Бүтээгдэхүүний нэр: Стандарт хуягтатХолбогч кабель
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 84661-10
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Стандарт хуягтатХолбогч кабель |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 84661-10 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 84661-10 Стандарт хамгаалттай холбогч кабель |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Стандарт хуягтатХолбогч кабель |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 84661-10 |
| Хэмжээсүүд | 27x27x3см |
| Жин | 0.3 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Нийт урт | 10 ft (3.05 м) |
| Дотоод кабель | 3 дамжуулагч, 0.382 мм² (22 AWG) |
| Хүчдэлийн үнэлгээ | 300 В УИУ |
| Изоляцийн эсэргүүцэл | ≥ 1000 МОм·км @ 500 В тогтмол гүйдэл |
| Ашиглалтын температур | –29 °C –с +121 °C (–20 °F –с +250 °F) тасралтгүй ажиллах температур |
| Хадгалах температур | –55 °C –с +150 °C |
| Электр шинжилгээний тоо | 2 |
| Хамгаалалтын хүрээ | ≥85 % |
| Эрчим хэмжээний maximum | 50 мА |
| Характеристик impedance | 100 Ω |
| Диэлектрик тэсвэрлэх хүчдэл | 500 В ЦХ |
| Дууны хүчдлийн бүүрдүүлэлт | ≤3 дБ / 100 м |
Түүн Bently Nevada 84661-10 Стандарт хамгаалттай холбогч кабель нөхцөл шинжилгээ ба хөдөлгөөн шинжилгээний системүүдэд сигнал дамжуулах зориулалттай өндөр найдвартай, хамгаалттай үйлдвэрийн кабель юм. Түүнийг ойрхан бүүрхүүр сенсорууд, Веломитор төхөөрөмжүүд зэрэг сенсоруудыг 3500 цувралын системүүдийн мониторинг модуляруудтай холбох зориулалттай.
Кабель нь цахилгаан саадыг хамгийн бага бүрдүүлэх зориулалттай бат, хамгаалттай бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм, ийнхүү хүчтэр хүндрүүлсэн үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалтыг хангана. Түүнийг урт хугацааны найдвартай ажиллах, хэмжилтийн нарийн чиньшүүрт бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм, ийнхүү хүчтэр хүндрүүлсэн үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалтыг хангана. Түүнийг урт хугацааны найдвартай ажиллах, хэмжилтийн нарийн чиньшүүрт бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм, ийнхүү хүчтэр хүндрүүлсэн үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалтыг хангана. Түүнийг урт хугацааны найдвартай ажиллах, хэмжилтийн нарийн чиньшүүрт бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм, ийнхүү хүчтэр хүндрүүлсэн үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалтыг хангана. Түүнийг урт хугацааны найдвартай ажиллах, хэмжилтийн нарийн чиньшүүрт бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм, ийнхүү хүчтэр хүндрүүлсэн үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалтыг хангана. Түүнийг урт хугацааны найдвартай ажиллах, хэмжилтийн нарийн чиньшүүрт бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм, ийнхүү хүчтэр хүндрүүлсэн үйлдвэрийн нөхцөлд тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалтыг хангана. Түүнийг урт хугацааны найдвартай ажиллах, хэмжилтийн нарийн чиньшүүрт бүтэцтэй бөөртүүрт кабель юм......
Түүн Bently Nevada 84661-10 Стандарт хамгаалттай холбогч кабель нийт урт нь 10 фут (3,05 м) бөөртүүрт кабель юм, дотоод гурван дамжуулагчтай, хөндлөн огтлосын талбай 0,382 мм² (22 AWG). Түүний хүчдлийн түвшин 300 В RMS, хамгийн их гүйдэл 50 мА-т хүртэл дэмжинэ.
Цахилгааны үзүүлэлтүүд нь 500 В тогтмол гүйдэлд изоляцийн бүрхүүлийн төвөгтэй бүрхүүл ≥ 1000 МОм·км, диэлектрик хүчдэл төвөгтэй бүрхүүл 500 В хувьсах гүйдэл, ба онцгой импеданс 100 Ом-ийг орхид. Бүрхүүлийн хамрах хувь ≥ 85%, сигналын сулрал ≤ 3 дБ 100 м тутамд. Ажиллах температурын хязгаар –29 °C-с +121 °C хүртэл, хадгалах температурын хязгаар –55 °C-с +150 °C хүртэл.
Хамгаалалттай ба бүрхүүлтүүд бүрхүүлтүүд электромагнит саад (EMI) -ийг багасгана
Өндөр изоляцийн төвөгтэй бүрхүүл тогтвортой ба аюулгүй сигнал дамжуулалтыг хангана
Өргөн температурын хязгаар хүнд промышленнүүдийн нөхцөлд ажиллахыг дэмжинэ
Бага сигналын сулрал урт зайн дата дамжуулалтын нарийн төвөгтэй бүрхүүлтүүдийг хангана
Өндөр диэлектрик хүчдэл цахилгааны аюулгүй бүрхүүлтүүдийг ба найдвартай бүрхүүлтүүдийг сайжиргана
Bently Nevada хяналтын системтүүдтэй совместим, гладкий интеграци хангана
Хөдөлгөөн ба нөхцөл шинжилгээний системүүд
Ойрхон бүрхүүлтүүд, хурдны сенсорууд, ба хяналтын модулуудын холбогдож
Турбинууд, компрессорууд, насосууд, ба моторууд зэрэг промышленнүүдийн эргэдэг машинууд
Эрчим хүчний байгууламж
Дүүрэн ба газрын тос, петрохимийн салбарууд
Хүнд үйлдвэрлэлд хэрэглэдэг автоматжуулалт ба машин-төхөөрөмжийн бүтэн бүрдүүлэлтийн хяналтын системүүд
Түүн Bently Nevada 84661-10 Холбогч кабель энэ кабель нь машинуудын хамгаалах системүүдэд нарийн бүтэн бүрдүүлэлтийн сигнал дамжуулалтыг хангахад чухал үүрэг гүйцэтгэнэ. Түүн дээрх дуу, хүчдлийн бүтэн бүрдүүлэлтийн хориглох, цахилгааны саадыг хамгийн бага түвшинд хадгалах замаар сенсоруудаас хяналтын системүүд рүү өндөр чанарын өгөгдлүүдийн дамжуулалтыг хабзүүрлэн хангана.
Энэ тогтвортой холбоо нь хөдөлгөөний хурдатгал ба техникийн төлөвийн нарийн шинжилгээг хангаж, жишээлбэл тэнцвэр алдагдал, төхөөрөмжийн зүүн-баруун талын хазайлт, дулгиуны дүүрэлт гэх мэт гэмтлийн үлдэгдлүүдийг үл хараагүй үед илрүүлэх боломжийг олгоно. Үүн дагаж урьдчилан хүртэл төхөөрөмжийн үйл ажиллагааг хангах чадвар нь дээшлэнд, төлөвийн бүтэн бүрдүүлэлтийн дүүрэлтүүд багасаж, төхөөрөмжийн бүтэн бүрдүүлэлтийн надёжность ба хамгаалах чадвар нь сайжрана.