Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-10-20-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 | Scannán monatóireachta leathrúidh leathrúidh |
| broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm | Sensar monatóireachta stáide na tuirbíne |
| Scannán aistriúcháin gairdine | Scannán crochadh an chomhphrósra |
| Sensar crochadh cothrománach | Sensóir Suíomh Meaisín |
| Probe Aistriú Meabhairshuiche | Sensóir Neamhthagannach Iompair |
| Sensar monatóireachta meicníochta rothartha | córas Spreagthaire Athsholáthraithe 3300 XL |
| Próib Comhoideach le API 670 | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Spreagthaire Tagartha Keyphasor | Sensóir Tionchar Réamhchúraim Iondúil |
| Sensóir Tomhas Luais | Sensóir Gairdín Uascháilíochta Ard |
| Gluaiseacht Iondúil a Mheasann Gluaiseacht | Spreagthaire Bently Nevada 3300 |
An Spreagthaire Gairdín Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL, 8 mm is é seo sensóir gan teagmháil uascháilíochta ard a dhearadh chun tomhas cruinn a dhéanamh ar ghluaisteacht agus ar shuíomh an ródaigh i miasanna rothartha. Is cuid de Chóras Spreagthaire Gairdín 3300 XL é, ag obair le cabhlach snaidhm agus leis an tsensóir Proximitor chun aschur stábla agus iontaofa a sholáthar a bheidh comhréireach leis an doimhneacht idir bharr an spreagthaire agus an dromchla sprioc.
Úsáidtear an Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe go forleathan i dtuaircíní, i gcomhphrúisirí, agus i mbainseanna le scraibheann fluid chun staidéar a dhéanamh ar choscadh, mar thagairt Keyphasor, agus chun an t-speed rothlaithe a thomhas. Tá sé iomlán ina chomhoiriúnach le hAPI 670 agus tá comhoiriúnacht ar ais aige le comhpháirteanna nua-aimseartha den tsraith 3300, rud a fhágann gur rogha idéalach é do shuiteálacha nua agus do thógáil ar chórais.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-10-20-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x112 cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Friotaíocht luchtaithe | 10 kΩ |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 100 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 200 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
C1: Cad é an príomhúsáid don Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00?
A: An 330103-10-20-10-02-00úsáidtear é chun crochadh agus aistriú meaisíní rothartha mar atá turbiní, comhphrósóirí, agus mótair a thomhas.
C2: Cén córas is cuid é 330103-10-20-10-02-00 de?
A: An 330103-10-20-10-02-00is leagan de chóras an t-athchóirithe 3300 XL 8 mm, lena n-áirítear an t-athchóiriteoir Proximitor agus an cábla leathnaithe.
Ceist 3: An gcomhoiriúnach an 330103-10-20-10-02-00 le córais níos sine?
Freagra: Tá, úsáidtear an 330103-10-20-10-02-00is iomchuí go hiomlán agus comhoiriúnach ar ais le comphoirt na sreinge 3300 (gan XL) 5 mm agus 8 mm.
Ceist 4: Cén cineál tomhais a sholáthraíonn an 330103-10-20-10-02-00?
A: An 330103-10-20-10-02-00soláthraíonn tomhas gan teagmháil ar suíomh an chrois, ar choscadh agus ar ghluaiseacht an rótaíre.
Ceist 5: I ndiagaigh aon nósanna úsáidtear an 330103-10-20-10-02-00 go coitianta?
A: An 330103-10-20-10-02-00úsáidtear é go coitianta i gcruthú cumhachta, ola & gás, peitriceimicigh, agus i dtuilleamh trom-indiúil.