Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-06-05-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-06-05-02-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
The Bently Nevada 330104-00-06-05-02-CN est 3300 XL 8 mm proba proximitatis ad exactam non-contactum mensuram displacementis et positionis in machinis industrialibus destinata. Habet constructionem armatam filetata M10 × 1, quae protectionem mechanicam et fidibilitatem augent. Cum brevi casu longitudinis 60 mm et tota longitudine probae 0,5 metri, optime apta est ad installationes in spatiis restrictis. Proba utitur minuto coniunctore coaxiali ClickLoc et standardi 75 Ω cavo triaxiali FEP-insulato, quod compatibilitatem cum systematibus monitorii 3300 XL 8 mm et stabilem transmissionem signali confirmat. Certificata est ab CSA, ATEX et IECEx ad usum in locis periculosis et industrialibus.
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Probationes Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330104-00-06-05-02-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x71cm |
| Pondus | 0.08kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Longitudo Non Filetata | 0 mm |
| Longitudo Totalis Corporis | 60 mm |
| Longitudo totalis | 0.5 meter (1.6 pedes) |
| Conector — Typus | Minutus coaxialis conector ClickLoc |
| Cavea — Typus | cavus normatus |
| Approbatio Ab Agente | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Sisteme Compatibile | Adhibenda solum ad systemata 3300 XL 8 mm |
| Genus cable | Cavum triaxiale standard 75 Ω FEP-insulatum |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
The 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximitatis Provae habet designatum M10 × 1 filetatum et armatum quod durabilitatem et protectionem mechanicam augent, una cum brevi corpore 60 mm, idoneo pro installationibus in spatiis angustis. Totus longitudo probae est 0,5 m (1,6 pedes), quae flexibilem integrationem in systemata industrialia permittit. Apparatus dotatur minuto conectori coaxiali ClickLoc ad firmissimam et commodam connexionem, et utitur standardi cavo triaxiali 75 Ω cum insulatione FEP ad stabilem signi transmissionem. Plene compatibilis est cum systematibus 3300 XL 8 mm et certificatus est ab CSA, ATEX, et IECEx, idoneus ergo pro locis periculosis. Constructio eius industriales gradus fidam operationem diuturnam in applicationibus exigentibus assurit.
The 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximitatis Provae ad usum in ambibus industrialibus et periculosis confectum est, certificationibus CSA, ATEX et IECEx suffultum. Structura eius armata et cavis cum insulatione ex FEP durabilitatem et praestationem stabilem sub stress mecanico et condicionibus operativis asperis praebent. Idoneum est ad operationem continuam in applicationibus arduis, ut in generatione energiae, in industria petrolei et gas, et in systematibus machinarum industrialium gravium, praesertim ubi praestatio fida et observantia normarum de salute ac tutela requiruntur.