Бүтээдийн нэр: 3300 XL 8 мм Ойрхон бүүрхүүр сенсорууд
Брэнд нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330104-05-15-05-02-00
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп :+86 18159889985
Имэйл :[email protected]
Брэндийн нэр: |
Bently Nevada |
Загварын дугаар: |
330104-05-15-05-02-00 |
Үндэсний газар: |
АНУ |
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа: |
нөөцөд |
Төлбөрийн нөхцөл: |
T/T |
|
Борлуулалтын менежер: |
Stella |
|
Имэйл илгээх: |
|
|
WhatsApp-аар холбогдох: |
| Параметр | Тодорхойлолт |
|---|---|
| Бүтээгдэхүүний загвар | 330104-05-15-05-02-00 |
| Брэнд | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний нийтлэг дугаар | 3300 XL 8 мм ойрхан бүүрхүүр сонсор |
| Зондын төрөл | Хамгаалттай ойрхан бүүрэлдүхүүн датчик |
| Сумны төрөл | M10 × 1 метрик гүйцэтгэл |
| Гагцхүү шүүрдсэн хэсгийн урт | 50 мм |
| Нийт корпусын урт | 150 мм |
| Нийт урт | 0.5 метр (1.6 фут) |
| Холбогчийн сонголт | Жижиг коаксиаль ClickLoc коннектор |
| Кабелийн төрөл | Стандарт кабель |
| Бүрэн эрхшүүлсэн бүрмөсөн бүртгэл | Шаардлагагүй |
| Хэмжилтийн технологи | Эдди дунд цэвэрлэх |
| Пробийн диаметр | 8 мм |
| Приблизит хэмжээс | нийт корпусын урт 150 мм |
| Тухайн Үндсэн Баруун | Ойролцуй 0.4 кг |
| ЗӨВШӨӨРӨЛ | 3300 XL сүүлд нь таслалт кабелууд ба Proximitor сенсорууд |
| Уучлах арга | Гүйцэтгүүр шургуур суурьлалт |
Bently Nevada 330104-05-15-05-02-00төвөгтэй ажиллах нөхцөлд итгэлтүүр ажиллахын тулд зохион бүтээдгүүр 3300 XL 8 мм Ойрхон бүүрхүүр систем , индустриал төвөгтэй бүүрэлдүхүүн төхөөрөмжүүдийн хувьд хавтгай хөдөлгөөн, байршлын өөрчлөлт ба эргэлтийн хурдын нарийн хяналтын тулд хөгжүүлсэн өндөр үр дүнтэй гишүүн. Арморизирован M10 × 1 шургуур датчик дизайнтая, тус модел нь механик түрүүн чадвар ба сигналын тогтвортой байхын шаардлагатай төвөгтэй нөхцөлд итгэлтүүр ажиллахыг хангана.
Түүн 330104-05-15-05-02-00аюулгүй, үр ашигтай суурилуулахын тулд халдвар татах эсэргүүцэлтэй ClickLoc холбогчтой дэвшилтэт эргэлтийн урсгалын мэдрэгч технологийг нэгтгэсэн. Түүний хатуу кабелийн бүтэц, EMI / RFI саад тулгаралд илүү тэсвэртэй байх нь турбин, компрессор, мотор, шилжих бодисын киноны бутлуурыг үргэлжлүүлэн хатуу үйлдвэрийн нөхцөлд ажилладаг машин механизмд тохиромжтой.
Итгэлт Bently Nevada 330104ба 330103судлалын гэр бүл, энэ загвар нь 3300 XL өргөтгөлийн кабел, Proximitor мэдрэгчтэй сайн нийцэж, олон салбарт машин механизмын найдвартай хамгаалалт, урьдчилан сэргийлэх үйлчилгээ, урт хугацааны тоног төхөөрөмжийн хяналтыг дэмждэг.
Q1: Холбоосын гол ашиглалт юу вэ? 330104-05-15-05-02-00датчик?
Х1: Эргэдэг техник төхөөрөмжүүдийн шафтын хөдөлгөөн, шилжилт ба эргэлтийн хурдны хяналд зориулан загварчлагдаж өгдөг.
Q2: Хэрэв 330104-05-15-05-02-00хүнд үйлдвэрлэлийн нөхцөлд ажиллах чадвартай юу?
А2: Тийдээ, түүний хамгаалалттай бүтэц ба ЭМИ-д төвөгтүүсгүй дизайн нь хүнд нөхцөлд тогтвортой ажиллах чадвартай.
Q3: Энэ загварт ямар холбогч төрөл ашигладаг вэ?
A3: Зонд нь бат жишээлбэл, бүрхүүлт коаксиал ClickLoc холбогч ашигладаг бөөрөнхий бүрхүүлт холбогч ашигладаг.
Q4: Энэ сондгой хүрээ 3300 XL-ийн бусад бүрдүүлэгч хэсмүүдтэй зовхимтгүй хамтын ажиллах уу?
А4: Тийм, тэр 3300 XL уртасгагч кабелууд ба Proximitor сенсоруудтой зовхимтой ажилладаг.
Асуулт 5: Аль салбаруудад энэ ойрхин бүрхүүлт зонд ихэвчлэн ашигладаг вэ?
А5: Түүнийг цахилгаан генераторын, газрын тос ба хийн, галт төмөр, химийн ба үйлдвэрлэлийн салбаруудад өргөн ашигладаг.
| Дугаар | Тайлбар |
|---|---|
| 03839410 | 75 Ом гурванхүрдүү (триаксиал) эр холбогч хамгаалагч — уртасган холбогч кабелийн суурьлуулалтын тулд, эм холбогч хамгаалагчтой холбогдохын тулд зохион бүтээсэн, кабель холболтуудыг орчин нөхцлөөс хамгаалахын тулд. |
| 03839420 | 75 Ом гурванхүрдүү (триаксиал) эм холбогч хамгаалагч — сорилдогчийн утасны суурьлуулалтын тулд, сорилдогч ба Proximitor сенсорын холболтуудыг орчин нөхцлөөс хамгаалахын тулд. |
| 04301007 | 3/8-24 сорилдогчийн түүхийлт гайтун, аюулгүй бүрхүүлийн утасны нүхтүү, хоёр нүхтүү, аюулгүй бүрхүүлийн утаснаар тогтвортой түүхийлт хангахын тулд. |
| 04301008 | M10 × 1 сорилдогчийн түүхийлт гайтун, аюулгүй бүрхүүлийн утасны нүхтүү, найдвартай сорилдогчийн бүрхүүлжин ба хөдөлгөөнд төвөгтүшүйн төлөө зохион бүтээсэн суурьлуулалт. |
| 330153-01 | 3300 XL 8 мм-ийн сорилтуур ба үржүүлэх кабелүүдийн хөлдүүр холбогчийн цуглуулга, хүүхдийн/ахуйн ClickLoc холбогчид, өнгөөр тэмдэглэсэн хавтгай хувцас, FEP гуурс, ба силикон лента орно. |
| 330153-09 | eTR 3300 XL 8 мм-ийн сорилтуур ба ETR үржүүлэх кабелүүдийн хөлдүүр холбогчийн цуглуулга, өндөр температурт зориулж бүтээсэн FEP гуурс ба ClickLoc холбогчид орно. |
| 163356 | Холбогчийн шүүртүүр хэрэгсэл цуглуулга, олон холбогчийн доторх хавтгай хувцас ба суулгах заавар, 330153 холбогчийн цуглуулга ба ClickLoc холбогчийн цуглуулгатай нийцмүүр. |