Nomen Producti: 3300 XL 8 mm Proximitatis Probulae
Nomen Marcae: Bently Nevada
Nūmerus modēlis: 330104-05-15-05-02-00
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
WhatsApp :+86 18159889985
Epistula Electronica :[email protected]
Nomen marcae: |
Bently Nevada |
Numerus exemplaris: |
330104-05-15-05-02-00 |
Terra Originis: |
USA |
Particularia impaquetandi: |
Originales nova Officina Sigillata |
Tempus solutionis: |
in stirpe |
Conditiones solutionis: |
T/T |
|
Praepositus Venalium: |
Stella |
|
Mitte epistulam electronicam: |
|
|
Contactus per Whatsapp: |
| Parameter | Specificatio |
|---|---|
| Productum Model | 330104-05-15-05-02-00 |
| Notam | Bently Nevada |
| Series Productorum | 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor |
| Genus probae | Probam Proximitatis Armatam |
| Genus sequela | Filetum metricum M10 × 1 |
| Longitudo Non Filetata | 50 mm |
| Longitudo Totalis Corporis | 150 mm |
| Longitudo totalis | 0,5 metrum (1,6 pedes) |
| Optiō Coniunctōris | Minutus coaxialis conector ClickLoc |
| Genus cable | Cavus normatus |
| Approbatio Ab Agente | Non opus est |
| Ars Metiendi | Sensus correntium vorticis |
| Diametros probi | 8 mm |
| Dimensiones Approximatae | longitudo totalis capsulae 150 mm |
| Pondus Approximatum | Circa 0,4 kg |
| Compatibilitas | catenae extensionis 3300 XL et sensoria Proximitor |
| Modus installationis | Instauratio per montagium filetatum |
Bently Nevada 330104-05-15-05-02-00est membrum altissimae performationis generis systemate Transductoris Proximitatis 3300 XL 8 mm , ad accuratam vibrationem, displacementem, et rotatoriam velocitatem axis in industrialibus machinis rotativis monitorandas elaboratum. Hoc modello, quod armatum est probae M10 × 1 filetatae, operationem fidam praebet in exigentibus condicionibus, ubi durabilitas mechanica et stabilis signi transmissio critica sunt.
The 330104-05-15-05-02-00tecnologiam eddy current praecipuam cum conectoribus ClickLoc resistentibus corrosioni ad firmissimam et efficacem installationem includit. Robusta eius structura cavi et aucta resistentia contra interferences EMI/RFI eum idoneum faciunt ad turbinas, compressores, motores, et machinas cum laminis fluidis operantes continuo in asperis condicionibus industrialibus.
Ut pars credibilis Bently Nevada 330104et 330103familiae probae, hoc modello optima compatibilitas cum extensionibus 3300 XL et sensoribus Proximitor praebetur, quae fidam machinarum protectionem, manutenzionem praedictivam, et longi temporis instrumentorum monitorationem in multis industriae generibus subministrat.
Q1: Quae est usus principalis 330104-05-15-05-02-00proba?
A1; Hoc instrumentum ad vibrationem, displacementem et velocitatem rotationis axis in machinis rotantis observandam est destinatum.
Q2: Numquid 330104-05-15-05-02-00supportatne dura ambientia industrialia?
A2: Ita, eius structura armata et designatio resistens electromagneticis interferences operationem fidam in condicionibus exigentibus praebet.
Q3: Quae species connexoris in hoc modello utitur?
A3: Proba conectorium coaxiale miniatum ClickLoc utitur ad installationem firmam et faciliorem.
Q4: An iste probator cum aliis componentibus 3300 XL compatibilis est?
A4: Ita, cum compatibilibus cavis extensionis 3300 XL et sensoribus Proximitor operatur.
Q5: In quibus industrias haec proba proximitatis vulgo utitur?
A5: In industria generationis electricitatis, olei et gas, ferri et sideris, chymica, et fabricandi late adhibetur.
| Numerus | Descriptio |
|---|---|
| 03839410 | protector masculinus conectoris triaxialis 75 Ω pro installatione cable extensionis, designatus ad coniungendum cum protectoribus conectorum femininis et praebendum protectionem ambientalem pro connectionibus cable. |
| 03839420 | protector femininus conectoris triaxialis 75 Ω pro installatione ductus probatoris, utitur ad protegendum connectiones probatoris et sensorum Proximitor ab expositione ambientali. |
| 04301007 | nux retinens probatoris 3/8-24 cum foraminibus ad filum tutelare, dotata foraminibus duplicibus ad firmam retentionem cum filo tutelari. |
| 04301008 | Nux retinens probatoris M10 × 1 cum foraminibus ad filum tutelare, designata ad firmam fixationem probatoris et installationem resistens contra vibrationes. |
| 330153-01 | kit connectorum 3300 XL pro probis 3300 XL 8 mm et cavis extensionis, includens connectores ClickLoc masculinos/femininos, maniculas codice colorum distinctas, tubos FEP, et fasciam siliconis. |
| 330153-09 | kit connectorum 3300 XL ETR pro probis ETR 3300 XL 8 mm et cavis extensionis ETR, suppeditatus cum tubis FEP ad altas temperaturas et connectoribus ClickLoc. |
| 163356 | Kit ferramenti ad connexiones comprimendas cum insertis multifunctionalibus et instructionibus ad installationem, compatibilis cum kitibus connectorum 330153 et confectionibus connectorum ClickLoc. |