Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-10-20-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 | Proba Monitoria Substantiae Fluidae in Cuspidibus |
| 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor | Sensor Status Turbinae |
| Proba Transducens Proximitatis | Sensor Vibratorius Compressoris |
| Sensor Vibratorius Eddy Current | Sensor Positiōnis Axis Motoris |
| Axis Displātiōnis Probā | Sensor Displacementis Sine Contactu |
| Sensor Monitorius Machinarum Rotantium | 3300 XL Systema Probatorum Interchangeabilium |
| Proba Conformis Normae API 670 | Proba Coniunctionis ClickLoc |
| Proba Refertoria Keyphasor | Sensor Industrialis Praedictivae Curae Machinarum |
| Sensor Mensurae Velocitatis | Sensor Proximitatis Altae Praecisionis |
| Apparatus Industrialis Monitorius Vibratorum | Proba Bently Nevada Series 3300 |
The Proba Proximitatis Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm est sensor altae praecisionis non-contactus, qui ad accuratam mensuram vibrationis et positionis axis in machinis rotativis designatus est. Pars est Systematis Transductoris Proximitatis 3300 XL et cum cavo extensionis et sensore Proximitor coniunctus stabilem ac fidam emissionem praebet, quae proportionalis est distantiae inter apicem probae et superficiem destinatam.
Probula proximitatis Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm late in turbinibus, compressoribus et machinis cum cuneis pellicularibus fluidorum ad monitorandum vibrationes, ad referentiam Keyphasor et ad mensuram velocitatis rotationis utitur. Plene conformis est normae API 670 et retro compatibilis cum prioribus componentibus seriei 3300, quare idonea est tam pro novis installationibus quam pro renovationibus systematum.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximitatis Probae |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330103-10-20-10-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x112cm |
| Pondus | 0.1kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Onus resistentia | 10 kΩ |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Longitudo non filetata Option | 100 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 200 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
Q1: Quae est principalis applicatio Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00?
A: 330103-10-20-10-02-00ad mensurandam vibrationem et displacementum axis in machinis rotativis ut turbinibus, compressoribus, et motoribus utitur.
Q2: Cui systemati 330103-10-20-10-02-00 pars est?
A: 330103-10-20-10-02-00pars est systematis transductoris proximitatis 3300 XL 8 mm, quod includit sensorem Proximitor et caleum extensionis.
Q3: An 330103-10-20-10-02-00 cum vetustioribus systematibus compatibilis est?
A: Ita, 330103-10-20-10-02-00plene intercambialis est et retro compatibilis cum componentibus seriei 3300 non-XL 5 mm et 8 mm.
Q4: Quae mensura ab 330103-10-20-10-02-00 praebetur?
A: 330103-10-20-10-02-00praebet mensuram sine contactu positionis axis, vibrationis et motus rotoris.
Q5: In quibus industrias 330103-10-20-10-02-00 saepe utitur?
A: 330103-10-20-10-02-00saepe in generatione electricitatis, oleo et gas, petrochemicis et applicationibus industrialibus gravibus utitur.