SIEMENS SIPART DR20 კომპაქტური კონტროლერი 6DR2004-1 საწყობში
Პროდუქტის სახელი: Კომპაქტური კონტროლერი
Სავაჭრო მარკა: Siemens
Მოდელის ნომერი: 6DR2004-1
Სამუშაო ქვეყანა: Გერმანია
Გარანტია: 12 თვე
Ვოსტაპ: +86 18159889985
Ელ.ფოსტა: [email protected]
Appurtenance:
  • Ზოგადი მიმოხილვა
  • Კონტაქტი საფასურის შეთავაზების მისაღებად
  • Სპეციფიკაციები
  • Აღწერა
  • Გამოყენების სფეროები
  • Მახასიათებლები
  • Ფუნქციები
  • Ხშირად დასმული კითხვები
  • Რეკომენდებული პროდუქტები
Ზოგადი მიმოხილვა
Სავაჭრო მარკა:
Siemens
Მოდელის ნომერი:
6DR2004-1
Სამუშაო ქვეყანა:
Გერმანია
Შეფუთვის დეტალები:
Ორიგინალური, ახალი, საწარმოს მიერ დამუხტული
Მიწოდების დრო:
Მიწოდების ვადა – საწყობში არსებობს
Გადახდის პირობები:
T/T
Კონტაქტი საფასურის შეთავაზების მისაღებად
Გაყიდვების მენეჯერი:
Სტელა
Გამოგზავნეთ ელ. ფოსტა:
[email protected]
Კონტაქტი WhatsApp-ში:
Სპეციფიკაციები
Პარამეტრი
Სპეციფიკაცია
Მოდელი
6DR2004-1
Პროდუქტის სერიები
SIPART DR20 კომპაქტური კონტროლერი
Მწარმოებელი
Შემავალი სიგნალები
0/4–20 мА, 0–10 В, RTD (Pt100), თერმოელემენტი
Ანალოგიური შემავალები
Მაქსიმუმ 3 ერთდროულად (მოდულების დამატებით გაფართოება შესაძლებელია)
Გამომავალი ტიპი
Უწყვეტი (0/4–20 мА) ან სვეტისებრი გამოტანა
Კონტროლის რეჟიმები
P, PI, PD, PID
Ძაბვის მომარაგების ბლოკი
24 В AC/DC ან 115/230 В AC