Magaca Alaabta: 3300 XL 8mm Proximity Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-01-08-50-01-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-01-08-50-01-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN waa qorsho dheer ee 3300 XL 8 mm ee ku xidhan karaan, lagu sameeyo si loo hubiyo wax xaqiiq ah ee leh, oo aan la isku xidhiin, kaalinta dhaqanka iyo dhaqanka shaft ee ku jira macaamiilka la isticmaalo. La sameeyo sida caadiga ah ee teknoolojiyada eddy current, 330104-01-08-50-01-CN ee Bently Nevada wuxuu si cad ugu soo saaray data ee ku xidhan karaan iyo dhaqameed, taas oo kala saaraya in la sameeyo fikradaha kaalinta ka hor ama in la hagaajiyo macaamiilka. Wuxuu badan yahay ee la isticmaalo systemada kaalinta halisnimada industriyaad, si loo hubiyo in macaamiilka muhiimka ah ay ugu nool yihiin iyo ay ugu wanaagsan yihiin. Tani waa mudhuulka la sameeyo si loo hagaajiyo dhaqameed, oo leh qorsho dheer oo ku xidhan karaan iyo xidhidda cable ee ku xidhan karaan, taas oo kala saaraya inay ku xidhan yihiin macaamiilka xun ee industriyaad iyo dhaqameed dheer ee ku xidhan karaan.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-01-08-50-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-01-08-50-01-CN |
| Cabbirrada | 26x26x4cm |
| Miisaanka | 0.58kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 01 - 10 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 08 - 80 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 50 - 5.0 mitir (16.4 feet) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | 01 - Kooniktor kaabulka kooxii waa ClickLocTM, iyo kooniktor-ka caadiga ah ee kaabulka |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | CN = Wax ka dhacay oo ku saabsan baloogga (Qaabka Caawin ee Balooqada CN iyo Qorshaha Xiriirka Gudaha ayaa ku jira qoraalka la soo galeen) |
Waxaa Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN wuxuu isticmaalka badan ku yaalaa waxyaabaha la xiriira karaan oo ka mid ah qaybta la xiriira karaan ee qaabka dhaqsood ee jiritaanka, kuwaasoo ku yaalaa:
Su’aal 1: Waa maxay shakhsiyaadda qorshaha proximity ee Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN?
A: Qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN ee dhaqso leh waa la isticmaalaa si loo qorsho karo dhaqso leh ee xagga qaybta iyo xagga ka dhacida shafta ee alaabta la isticmaalo in la dhaqmo.
S2: Maxay nooca tekinolajiyeed ee 330104-01-08-50-01-CN ku isticmaala?
A: Qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN waa ku isticmaala tekinolajiyeed ee korshaha eddy current si loo qorsho karo dhaqso leh iyo dhaqso badan.
S3: Maxay waxyaalaha ee 330104-01-08-50-01-CN ku isticmaala?
A: Qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN waa la isticmaalo badan ee turbiinada, kompreesherada, pumpada, iyo jineerada ee waxyaalaha la isticmaalo sida ujeedada carruurta iyo carruurta oil & gas.
S4: Ma qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN waa la isticmaalo oo kaliya ee xagga xun?
A: Haa, qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN waa la sameeyay si loo isticmaalo oo dhaqso leh ee xagga xun ee industriyada.
S5: Maxay nidaamka ee 330104-01-08-50-01-CN waa la isticmaalo?
A: Qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN waa la isticmaalo oo dhaqso leh ee nidaamka Bently Nevada 3300 XL ee la isticmaalo si loo heesayo.
S6: Maxay faa’iidada isticmaalka qorshaha Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN?
A: Bently Nevada 330104-01-08-50-01-CN wuxuu leeyahay qiyaas weyn oo sax ah, qiyaas aan la xidhiin, ammaan dheer, iyo ku saabsan karaamada guurka.