Ainm Táirge: 3300 XL 8mm Proximity Probe
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-01-08-50-01-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-01-08-50-01-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN is é an 3300 XL 8 mm Proximity Probe ardghníomhach dearbhaithe do thomhas cruinn, gan teagmháil, ar choscadh agus ar aistriú na meaisíní rothartha. Tá an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN déanta ag baint úsáide as teicneolaíocht mheas eddy current chun sonraí monatóra a sholáthar go cruinn agus go staible, rud a chuireann in iúl réamh-mhainteainis agus cosc ar mhaisíní. Úsáidtear é go forleathan i gcórais monatóra stádaimh iondustracha chun oibríocht shábháilte agus éifeachtach a chinntiú ar thiomáin chriticiúla. Tá an sampla seo deartha le haghaidh fíorthaobhachta, le struchtúr phroibé cróga agus le ceangal cábla oiriúnach, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha agus le haghaidh oibríochta leanúnach fadtéarmach.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-01-08-50-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Uimhir an Chuid | 330104-01-08-50-01-CN |
| Tomhas | 26x26x4cm |
| Meáchan | 0.58kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 01 - 10 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 08 - 80 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 50 - 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 01 - Nascleanúr co-axial beag ClickLoc™ le cosainteoir naisc, cairdeall caighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | CN = Ceadúcháin de réir tíre (Tá an Treoir Ghearr le haghaidh Tagairtí Ghearr ar Chéadúcháin CN agus an Litir Fógra Fíoraithe sa rannán íoslódála) |
An Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN úsáidtear é go forleathan i nglacadh monatóra eisceachtach ar mhaisíní rothartha, lena n-áirítear:
Ceist 1: Cad é fúnction an bhrainse thiománaíochta Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN?
Freagra: Úsáidtear an bhrainse thiománaíochta Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN chun tomhas gan teagmháil a dhéanamh ar choscad agus ar shiúl na haosanna i miasanna rothartha.
Ceist 2: Cén teicneolaíocht a úsáideann an 330104-01-08-50-01-CN?
Freagra: Úsáideann an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN teicneolaíocht ionchur gaoithe (eddy current) chun tomhais cruinn agus stábla.
Ceist 3: Cár féidir an 330104-01-08-50-01-CN a úsáid?
Freagra: Úsáidtear an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN go forleathan i dtuaircíní, i gcomhphrúisí, i mbumpaí agus i nginéaróirí i ndaoine ar nós ghléasanna cumhacht agus ola & gás.
C4: An oiriúnach an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN do thimpeallachtaí tromchúiseacha?
F: Tá, tá an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN deartha chun oibriú go hiomlán i dtimpeallachtaí tionsclaíocha thromchúiseacha.
C5: Le cén sórt córas is comhoiriúnach an 330104-01-08-50-01-CN?
F: Is comhoiriúnach an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN le córas miontoraithe Bently Nevada 3300 XL.
C6: Cad iad na buntáistí a bhaintear as an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN?
F: Tairgeann an Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN cruinneas ard, tomhas gan teagmháil, saol fada úsáide, agus fiú níos mó iontaofa don mhaisín.