Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-06-05-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-06-05-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330104-00-06-05-02-CN is é an 3300 XL 8 mm próib achoimre atá deartha chun tomhas neamh-thagannach cruinn ar athrú agus ar shuíomh i mheaisíní tionsclaíocha. Tá sé leagtha amach le cruth armáilte le caidreamh M10 × 1, rud a fheabhsaíonn an cosaint mhicniúil agus an oiriúnacht. Le fhad an chúlchás 60 mm agus le fhad iomlán an phróib 0.5 méadar, tá sé an-oiriúnach do shuiteálacha le spás teoranta. Úsáideann an próib ceangalóir ClickLoc beag-coaxial agus cabhlach triaxial caighdeánach 75 Ω le insiléadh FEP, ag cinntiú comhoiriúnachta le córas measúcháin 3300 XL 8 mm agus trasnú sínialta staible. Tá ceadaithe aige ó CSA, ó ATEX agus ó IECEx le haghaidh úsáide i dtimpeallachtaí contúirteacha agus tionsclaíocha.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-06-05-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x71cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad gan chasadh | 0 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 60 mm |
| Fad iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| Ceadúnaíocht an Ghníomhaireachta | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Córais Совtháite | I dteideal an chórais 3300 XL 8 mm amháin |
| Cineál cábla | Cabhlach triaxial caighdeánach 75Ω le insiléadh FEP |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
An 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes tá dearadh sreangaithe M10 × 1 air a fheabhsaíonn an tionscnamh agus an cosaint meicniúil, chomh maith le fad an chúlchás 60 mm a dhéanann é in oiriúnach do shuiteálacha áit a bhfuil spás teoranta. Tá fad iomlán an phroib 0.5 m (1.6 ft), rud a cheadaíonn comhtháthú soléir isteach sa chóras tionsclaíochta. Tá nasc ClickLoc coasialach beag air chun ceangal slán agus áisiúil a sholáthar, agus úsáideann sé cábla triaxial caighdeánach 75 Ω le insuláil FEP chun a chinntiú go mbíonn aistriú an shínimh staible. Tá sé iomlána comhoiriúnach le córas 3300 XL 8 mm agus tá ceadúnas CSA, ATEX, agus IECEx air, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí contúirteacha. Cinntíonn a thógáil ar bhonn tionsclaíochta go mbíonn oibríocht fhadtéarmach iontach ann i gcásanna deacra.
An 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes tá sé deartha chun úsáid a bheith aige i dtionsclaíochtaí agus i n-áiteanna mianach, le dearbhaíocht ó CSA, ATEX, agus IECEx. Tugann a thógáil armáilte agus a chabhlach le feidhmchlár FEP an t-ionadú agus an fheidhmiú staible faoi bhreis ar stres meicniúil agus faoi choinníollacha oibre doiléir. Is féidir é a úsáid go leanúnach i bhfeidhmeanna éagsúla mar thógáil cumhachta, ola agus gás, agus córais meicniúla tionsclaíocha trom, go háirithe nuair a éilítear feidhmiú oiriúnach agus comhlíonadh slándála.