істеуге мүмкіндік береді, соның нәтижесінде машиналардың қауіпсіз және тиімді жұмыс істеуі қамтамасыз етіледі.