Ainm Táirge: súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330851-05-000-040-50-01-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330851-05-000-040-50-01-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Córas Aistriúcháin an-Tionnachta 3300 XL 25 mm Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 is é réiteach monatóireachta ard-chruinniúcháin do chosc agus do shiúl, deartha do úsáid i dtuaircíní steame meánmhéide go mórmhéide. Tá sé ina chuid den tsraith 3300 XL agus tá an t-ionsamhlóir 25 mm, an cábla leathnaithe, agus an t-ionsamhlóir Proximitor san áireamh. Deartha go sonrach an córas chun an leathnú difreálach idir na comhpháirtí rothar agus státor a thomhas mar gheall ar éifeachtaí teochta, ag cinnti oibriú sábháilte agus staible den tuaircín. Tá sé déanta as míreanna tionsclaíochta ar nós an bhuaic PEEK agus an chúlra AISI 304 de chrómchruaithneach, ag soláthar feidhmíocht fhadtréimhseach agus seasamh staible i dtimpeallachtaí oibre dúnta.
Tomhaisann sé cosc an róthair agus an siúl radiaclach i dtuaircíní steame
Braitheann sé an leathnú difreálach idir an róthar agus an státor (an chásca) mar gheall ar éifeachtaí teochta
Soláthraíonn sé ionchur cruinn do chórais cosc agus monatóireachta an mheaisín
Tacaíonn sé le cláracha monatóireachta stádais agus coimeád réamhchórasach
Ceadaíonn sé mearbhall fíor-amach ar bhehaviú meicniúil na tuaircíní faoi bhrú
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 mm próib aiceallachta |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm |
| Uimhir an Chuid | 330851-05-000-040-50-01-05 |
| Tomhas | 22.5x21x6cm |
| Meáchan | 1.5kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| An t-áisreacht DC an phroib | 7.5 ± 0.8 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polí-eitir-eitir-cetón (PEEK) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléarca AISI 304 |
| Mionathrú ingearach na dtreoraithe | 25.4 mm (1.00 in) iomlán turas |
| Cúlchás an phroib agus an chabhlach leathnaithe (roghnach) | Stáinléarca infheicthe AISI 302 le cásóg sheachtrach PFA |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | ó -35°C go +200°C (-31°F go +392°F) |
| Teocht oibriú agus stórála le haghaidh tréimhse ghearr | +250 °C (482 °F) is airde le haghaidh níos lú ná 24 uair an chloig |
| Rogha Cás an Bhrainse | 1 ½ - 12 snáithí |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 40 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Cuirpse | le cúlchás stáinléarca |
| 05 | Ceadúcháin iolracha |
An Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 Córas 3300 XL 25 mm do Mhionchlaonadh cuimsíonn sé bualtán, cábla leathnaithe, agus teorainnseanra Proximitor mar chóras lorg iomlán. Soláthraíonn sé íogairt aschuir de 0.787 V/mm (20 mV/mil) le raon tomhas líneach de 12.7 mm (500 mils) chun lorg airdiúil a dhéanamh ar athrú ionad. Tá an t-athrúchán ag 7.5 ± 0.8 Ω ina gcothromóid DC agus úsáideann sé cinn PEEK (Polyetheretherketone) chun tuirseacht ard a sheachaint, in éineacht le cuar AISI 304 d’uisci crua le haghaidh feabhsaithe. Tá snaidhm suiteála 1.5-12 aige, cothromú ingearach de 25.4 mm (1.00 in), agus fad cábla de 5.0 méadar (16.4 troigh). Tá cosaint roghnach ar fáil ag úsáid uisce crua AISI 302 solúbtha le cásca PFA chun cosaint a fheabhsú. Tá fad an chuara 40 mm, oibríonn sé ó -35°C go +200°C, agus féadfaidh sé teochtaí gearrthéarmacha a sheachaint suas le 250°C (<24 uair an chloig). Tá meáchan 1.5 kg aige, tacann sé le cáilíochtaí iolracha, tá sé déanta sa Mheáin Isiltír agus tá sé á seol ó Xiamen, an tSín.
An Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 Córas 3300 XL cuireann sé i bhfeidhm tomhas an-tábhachtach agus staible de ghréagú, le heolas líneach de 0.787 V/mm, a chinntíonn briathar cruinn ar ghluaiseacht na sreangbhealaí turbsine agus ar éifeachtaí leathnaithe teochta. Tugann a raon tomhais leathan de 12.7 mm deis do mheas ar shiúl meicniúil mór i dturbsiní steame.
Tá an córas in ann feidhmiú go reliútabar faoi choinníollacha an-ghaolmhar, ag oibriú ó -35°C go +200°C, le foighne ghearrthéarmach suas le 250°C, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i timpeallachtaí turbsine ar ardteocht. Cinntíonn úsáid na mbailí PEEK agus an t-ábhar stáinléithreach an fheabhas ar an gcothrom le hiondú, le coirrphóir agus le brú meicniúil. Le cábhlacháil armáilte roghnach agus le dearadh sinna íseal-gutha, cuireann sé i bhfeidhm aistriú sinna staible ar fhadhbhanna fada agus cruinneas ard i dtomhas don oibriú tionsclaíoch leanúnach.
Ceist 1: Cad is príomhúsáid an chórais thartchumra 330851-05-000-040-50-01-05 Bently Nevada 3300 XL 25 mm?
An córas thartchumra 330851-05-000-040-50-01-05 úsáidtear é go príomha chun tonnghuth an rothair agus leathnú teochta idir dhá phointe a thomhas i mbáin-ghuileann tine mheánchaighdeánach agus móra.
Ceist 2: Conas a thomhais an córas 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL leathnú an ghuaileanna?
An córas 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL aithníonn sé aistriú coibhneasta idir comhpháirteanna an rothair agus an stáitir, ag ligean tomhais cruinn na heifeachtaí leathnaithe teochta ar ghuileann.
Ceist 3: Cad a dhéanann an Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 oiriúnach do thimpeallachtaí trom?
An 330851-05-000-040-50-01-05 úsáideann sé barracha próibí PEEK, cásáil de chrómchrua, agus cáblaí armaithe roghnacha, ag cinnti caighdeán daingne faoi choinníollacha ard-teochta agus brú meicniúil.
Ceist 4: Cad is raon tomhais an chórais 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL?
An 330851-05-000-040-50-01-05 tá raon líneach tomhais aige de 12.7 mm (500 mils), oiriúnach do thomhas aistriúchán mór i gcórais ghuaileann.
Ceist 5: An féidir leis an Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 oibriú faoi choinníollacha ard-theochta?
Is féidir, an 330851-05-000-040-50-01-05 oibríonn go hiomlán ó -35°C go dtí +200°C agus is féidir leis tacaíocht a thabhairt do fhógraí gearrthéarmacha suas le 250°C.