Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330104-05-15-05-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330104-05-15-05-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Múnla táirge | 330104-05-15-05-02-00 |
| Branda | Bently Nevada |
| Sraith Táirge | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál próba | Proximity Probe le cás crua |
| Cineál Snáithín | Caolchóirt M10 × 1 i mbéime méadrach |
| Fad gan chasadh | 50 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 150 mm |
| Fad iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Rogha Ceangail | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cineál cábla | Cablach Caighdeánach |
| Ceadúnaíocht an Ghníomhaireachta | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Teicneolaíocht Mheasúnaithe | Brisceart Ionsaitheach |
| Diaméadar Sprioc | 8 mm |
| Treoimhrialtacht na dtomhais | fad an chás iomlán: 150 mm |
| Cúlma uilíochta uchtarach | Tuaslagtha: thart ar 0.4 kg |
| Comhoiriúnacht | cablanna leathnaithe 3300 XL agus scannáin Proximitor |
| Modh suiteála | Suiteáil le ceangal caithníní |
Bently Nevada 330104-05-15-05-02-00is ball ardghníomhach den tsraith córas Trasduchtóra Trítháirgeachta 3300 XL 8 mm , a fhorbraíodh chun lámhach cruinn a dhéanamh ar choscadh, aistriú agus luas rothar i bhfeithicil rothartha in ionaid tionsclaí. Tá an modh seo deartha le ceangal caithníní M10 × 1 le cás crua, ag tabhairt oibre iontaofa i ngnáchanna deacra áit a bhfuil an t-ullmhúchán meicniúil agus an staidiúchtacht sínithe ríthábhachtach.
An 330104-05-15-05-02-00cuirtear teicneolaíocht chineálach de shonrú reoite i gceart le nascanna ClickLoc a chosnaíonn an corrú; tá struchtúr an chabála daingean agus tá sé níos faoi bhréagadh ó shaotharlacht EMI/RFI, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do thuirbíní, do chomhphrósóirí, do mhointéirí, agus do mheaisíní le bearings scannán-uisce atá ag obair go leanúnach i dtíortha tionsclaíocha dromaí.
Mar chuid den Bently Nevada 330104agus 330103teaglaim phroib, cuireann an sampla seo comhoiriúnacht iontach ar fáil le cabáil shonrúcháin 3300 XL agus le sensóirí Proximitor, ag tacú le cosaint shléinte na meaisíní, le coimeád réamhchualaithe, agus le monatóireacht fhadtéarmach ar thiomáintí i roinnt tionsclaíochtaí.
Q1: Cad is príomhúsáid don 330104-05-15-05-02-00an bhrúis?
A1: Dearadh ar leith é do mheas oscailte ceannra, díspóisíocht agus luas rothartha i meaisíní rothartha.
Q2: An bhfuil 330104-05-15-05-02-00an dtacaíonn sé le himeachtaí tionsclaíocha deacra?
A2: Tá, agus tá a struchtúr armaithe agus a dhearbhú in aghaidh EMI ann chun oibriú oiriúnach a sholáthar i gcoinníollacha dúnta.
Q3: Cén cineál ceangailteora a úsáidtear i bhfocal an mhodhail seo?
A3: Úsáideann an bhréagán ceangailteoir co-axial beag ClickLoc chun suiteáil shábháilte agus éasca.
Q4: An bhfuil an sreang seo comhoiriúnach le comhpháirteanna eile den tsraith 3300 XL?
A4: Tá, oibríonn sé le cáblaí leathnaithe 3300 XL agus le sensóirí Proximitor a bheidh comhoiriúnach leis.
C5: I ngach tionscal a úsáidtear an bhréagán gairdín seo go coitianta?
A5: Úsáidtear é go forleathan i dtionscal gheinearála cumhachta, ola & gás, cruithneachta, ceimice, agus monaraithe.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 03839410 | cosainteoir ceangailteora triaxial 75Ω fir, le haghaidh suiteála sraitheanna sábháilteachta, deartha chun ceangal le cosainteoirí ceangailteora ban agus chun cosaint timpeallachta a sholáthar don cheangal sraithe. |
| 03839420 | cosainteoir ceangailteora triaxial 75Ω ban, le haghaidh suiteála teannáin, a úsáidtear chun ceangailteoirí teannáin agus teannáin Proximitor a chosaint ó dhíobháil timpeallachta. |
| 04301007 | bolt ghluaiseach 3/8-24 le hullmhaíochtaí slándála, le beirt bhulláin drillithe chun gloineadh shábháilte le tassáin slándála. |
| 04301008 | Bolcraiceáil phróib M10 × 1 le hullacháin le haghaidh sreang slándála, deartha chun próib a shocraíodh go hiomlán agus le haghaidh suiteála a bhfuil sé ina gcoinne vibráide. |
| 330153-01 | bogearraí ceangail 3300 XL do phróib 3300 XL 8 mm agus cáblaí leathnaithe, lena n-áirítear ceanglóirí ClickLoc fir agus mná, cásanna le dathanna éagsúla, túb FEP, agus tape silicón. |
| 330153-09 | bogearraí ceangail 3300 XL ETR do phróib ETR 3300 XL 8 mm agus cáblaí leathnaithe ETR, soláthraithe le túb FEP ar ard-teocht agus ceanglóirí ClickLoc. |
| 163356 | Bogearraí crimp ceangail le iontrálacha iolachceangail agus treoracha le haghaidh suiteála, comhoiriúnach le bogearraí ceangail 330153 agus le cumaisíní ceangail ClickLoc. |