Məhsulun adı: 3300 5 mm Prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330173-00-04-10-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 5 mm Prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330173-00-04-10-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 3300 5 mm Yaxınlıq Probasi (330173-00-04-10-02-00) bu, dövri maşınların mil titrəşməsini və mövqeyini izləmək üçün istifadə olunan dəqiqlikli, kontakt olmayan eddy cərəyan sensorudur. Bently Nevada tərəfindən hazırlanmışdır və sərt sənaye şəraitində yüksək etibarlılığa malikdir.
Probada PPS (Polifenilen sulfid) hiss edici ucu, paslanmayan polad qoruyucu qabırğa və triaksial FEP-izolyasiyalı zırhlı kabel istifadə olunur; bu da dayanıqlılığı, dəqiq siqnal ötürülməsini və ekstrem temperatur şəraitinə və mexaniki gərginliyə davamlılığı təmin edir. Onun ClickLoc mini koaksial konnektoru isə təhlükəsiz, itirməsiz qoşulma və sadə quraşdırma imkanı yaradır.
Dönen avadanlıqlarda radial milli titrimi ölçür
Qeyri-müvazinət və ya mexaniki qeyri-sabitliyin erkən aşkar edilməsini dəstəkləyir
Oxial (itələyici) və radial yerdəyişməni izləyir
Sistem idarəetməsi üçün dəqiq milli mövqe məlumatı təmin edir
Monitoring sistemlərinə (məsələn, 3300 seriyasına) real vaxt rejimində məlumat verir
Kontinual maşın sağlamlığı qiymətləndirməsini təmin edir
Eddi cərəyan texnologiyasından istifadə edərək fiziki aşınmanı aradan qaldırır
Uzun xidmət müddəti və sabit performansı təmin edir
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 5 mm Prob |
| Hissə Nömrəsi | 330173-00-04-10-02-00 |
| Ölçülər | 118×1,3×1,3 sm |
| Çəki | 0.04KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Çıxış müqaviməti | 50 W |
| Güc | -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75 Ω üçlü oxlu, flüoroetilen propilen (FEP) |
| Prob və uzatma kabellərinin zırhlanması: | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Probun Temperatur Aralığı | -35°C-dən +177°C-ə qədər (31°F-dən +351°F-ə qədər) |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 0,0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 40 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor Seçimi | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
Korrosiyaya davamlı olması üçün AISI 303/304 paslanmayan polad prob korpusu
Mexaniki qorunma üçün elastik zırhlı kabel (AISI 302/304 SST)
Termiki sabitlik və izolyasiya üçün PPS prob ucu
Kimyəvi və istiliyə davamlı olması üçün FEP kabellərinin örtüyü
75 Ω üçlü koaksial kabel gürültü və maneələri minimuma endirir
50 Ω çıxış müqaviməti monitorinq sistemləri ilə uyğunluğu təmin edir
-35°C-dən +177°C-ə qədər işləyir, ekstremal mühitlər üçün uyğundur
Standart ümumi uzunluq — 1 metr
Seçimli 40 mm korpus uzunluğu
Tez quraşdırma üçün ClickLoc konektoru
The Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Prob dəqiq və təkrarlanan ölçümlər verərək yüksək dəqiqlik və sabitlik təmin edir; eyni zamanda, titrəmə və temperatur dalğalanmaları şəraitində belə, siqnalın davamlı performansını saxlayır. Triaksial ekranlama və ClickLoc konektoru sayəsində siqnal itkisi aşağı səviyyədə qalır və elektrik gürültüsü ilə siqnal zəifləməsi effektiv şəkildə azaldılır. Sərt şəraitdə istifadəyə uyğun hazırlanmış bu prob, yüksək temperatur, mexaniki gərginlik və sənaye çirklərinə qarşı davamlı konstruksiyaya malikdir. İşçi səmərəlilik baxımından bu prob proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını dəstəkləyir və bununla da planlaşdırılmamış dayanmaları və ümumi texniki xidmət xərclərini azaldır. Bundan əlavə, prob -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-ə qədər enerji intervalında işləyir və sənaye monitorinq sistemləri ilə etibarlı enerji təchizatı və sistem uyğunluğunu təmin edir.
S1: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Probun əsas təyinatı nədir?
C: Bently Nevada 3 30173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Prob fırlanan maşınlar üçün millərin titrəməsi və mövqeyinin izlənməsində istifadə olunur.
S2: 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Prob hansı növ sensor texnologiyasından istifadə edir?
Bently Nevada 330173-00-04-10-02-003300 5 mm Prob induksion cərəyanı (kontakt olmayan) sensor texnologiyasından istifadə edir.
S3: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 Prob hansı mühitlər üçün uyğundur?
A: The 330173-00-04-10-02-00 Prob yüksək temperatur və yüksək titrəmə şəraitini daxil edən sərt sənaye mühitləri üçün nəzərdə tutulub.
S4: 330173-00-04-10-02-00 Probun işləmə temperatur aralığı nədir?
A: The 330173-00-04-10-02-00-35°C-dən +177°C-yə qədər (-31°F-dən +351°F-ə qədər) temperatur aralığında işləyir.
S5: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 necə qoşulur?
C: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Probasi mini koaksial ClickLoc konektoru vasitəsilə qoşulur və bu, etibarlı və itki az qoşulmaları təmin edir.