Magaca Alaabta: 3300 XL 25 mm korka xiriirka
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330851-05-000-040-50-01-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 25 mm korka xiriirka |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330851-05-000-040-50-01-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 mm Qorsho la xiriira ee Sisitemka waa foomiye ka tala galay oo leh xisbiyad dheer ah ee ku saabsan qalabka ugu yar ee turbinada buurta, iyo qalabka ugu weyn ee turbinada buurta. Wuxu ku jira sarreeyadda 3300 XL, iyo qalabka 25 mm ee ku saabsan qalabka, kableka la isku dhexeeyo, iyo qalabka Proximitor. Qalabkan wuxu si guul dar ah ugu sameeyo in lagu qiyaaso kala duwan ee ku saabsan qalabka iyo qalabka dhexeeya (stator) oo ka dhacaya in qalabka buurta waxay ku jiraan xaaladaha caadiga ah, si loo hubiyo in turbinada ay ugu noqon doonaan aasaas iyo dhaqameed. Wuxu aasaaska ku dhisay in la isticmaalo waxyaabaha iyo qalabka iyo qalabka AISI 304 ee ku saabsan qalabka, si loo hubiyo in qalabkan ay ugu noqon doonaan dhaqameed iyo dhaqameed aasaas ah ee ku saabsan xaaladaha caadiga ah.
Qiyaaso xisbiyad qalabka iyo xisbiyad radiaalka ee turbinada buurta
Ku xidhiidha kala duwan ee qalabka iyo qalabka dhexeeya (casing) oo ka dhacaya in qalabka buurta waxay ku jiraan xaaladaha caadiga ah
Ugu bixi doonaa foomiye heerka ah ee ku saabsan qalabka iyo qalabka qiyaasida
Wuxu ku saabsan qiyaasida xaaladaha iyo qalabka ugu horreysa ee ku saabsan qalabka
Wuxu kaga dhigaa qiyaasida mararka ah ee xaaladaha mekhaniska turbinada marka laga baahin doono
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 mm qalabka isku daran ee xagga dhowrka |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 25 mm korka xiriirka |
| ISIMKA QOOR | 330851-05-000-040-50-01-05 |
| Cabbirrada | 22.5x21x6cm |
| Miisaanka | 1.5kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 7.5 ± 0.8 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 karrada dhinacda quruxda (SST) |
| Xagga Qoorta ee Qorshaha Qaadista | 25.4 mm (1.00 in) dhammaan xagga qaadista |
| Qalabka xisaabta iyo kabelka la isticmaalo (si door ah) | Karrada dhinacda quruxda AISI 302 oo leh qalabka ka baxa PFA |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -35°C ilaa +200°C (-31°F ilaa +392°F) |
| Guddiga Dhammaan ee Xasiloonida iyo Xadgudubka | +250 °C (482 °F) ugu badan 24 saac ka yar |
| Nooca qorshada | 1 ½ - 12 qalab |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 40 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.0 mitir (16.4 fiit) |
| Kabalka Qoyska | lehadayn karrada dhinacda quruxda |
| 05 | Tusaale muuqda ah |
Waxaa Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 mm Qalabka Dhexdooda waxay ku yaalaa qorsho, kabelka u dhexeeya, iyo sensarka Proximitor sida heerka la xiriira. Wuxu si cad ugu yeelo dalabka 0.787 V/mm (20 mV/mil) oo leh fahamka qaar ka mid ah ee 12.7 mm (500 mils) si loo xiriira cadadka guurka. Qorshu wuxu leeyahay dalabka DC ee 7.5 ± 0.8 Ω, waxaana isticmaalaa qorshada PEEK (Polyetheretherketone) si loo dhaariyo dhaawacyada sare, oo la isku dayo wixii la isticmaalo dhinaca AISI 304 ee dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinacda dhinac......
Waxaa Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL system u siiya qiyaas ka badan oo sax ah iyo dhaqsood ah ee xiddigga ku jira, oo leh habka qiyaas 0.787 V/mm, taasoo si cad ugu dhigmaa qiyaaska xiddigga turbaaynka iyo awoodda u qabowga gacmaha caddaan. Qiyasta wanaagsan ee 12.7 mm waxay caawinaan in lagu hubiyo xiddigga mekaniikada weyn ee turbaaynka biyaha.
Nidaamku wadaagaa awoodda ugu yar ee shaqaynta iyadoo la sameeyo shuqulka weyn, oo shaqaynayaan ka dib marka -35°C ilaa +200°C, iyo awoodda ugu yar ee shaqaynta mararka qofka ah hada 250°C, taasoo muujinaya in nidaamku waa la isticmaali karaa goobta turbaaynka oo leh jiritaanka sare. Isticmaalida qalabka PEEK iyo dhismaha dharrada dharrada wuxuu si cad ugu dhigmaa awoodda ugu yar ee ku jira dhaqsood, dhaqsood iyo xiddigga mekaniikada. Marka la isticmaalo qoraalka qalabka iyo habka qaabka saaxiibka ah ee isku daynta, wuxuu si cad ugu dhigmaa ugu dhigmaa isku daynta ka dhow, iyo awoodda ugu yar ee qiyaaska si loo isticmaalo dhammaan shaqada industriyada.
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee nidaamka Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL 25 mm Proximity?
Waxaa nidaamka 330851-05-000-040-50-01-05 Proximity wuxuu ugu yar yahay inuu ku xisaabinayo dhaqanka qurxinta iyo kala duwan ee jirka caddaan ee turbinada biyaha madhan iyo weyn.
Su’aal 2: Sidaa caday 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL system ku xisaabinaya kala duwan ee turbinada?
Waxaa 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL system ku xisaabinaya kala duwan ee qurxinta iyo qurxinta ka mid ah turbinada, si loo xisaabino kala duwan ee jirka caddaan ee turbinada.
Su’aal 3: Maxaa yeelay Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 ay la leeyihiin dhinac badan oo ku saabsan dhinac badan?
Waxaa 330851-05-000-040-50-01-05 wuxuu isticmaala qurxinta PEEK, gacanta dhinac badan ee dhinac badan, iyo kableyo oo la isticmaalo, si loo hubiyo inay noqdaan dhinac badan oo ku saabsan jirka sare iyo dhinac badan ee ku saabsan qurxinta.
Su’aal 4: Xagga xisaabinta 330851-05-000-040-50-01-05 3300 XL system waa maxay?
Waxaa 330851-05-000-040-50-01-05 wuxuu leeyahay xagga xisaabinta dhexe-dhexe ee 12.7 mm (500 mils), taasoo la isticmaalo in lagu xisaabino kala duwan ee weyn ee turbinada.
Su’aal 5: Ma Bently Nevada 330851-05-000-040-50-01-05 ku sameeyaa dhinac badan oo jirka sare?
Haa, 330851-05-000-040-50-01-05 waxay shaqeyn doonaan si dhaq ah ee -35°C ilaa +200°C, waxaana ku jira kartaa inay isku xirto dhammaan waqtiga gaaban ee 250°C.