Ainm Táirge: 3300 XL 25 mm Scagaire Proximitor
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330850-51-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
Bently Nevada 3300 XL 25 mm Proximitor Scannáin
scannáin Mhiontóireachta Leathnú Difreálach 3300 XL
Scannáin Proximitor le Cuir i gCeangal DIN do Thurbíní Steama
scannáin Chóras Proximitor Reatha Eadraí 25 mm
Scannáin Mhiontóireachta Leathnú Rotor Tionsclaíoch (Sraith 330850)
An 330850-51-CN is scannáin ardghníomhachta 3300 XL 25 mm Proximitor atá deartha chun monatóireacht cruinn leathnú difreálach (DE) agus suíomh an rótaír a dhéanamh i gcórais gheinearáidir thurbíní steama. Tá sé mar chuid thábhachtach den Chóras Transduiser 3300 XL 25 mm, ag oibriú le scannáin ghlacach 25 mm agus cábla leathnaithe chun comharthaí tomhas stábla, ardghníomhachta a sholáthar.
Glantar an teileannán ceann amháin de na bpróibíochtaí gairdín 3300 XL 25 mm gan teagmháil agus cábla leathnaithe, ag táirgeadh táscaireachta a bhfuil comhréir aige le bogadh an sreangáin agus bogadh an rothar. Le heolas 7.87 V/mm (200 mV/mil) agus freagracht minicíochta suas go dtí 10 kHz, soláthraíonn an modúl monatóireacht shlán le haghaidh leathnú teasa idir an rothar agus an státor i d’fheidhmíochtaí turbiní meánchaighdeáin agus móra.
Tá an 330850-51-CN déanta as alúmanaim A380 ina bhfuil feidhmíocht dhíobhálach agus is é a tharlaíonn chun oirthiú ar rialacháin réadacha don chóras smachta. Tacaíonn an córas le fad iomlán cábla de 5.0 méadar (16.4 troigh) agus coimeádann sé feidhmíocht shlán trí théimpiaráidí oibre an-ghaolmhar ó −51°C go +100°C.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330850-51-CN 3300 XL 25 mm Proximitor Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 25 mm Scagaire Proximitor |
| Uimhir an Chuid | 330850-51-CN |
| Tomhas | 8.8x3.5x7 cm |
| Meáchan | 0.22kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Ionchur an tSéanóra Proximitor | Glantar ceann amháin de na bpróibíochtaí gairdín 3300 XL 25 mm gan teagmháil agus cábla leathnaithe |
| Materail an Phroibimitor | A380 Alumainiam |
| Fad Iomlán agus Rogha Suiteála | 51 = fad an chórais 5.0 méadar (16.4 troigh), cionnachán DIN |
| Teocht Oibriúcháin | -51°C go +100°C (-60°F go +212°F) |
| Teocht stórála | -51°C go +105°C (-60°F go +221°F) |
| Raon Tomhais | 1.0 go 3.0 mm |
| Íogaireacht | 7.87 V/mm (200 mV/mil) ±5% |
| Síneál Eisteachta | -2V go -18V DC |
| Freagraíocht freiceadáin | 0 go 10 kHz (±1dB) |
| Linne | ±1% den scála iomlán |
| Fuaróir Cumhachta | -18V go -24V DC |
C1: Cad é freagracht minicíochta an 330850-51-CN?
A1: Tacaíonn an 330850-51-CN le freagracht minicíochta ó 0 go 10 kHz (±1 dB).
C2: Cé na chomhpháirteanna a oibríonn leis an 330850-51-CN?
A2: An 330850-51-CN oibríonn le ceann amháin de phroibí 3300 XL 25 mm agus le cabhlach snaidhm.
C3: Cad é an íogairíocht atá ag an 330850-51-CN?
A3: An 330850-51-CN soláthraíonn sé íogairíocht de 7.87 V/mm (200 mV/mil) ±5%.
C4: Cén modh suiteála a úsáideann an 330850-51-CN?
Freagra 4: Tá an 330850-51-CN úsáideann sé dearadh DIN-chur isteach chun suiteáil éasca i mbordáin smachta tionsclaíocha.
C5: Cad é raon teochta oibriúcháin an 330850-51-CN?
A5: An 330850-51-CN oibríonn sé ó −51°C go +100°C (−60°F go +212°F).
C6: Cad é an comhartha aschuir a sholáthraíonn an 330850-51-CN?
Freagra 6: An 330850-51-CN soláthraíonn sainrogha ionchur de -2V go -18V DC.
Ceist 7: Cén cineál oll-mheaisíní a dhearadh an 330850-51-CN do?
F7: An 330850-51-CN dearadh do thuirbíní steame agus do bheith eile oll-mheaisíní rothartha a dteastaíonn monatóireacht le haghaidh leathnú difreálta.