Nomen producti: 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-01-08-50-01-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-01-08-50-01-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
The Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN est praecisus, non contactus vibrationum axis et displacementis mensurator altissimae efficaciae 3300 XL 8 mm Proximity Probe, qui in machinis rotantibus adhibetur. Ex technologia eddy current sensus praecellente constructus, Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN accuratos et stabiles datos monitoris praebet, quae manutenationem praedictivam et machinarum protectionem permittunt. In systematibus industrialibus conditionum monitoriae late utitur ad tutam et efficacem operationem instrumentorum criticorum servandam. Hoc modello durabilitati consuluere, robusta probe structura et fideli conexione cavi, ita ut in asperis condicionibus industrialibus et in operatione continua longa idoneum sit.
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-01-08-50-01-CN 3300 XL 8mm Proximitatis Proba |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis |
| Numerus partis | 330104-01-08-50-01-CN |
| Dimensiones | 26x26x4cm |
| Pondus | 0.58kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 01 – 10 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 08 – 80 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 50 – 5,0 metra (16,4 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | 01 – Conector coaxialis minutus ClickLoc™ cum protectore conectoris, cavo normali |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CN = Approbationes specificae ad singulos civitates (CN Approbationes Optionis Brevis Index et Epistula Notificatoria ad Locum sunt in sectione pro download) |
The Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN in applicationibus criticis supervisionis machinarum rotantium late usurpatur, inter quas:
Q1: Quae est functio probae proximitatis Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN?
A: Proba proximitatis Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN ad mensuram vibrationis et displacementis axis sine contactu in machinis rotantibus utitur.
Q2: Quam technicam proba 330104-01-08-50-01-CN utitur?
A: Proba Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN technicam inductionis currentium vorticosorum (eddy current) ad mensuras accuratas et stabiles utitur.
Q3: Ubi proba 330104-01-08-50-01-CN adhiberi potest?
A: Proba Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN late adhibetur in turbinibus, compressoribus, pompis et generatoribus in industriae generationis electricae et petrolei ac gas.
Q4: Estne proba Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN idonea ad ambientes asperos?
A: Ita vero, proba Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN ad operationem fidam in asperis ambientibus industrialibus designata est.
Q5: Ad quae systemata proba 330104-01-08-50-01-CN compatibilis est?
A: Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN compatibilis est cum systematibus monitoriae Bently Nevada seriei 3300 XL.
Q6: Quae sunt praerogativae utendi Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN?
A: Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN praebet altam praecisionem, mensuram sine contactu, longam vitam operativam, et meliorem fidem machinarum.