Magaca Alaabta: 3300 Qorsho 5mm
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330173-00-04-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 Qorsho 5mm |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330173-00-04-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 3300 5mm Probe la xiriira (330173-00-04-10-02-00) waa qorsho la xiriira ee ku jira qalabka dhaqsood ee ka mid ah qorshooyin ee ku jira dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh......
Qorshooyinka wuxuu leeyahay qorshooyin PPS (Polyphenylene sulfide), gacanta oo ka mid ah dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo leh kala duwan ee ku jira qalabka dhulka oo le......
Ku xisaabinaya wax xadgudubka qaybta dhexe ee qaabka la jiro
Ku caawinaa heerka ugu horreeya ee ku xisaabinaya wax ka duwan ama xadgudubka mekhaaniga ah
Ku xisaabinaya wax xadgudubka (qaybta dhexe) iyo wax xadgudubka qaybta dhexe ee qaabka la jiro
Ku siiya macluumaad dheeraad ah oo ku saabsan goobta qaabka la jiro si loo isticmaalo koornta nidaamka
Ku siiya macluumaad mar dambe oo la jiro nidaamka xisaabinta (tusaale ahaan, sereeska 3300)
Ku sameeyaa taajin ka mid ah ee xisaabinta haalaha qaabka la jiro
Ku qabataa xadgudubka fisiga ah oo isticmaalaya teknoolojiyada eddy current
Ku caddeeyaa ammaan dhinac badan iyo shaqsiyada aad ugaar ah
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 Qorshaha 5mm |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 Qorsho 5mm |
| ISIMKA QOOR | 330173-00-04-10-02-00 |
| Cabbirrada | 118x1.3x1.3cm |
| Miisaanka | 0.04Kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xasiloonka Khariijka | 50 W |
| Awood | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75 Ω triaxial, fluoroethylene propylene (FEP) |
| Qalabka iyo Qabxaha Dheerka ah ee Probe: | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Gacanta qeybta caadiga ah ee shaafka | -35°C ilaa +177°C (31°F ilaa +351°F) |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 40 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Istaamka Qorshaha | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Qalabka probe ee dhinac-ka-siis AISI 303/304 oo leh habeenka in la ilaaliyo kuwa xun
Qabxaha la xidhiidhaa oo leh qabxaha (AISI 302/304 SST) si loo xidhiidho kuwa mekaniikada
Qalabka PPS ee probe si loo xidhiidho kuwa joojinta iyo kuwa xidhiidka
Qabxaha FEP ee qabxaha si loo xidhiidho kuwa kiimiga iyo kuwa celiynta
qabxaha 75 Ω triaxial waxay ka saaraysaa xanuun iyo kuwa xanuun
xasiloonka 50 Ω ee xagga soo noqoshada wuxuu siinayaa la xiriira leh oo la xiriira leh ee isku dhafan karo ee ku saabsan nidaamka raadinta
Waxa uu shaqeynayaa ka dib markii -35°C ilaa +177°C, taasoo la xiriira leh ee qaybta caadi ah
Fahmaha caadiga ah ee 1-meter ee dhammaan
Fahmaha caadiga ah ee 40 mm ee dhammaan
Kooniktoorka ClickLoc ee si loo galiyo mar dambe
Waxaa Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 Qorshaha 5mm u siiya fahamta weyn oo ku saabsan xaqiiqda iyo dhaqameedka kuwaas oo si toos ah u siiya qiyaasada sax ah iyo la xiriira karaa, halkaas oo ku dhaqameeya xaqiiqda si loo sameeyo isku mid ah ee qaybta qaabka iyo jiritaanka. Qaabka ayaa ku dhaqameeya kaadka yar ee iskudhafan, halkaas oo isku dhafan kasta oo kaalaynka iyo kala duwan ee ClickLoc ay ku dhaqameeyaan kaalaynka elektrinka iyo kaalaynka isku dhafan. La sameeyay inuu noqdo qurux badan oo ku yaal dhinaca caadi ah, waxaana leeyahay qurux weyn oo ku dhaqameeya jiritaanka weyn, xoolo gaarka ah, iyo la xiriira karaa oo ku yaal dhinaca caadi ah. Ku saabsan faahimka shaqo, qorshaha wuxuu ku saabsanaya hababka xisbiyada isku daynta, taas oo ku saabsanaya ka dhacida aan la ogaado iyo xisbiyada guulaysan ee shaqo. Si kale, wuxuu shaqayaa gacanta xisbiyada -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc, taas oo ku dhaqameeya xisbiyada aad ugu yar ee enerjiga iyo ku dhaqameeya xisbiyada caadi ah ee ku saabsanaya xisbiyada caadi ah.
Su’aal 1: Waa maxay maqasho weyn ee Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5mm Probe?
Jawab: Bently Nevada 3 30173-00-04-10-02-00 3300 5mm Probe wuxuu la isticmaalaa si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta shaft ee ku jira maashinada la isticmaalo.
Su’aal 2: Ma qaybka xisaabta ku saabsan 330173-00-04-10-02-00 3300 5mm Probe?
Jawaab: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-003300 5mm Probe wuxuu isticmaala teknoolojiyada xisaabta eddy current (la joogo kuma la isticmaalo).
Su’aal 3: Ma goobaha ay 330173-00-04-10-02-00 Probe ee Bently Nevada ku adeegsadaa?
A: 330173-00-04-10-02-00 Probe wuxuu sameeyay si loo isticmaalo goobaha caafimaadka badan ee industriya, taasoo leh goobaha aan lahayn boqorka sare iyo dhaqanka sare.
Su’aal 4: Ma qaybka boqorka la isticmaalo ee 330173-00-04-10-02-00 Probe?
A: 330173-00-04-10-02-00wuxuu shaqayaa boqorka ka mid ah -35°C ilaa +177°C (-31°F ilaa +351°F).
Su’aal 5: Sidaa uu 330173-00-04-10-02-00 Probe ee Bently Nevada la xidhiidhaa?
A: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5mm Probe wuxuu la xidhiidhaa koonikalka kaalayga ah ee ClickLoc, si loo xidhiido xidhiidhka la xidhiidhaa iyo xidhiidhka la jooji karo.