Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-06-05-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-06-05-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330104-00-06-05-02-CN waa qorsho 3300 XL 8 mm ee la isticmaalayo in la xisaabin karo dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka iyo goobta kuwa la isticmaalo faylka iyo maamulka shaqada. Wuxu leeyahay dhinaca M10 × 1 ee la isticmaalo in la dhisso oo la xidhiido in la dhisso si loo xidhiido dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka iyo si loo xidhiido dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka. Marka laga eego dhinaca 60 mm ee qorshada iyo dhinaca guud ee qorshada 0.5 mitir, wuxu yahay mid caadi ah ee la isticmaalo marka la isticmaalo goobaha aan lahayn meel badan. Qorshadu wuxu isticmaala ClickLoc ee la isticmaalo in la xidhiido dhinaca guud ee qorshada iyo kabelka 75 Ω ee la isticmaalo in la xidhiido dhinaca guud ee qorshada, si loo xidhiido dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka iyo si loo xidhiido dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka. Wuxu la isticmaalo in la xidhiido dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka iyo si loo xidhiido dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-06-05-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x71cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 60 mm |
| Dhererka guud | 0.5 mitir (1.6 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Nidaamada la xiriiraan | La isticmaalo karaa tusaale ahaan 3300 XL 8 mm ee dhammaan xagga ka duwan ee jiritaanka |
| Noqon lambar | Kabelka caadi ah ee 75Ω ee la isticmaalo in la xidhiido dhinaca guud ee qorshada |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
Waxaa 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes waxay leedahay quruxa M10 × 1 ee la xidhiidhaa oo la xidhiidhaa, taasoo ka dhigaya dhaqmeed iyo ilo-ilaalinta mekhanikaal, sidoo kale waxay leedahay inaad ugu yar tahay 60 mm ee quruxa qabta, taasoo ka dhigaya inay noqoto mid ka badan oo la xidhiidhaa. Waxay leedahay jirka guud ee quruxa 0.5 m (1.6 ft), taasoo ka dhigaya inay noqoto mid ka badan oo la xidhiidhaa. Ilka wuxuu leeyahay ClickLoc connector oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan oo kala duwan......
Waxaa 330104-00-06-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes waa la sameeyey si ay ugu yaraan meelaha iyo meelaha aad ugu caalamka badan, taasoo la xaqiijiyey CSA, ATEX, iyo IECEx. Qaybta la xidhiyey iyo kabelka la xidhiyey FEP waxay siiyaan dhaqmeed iyo furan korka ku jira dhaqanka iyo xaaladaha aad ugu caalamka badan. Waa la isticmaali karaa si toos ah ee ku jira qaybaha aad ugu caalamka badan ee ku jira kuwa la eegayo, oil & gas, iyo nidaamada iyo qaybaha ugu weyn ee ku jira meelaha aad ugu caalamka badan, taasoo la isticmaali karaa si loo yaqaano dhaqmeed iyo kuwa la xaqiijiyey.