Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-10-20-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 | Ilaalayaasha Xukunka Dhiirigalka |
| 3300 XL 8 mm Probe ee proximity | Qorsho la xiriira xaaladda turbiinada |
| Qorsho la xiriira proximity | Qorsho la xiriira dhaqanka kompreesarka |
| Qorsho la xiriira dhaqanka eddy current | Qofka Xagga Motor-ka |
| Ilaalayaasha Xirka Dheerka | Sensar ee Dib-u-eegta ee Dhaqsoodka |
| Qorsho la xiriira mashinada la jiraa | sistimka Xaridka Qalabka 3300 XL |
| Qalabka API 670 | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Ilaalayaasha Taariikhda Keyphasor | Qalabka Istaafaha Siyaasadda Dib-u-eegta Sida Calka |
| Sensarka Kala Bixinta Xukunka | Qalabka Xadka Iyo Xadka La Tala Galin Karo Iyo La Tala Galin Karo |
| Qalabka Raadinta Xadka Sida Calka | Qalabka Bently Nevada 3300 |
Waxaa Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 Qalabka 3300 XL 8 mm ee Xadka La Tala Galin Karo waa qalab la tala galin karo oo leh xisbiyada sare ee loo isticmaalo si loo qiyaaso xadka iyo xadka shaqo ee qaybta la tala galin karo ee qaybta la tala galin karo ee qaybta la tala galin karo. Waa qayb ka mid ah ee Sistimka 3300 XL ee Xadka La Tala Galin Karo, oo la isticmaalo mararka qofka iyo qalabka Xadka La Tala Galin Karo si loo sameeyo xisbiyada la tala galin karo iyo la tala galin karo ee ku saabsan jirka u dhexeeya qalabka iyo dhinaca la tala galin karo.
Qorshaha Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm ee dhexdooda ku jira waxyaabaha loo isticmaalo si ay ugu yaraan qalabka xadgudubka, qalabka ku dhufaan, iyo qalabka ku dhufaan ee ka mid ah qalabka ku dhufaan ee xadgudubka (fluid-film bearing machines) si loo isticmaalo in la xiriiryo xadgudubka, si loo isticmaalo in la xiriiryo isku dhafan (Keyphasor) si loo xiriiryo xadgudubka iyo xadgudubka xagga xadgudubka. Wuxu yahay wadaag oo dhan API 670 iyo wuxu leeyahay isku dhafan (backward compatibility) oo dhan leh qalabka 3300 ee horay, taasoo ka dhigan karaa inuu noqdo qalab ahaan oo leh xaqiiqda ugu yar ee ku dhufaan iyo ku dhufaan ee qalabka.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-10-20-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x112cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Qayb Kaxarada | 10 kΩ |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Xagga aan korka lahayn | 100 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 200 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee Bently Nevada 330103-10-20-10-02-00?
A: 330103-10-20-10-02-00lagu isticmaaliyaa in la xisaabin doo xoogga iyo xariirka shaftiga ee mashinaha oo dhaqameed ah sida turbiinaha, kompreesheraha, iyo motoraha.
Su’aal 2: Waa maxay nidaamka ee 330103-10-20-10-02-00 waa qayb?
A: 330103-10-20-10-02-00waa qayb ka mid ah 3300 XL 8 mm Proximity Transducer System, kuwaas oo leh sensor ee Proximitor iyo kabelka la eegayo.
Su’aal 3: Ma 330103-10-20-10-02-00 wuxuu la xidhiidhaa isku dhafan kooxaha hore?
A: Haa, 330103-10-20-10-02-00wuxuu la xidhiidhaa isku dhafan iyo la xidhiidhaa isku dhafan kuwa hore ee 3300 series 5 mm iyo 8 mm ee aan XL ahayn.
Su’aal 4: Numaadaha ahaan 330103-10-20-10-02-00 wuxuu siiya?
A: 330103-10-20-10-02-00wuxuu siiya in la tala galin karin goobta shaft, dhaawac, iyo guurka rotor.
Su’aal 5: Xagga qaaraha ayaa 330103-10-20-10-02-00 mararka badan loo isticmaalaa?
A: 330103-10-20-10-02-00wuxuu mararka badan loo isticmaalaa fikradaha ujeedada nabadgelyo, oil & gas, petrochemical, iyo isticmaalka qaybaha weyn.