Nomen producti: probula 3300 5 mm
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330173-00-04-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | probula 3300 5 mm |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330173-00-04-10-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 3300 5 mm Probā Proximitātis (330173-00-04-10-02-00) est praecīsus sensor sine contactū eddy current ad monitorandum vibrationēs ac positionem axis in machīnīs rotātōriīs. Ā Bently Nevada cōnceptus est, ut altam fidēlitātem praebēret in asperīs conditiōnibus industriālibus.
Probā caput sensōrium ex PPS (sulfido polyphenylēnī), corpus ex accipiō inox, et cālum triaxiāle armātum cum isolatiōne FEP habet, quae durābilitātem, fīdem signī transmittendī, et rēsistentiam ad temperātūrās extremās atque ad stressem mechanicum sēcūrant. Connēctōrīs ClickLoc minūtīs coaxiālibus connexiōnēs firmās et paucīs pēnīs efficiēns atque installātiōnem simplificāns subministrantur.
Mensurat vibrationem radialem axis in instrumentis rotantibus
Favet praecoci detegendi imparilitatem aut instabilitatem mechanicam
Monitorat displacementum axiale (thrust) et radiale
Praebet praecisas datas de positione axis ad systematis gubernationem
Suppeditat datos in tempore reale ad systemata monitoriae (exempli gratia, series 3300)
Permittit continuam aestimationem valetudinis machinae
Eliminat attritionem physicam utendo technologia currentium vorticosorum
Custodit longam vitam operativam et constantem praestantiam
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Probula |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | probula 3300 5 mm |
| Numerus partis | 330173-00-04-10-02-00 |
| Dimensiones | 118×1,3×1,3 cm |
| Pondus | 0.04kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Resistentia Exitus | 50 W |
| Potentia | -17.5 Vdc ad -26 Vdc |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Cavea Probatoria | 75 Ω triaxiale, fluorothylenpropylenum (FEP) |
| Tactilis et Extensio Cavis Armatura: | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
| Intervalum temperaturarum probae | −35°C ad +177°C (31°F ad +351°F) |
| Longitudo non filetata Option | 0,0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 40 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optiō Coniunctōris | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
Custos probae ex accipitro inox AISI 303/304 pro resistentia ad corrosionem
Cavis armatus flexibilis (ex accipitro inox AISI 302/304) pro protectione mechanica
Apex probae ex PPS pro stabilitate thermica et insulatione
Tegumentum cavis ex FEP pro resistentia ad substantias chemicas et calorem
cavis triaxialis 75 Ω minuit rumorem et interferences
resistentia output 50 Ω certificat compatibilitatem cum systematibus monitoriae
Operat ab −35°C ad +177°C, idoneus ad ambientes extremos
Longitudo totalis standardis unius metri
Longitudo capsulae optabilis 40 mm
Conector ClickLoc ad installationem celerem
The Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm Probula praebet altam praecisionem et stabilitatem per mensuras exactas et repetibiles, dum consistentem signi praestantiam servat etiam sub vibrationibus et fluctuationibus temperaturae. Eius structura minuit amissionem signi, quoniam scutum triaxiale et conector ClickLoc efficaciter minimizant rumorem electricum et attenuationem signi. Pro durabilitate in condicionibus asperis fabricatus est, robustam habens constructionem, quae altas temperaturas, stress mechanicum et expositionem ad contaminantes industriales sustinere potest. Quod ad efficientiam operationalem attinet, proba strategias maintenance praedictivae suffragatur, quibus temporis non praeparati interruptio et summae maintenance expensae minuuntur. Praeterea, in intervallo potentiae a −17,5 Vcc usque ad −26 Vcc operatur, ut energia fida et compatibilitas cum systematibus industrialibus monitoriae certificetur.
Q1: Quae est principalis usus probae Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm?
A: Probatio Bently Nevada 3 30173-00-04-10-02-00 3300 Probam 5 mm ad vibrationem axis et positionem in machinis rotantibus observandas utitur.
Quaestio 2: Quae technologia sensoria a proba 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm utitur?
Respondet: Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00proba 3300 5 mm technologiam sensoriam vorticum electricorum (sine contactu) utitur.
Quaestio 3: In quibus locis proba Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 idonea est?
A: proba 330173-00-04-10-02-00 ad aspera condicionum industrialium loca designata est, inter quae alta temperaturae et alti vibrationis condicionum.
Quaestio 4: Quae est temperaturarum operativarum latitudo probae 330173-00-04-10-02-00?
A: 330173-00-04-10-02-00in latitudine temperaturarum ab −35°C usque ad +177°C (ab −31°F usque ad +351°F) operatur.
Q5: Quomodo Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 connectitur?
A: Probatio Bently Nevada 330173-00-04-10-02-00 3300 5 mm per coniunctionem coaxialem miniaturom ClickLoc connectitur, quae coniunctiones firmas et ad minimam perditam efficit.