Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 5 мм сондос
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330173-00-04-10-02-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 5 мм сондос |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330173-00-04-10-02-00 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Түүн Bently Nevada 3300 5 мм-ийн ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл (330173-00-04-10-02-00) энэ нь эргэдэг төхөөрөмжүүдийн шахтын хөдөлгөөн ба байршлыг хянахад зориулж, Бентли Невада компани төхөөрөмжүүдийн үйл ажиллагаа үлдэх хатуу үйлдвэрлэлд хамгийн үнэнд үндэслэж, нарийн төвөгтэй индукц цахилгааны сенсор юм.
Сорилт хэрэгсэл нь PPS (полифенил сульфид) сорилт хүзүү, гуурсан гөлөмтөс хайрцаг, гурван тэнхлэгт FEP-ийн халуунд төвөгтэй изоляци хийсэн хамгаалалттай кабель агуулж, түүн дээр тогтвортой, нарийн сигнал дамжуулалт, хатуу температур ба механик хүчний нөлөөнд төвөгтэй төрхүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүүдтүү......
Эргэлдэг төхөөрөмжүүдийн радиал хавтгай дагуу хөдөлгөөний хэлбэлзлийг хэмжинэ
Тэнцвэрт бүүрдүүлэлт юм уу механик тогтвортой бүүрдүүлэлтийн үл амжилтны үеийн илрүүлэлтийг дэмжинэ
Тэнхлэг (түлхүүр) ба радиал зөрүүг хянах
Системийн удирдлагын хувьд нарийн хэмжилтүүдийн үүрд шафт-ийн байршлын нарийн мэдээллийг үлдээд өгнө
Хяналтын системүүдэд бодит цагт мэдээллийг нийлүүлнэ (жишээ нь: 3300 цуврал)
Төхөөрөмжийн бүх төрлийн ажиллах чанарыг тасралтгүй хянах боломж олгоно
Гурван гүйрүүлэгчийн технологийг ашиглан физик хүртэлтүүдийг арилгана
Урт үйлдлийн хугацаа ба тогтвортой ажиллах чанарыг хангана
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 мм-ийн сондуул |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 5 мм сондос |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330173-00-04-10-02-00 |
| Хэмжээсүүд | 118x1.3x1.3 см |
| Жин | 0.04Kg |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Гаралтын эсэргүүцэл | 50 вт |
| Хүч | -17.5 Vdc-с -26 Vdc хүртэл |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 303 эсвэл 304 зэвэрдэггүй ган (SST) |
| Донгак кабель | 75 Ом гурван төвшний, флуороэтлен пропилен (FEP) |
| Сондгойн ба үржүүлэх кабелийн хамгаалалт: | Нугалмуйн AISI 302 эсвэл 304 ССТ, FEP гадаад хальстай |
| Датчикын температурт хүрээ | -35°C-с +177°C хүртэл (31°F-с +351°F хүртэл) |
| Утасгүй уртын сонголт | 0.0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 40 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Холбогчийн сонголт | Миниатюр коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
Дугуйралд төвөгтүшүүн AISI 303/304 нэрмэл сталь сондгойн бүрхүүл
Механик хамгаалалт үүрд нэрмэл AISI 302/304 ССТ-ийн нэрмэл хамгаалалттай кабель
Дулааны тогтвортой байдал ба дулааны изоляци үүрд PPS сондгойн төгсгөл
Химийн ба дулааны төвөгтүшүүн FEP кабелийн хальс
75 Ом-ийн триаксиал кабель хөдөлгөөний хурдны ба хүчдлийн нөлөөллийг хамгийн бага зэрэгт хүртүүлнэ
50 Ом-ийн гаралтын эсүртүүлэл мониторинг системтүүдтэй нийцүүлэх боломжийг хангана
-35°C-с +177°C хүртэл ажиллаж, хатуу нөхцөлд тохиромжтой
Стандарт 1 метр нийт урт
Сонгомуйн 40 мм хайрцаг урт
Хурдан суурилуулалт хийхийн тулд ClickLoc холбогч
Түүн Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 мм-ийн сондуул түүний нарийн, давтамжит хэмжилтүүд болон хөдөлгөөн ба температурын колебацаас үл хамааран тогтвортой сигналын гүйдэл хангах чадвар нь өндөр нарийн бүтэн бүтэц ба тогтвортой бүтэн бүтэц үзүүрлүүдийг хангана. Триаксиал хамгаалалт ба ClickLoc холбогч нь цахилгаан шуугиан ба сигналын сулралыг үл хамааран багасгаж, сигналын алдагдалыг багасгана. Хүнд нөхцөлд түүний бүтэн бүтэц нь дурдсны дагуу өндөр температур, механик ачаалал ба үйлдвэрлэлийн бохирдлогод төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд төвөгтүүд......
Асуулт 1: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 мм-ийн сүвдүүрт датчикын үндсэн зориулалт юу вэ?
Хариулт: Bently Nevada 3 30173-00-04-10-02-00 3300 5 мм-ийн сүвдүүрт датчик эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хувьд шафтын хөдөлгөөн ба байршлыг хянахад ашиглагддаг.
Асуулт 2: 330173-00-04-10-02-00 3300 5 мм-ийн сүвдүүрт датчик ямар төрлийн сүвдүүрт технологи ашигладаг вэ?
Хариулт: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-003300 5 мм-ийн сүвдүүрт датчик индукц-хөдөлгөөний (хавьтаж бүүрхүүлэхгүй) сүвдүүрт технологи ашигладаг.
Асуулт 3: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 датчик ямар орчинд ашиглаж болох вэ?
Хариулт: 330173-00-04-10-02-00 датчик түүн дээр өндөр температур ба өндөр хөдөлгөөн нөхцөлд ажиллахад тохиромжтой, хатуу үйлдвэрийн орчинд зориулан төхөөрөмжлөгдсөн.
Д4: 330173-00-04-10-02-00 сорилтын хэрэгсэлийн ажиллах температуртүрүүл?
Хариулт: 330173-00-04-10-02-00–35°C –с +177°C (–31°F –с +351°F) температуртүрүүлд ажиллаж буй.
Д5: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 хэрхэн холбогдож буй?
Х: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 мм сорилтын хэрэгсэл нь бага хүчдлийн гэмтэлгүй, тогтвортой холболт үзүүрлүүлэхийн тулд жижиг коаксиал ClickLoc холбогч ашиглан холбогдож буй.