Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330851-05-000-040-50-01-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330851-05-000-040-50-01-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Түүн Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 мм ойрхан бүтээдэг хувиргагч систем энэ нь дунд болон том хэмжээний уурхай турбины хэрэглээд зориулж, өндөр нарийн хүчирхүүлт хөдөлгөөн ба шилжилтийн хяналтын шийдэл юм. Түүн дотор 3300 XL цувралын 25 мм ойрхан бүүрэлдүүр, үргэлжлүүр кабель ба Proximitor сенсор орно. Систем нь дулааны нөлөөллийн улмаас ротор ба статорын хооронд үүсэх ялгаатай өргөтнөлтийг хэмжихүүрт тусгайлан зохион бүтээгдсэн бөгөөд турбиний аюулгүй, тогтвортой ажиллахыг хангана. PEEK-ийн бүүрэлдүүр төгсгөл ба AISI 304 гуурсан гангаар хийснээс бүтсэн үйлдвэрийн чанарын материалын тусламжтайгаар систем урт хугацааны турш тогтвортой ажиллах чадварыг хангана.
Уурхай турбины хөндлөн тэнхлэгийн хөдөлгөөн ба радиал шилжилтийг хэмждэг
Дулааны нөлөөллийн улмаас ротор ба статор (хавхай) хоорондын ялгаатай өргөтнөлтийг илрүүлдэг
Төхөөрөмжийн хамгаалах ба хяналтын системд нарийн хүчирхүүлт оролт үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр үзүүрлүүр ......
Төхөөрөмжийн нөхцөл хяналт ба урьдчилан таамаглаж үндэслэн засварлах программыг дэмжинэ
Турбины механик үйл ажиллагааг ачаалал дор бодит цагт үнэлэх боломж олгоно
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 мм ойрхан бүүрхүүр |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330851-05-000-040-50-01-05 |
| Хэмжээсүүд | 22.5x21x6 см |
| Жин | 1.5кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 7.5 ± 0.8 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 төрлийн хөнгөн цагаан ган (SST) |
| Дотоодын сорилцооны адаптерын босоо зохицуулалт | 25.4 мм (1.00 in) нийт зам |
| Сондос ба үржүүлэх кабелийн хамгаалалт (сүүлд нь сонгомуй) | Нарийн AISI 302 төрлийн хөнгөн цагаан ган, PFA гадаад хальс |
| Ажиллах болон хадгалалтын температур | -35°C-с +200°C (-31°F-с +392°F) хүртэл |
| Бүтээдийн товчхон ажиллах ба хадгалах температур | 24 цагаас бага хугацаанд хамгийн дээд нь +250 °C (482 °F) |
| Сондортой хэрэгсэлийн бүрхүүлийн төрлийн сонголт | 1 ½ - 12 оройн шүдлэмж |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 40 мм |
| Нийт уртын сонголт | 5.0 метр (16.4 фут) |
| Хамгаалалтын Хальсны Сонголт | sST хамгаалалттайд |
| 05 | Олон төрлийн баталгаажуулалт |
Түүн Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 мм ойрхан бүсийн систем цогц хяналтын систем болох зонс, өргөтгөлийн кабель, Proximitor мэдрэгчтэй. Энэ нь 0.787 V/mm (20 mV/mil) -ийн гарц мэдрэмжтэй бөгөөд 12.7 mm (500 mils) -ийн шугамын хэмжилтийн цар хүрээтэй бөгөөд хөдөлгөөний нарийвчилсан хяналтыг хангадаг. Зонд нь 7.5 ± 0.8 Ω-ийн цахилгаан давтамжийн эсэргүүцэлтэй бөгөөд өндөр эдэлгээний эсэргүүцлийг хангахын тулд PEEK (Polyetheretherketone) үсийг ашигладаг бөгөөд удаан эдэлгээтэй байхын тулд AISI 304 зэснээс хийсэн хашаатай хослуулсан байдаг. Энэ нь 1.5-12 тавих сүлжээ, 25.4 мм (1.00 дюйм) түвшний тохируулга, 5.0 метр (16.4 хөл) кабелийн урттай. Нөхцөл шаардлага хангасан зэвсэг нь илүү их хамгаалалтын тулд PFA хаалттай AISI 302 зэсгүй зэсээс бүрддэг. Тус систем нь 40 мм-ийн урттай, -35°C-ээс +200°C-т ажилладаг бөгөөд 250°C-т хүрэх богино хугацааны температурыг тэвчиж чадна (<24 цаг). Энэ нь 1.5 кг жинтэй, олон сертификатыг дэмждэг бөгөөд АНУ-д үйлдвэрлэгдэж, Хятадын Сиамен хотоос борлуулагддаг.
Түүн Бентли Невада 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL систем турбины хөдөлгүүр шахтны хөдөлмүүр ба дулааны төлөрхийн нөлөөг нарийн тодорхойлохын тулд шугаман мэдрэмж 0.787 В/мм-тэй, өндөр нарийнчилалт ба тогтвортой хөдөлмүүр хэмжилтийг хангаж өгдөг. Түүний 12.7 мм-ийн өргөн хэмжилтийн хүрээ нь уур турбинд том механик шилжилтийг үр дүнтэй хянахыг хангаж өгдөг.
Систем нь -35°C–с +200°C хүртэлх хатуу нөхцөлд тогтвортой ажилладаг бөгөөд богино хугацаанд 250°C хүртэлх температурт төрөлхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн төлөрхийн т......
Асуулт 1: Bentley Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 мм Ойрхойн системийн үндсэн хэрэглээ юу вэ?
Түүн 330851-05-000-040-50-01-05 Ойрхойн систем дунд болон том хэмжээний уурхай турбины роторын хөдөлгөөн ба дулааны ялгаатай өргөтгөлүүдийг хэмжихүүнүүдийг тодорхойлох үүрэгтэй.
Асуулт 2: 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL систем турбины өргөтгөлүүдийг хэрхэн хэмждэг?
Түүн 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL систем ротор ба статорын хоорондын харьцангуй шилжилтийг илчлүүн, турбинд дулааны өргөтгөлүүдийн нөлөөллийг нарийн хянахыг хангана.
Асуулт 3: Бентли Невада 330851-05-000-040-50-01-05 систем хүнд нөхцөлд ажиллахад тохиромжтой бөлшүүн юунаас шалтгаалдаг?
Түүн 330851-05-000-040-50-01-05 pEEK материалтай сондгойн төвхөн, гуурсан зелезонон бүлүүр, мөн сонгомжит хамгаалалттай кабель ашиглаж, өндөр температур ба механик хүчнүүдийн нөлөөнд түүний туршилтын тогтвортой байдлыг хангана.
Асуулт 4: 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL системийн хэмжилтийн хүрээ хэд вэ?
Түүн 330851-05-000-040-50-01-05 шугаман хэмжилтийн хүрээ нь 12,7 мм (500 милс) бөлшүүн, турбин системд том хэмжээний шилжилтийг хэмжихүүнүүдийг тодорхойлох үүрэгтэй.
Асуулт 5: Бентли Невада 330851-05-000-040-50-01-05 систем өндөр температурт ажиллах чадвартай вэ?
Тийм, тэгш 330851-05-000-040-50-01-05 -35°C-с +200°C хүртэл надёжно ажилладаг, мөн түүнд 250°C хүртэлх богино хугацааны нөлөөлөлд төвөггүй тэрсүүрдүүр.