Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330102-00-70-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Probe | CSA ATEX IECEx La Ilaalay |
| 330102-00-70-10-02-05 | Ilaalayaasha Qaybta Xadgudubka |
| Qorsho Qorsho | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Qaabka Probe ee Dhinaca Dheerka |
| Ilaalayaasha Xirka Dheerka | kabalka Ilaalayaasha 1.0 m |
| Sensar Eddy Current | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Qorshaha Mushaahadka Turbiin |
| Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka | Sensar Dheerka Compressor |
| Ku qoran kasta ka dhacaya in dhaqanka shaqo | Qorshaha Dheerka Laga Helin |
| qorshaha Sare ee 3300 | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
Waxaa Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 waa qorshaha 3300 XL ee 8 mm ee la sameeyay si loo hubiyo dheerka iyo dhaqanka shaqo ee turbiin, compressor, pump, iyo motor. Wuxuu la isticmaaliyaa badan oo ku saabsan mushaahadka haal ama condition monitoring systems si loo hubiyo in mashinada shaqo ay ugu yaraan iyo ay ugu wanaagsan yihiin.
Tani waa qorsho oo leh dhinac PPS (polyphenylene sulfide) iyo qalab ka dhasha gacan kasta oo ku jira ayroodha (AISI 303/304), taasoo si fiican ugu xasiloonaysa in la isku xirto iyo xisbiyada dheer. Wuxuuna leh kabel 75Ω ee ka dhajiyey triaxial FEP iyo koonikta koobka ah ee ClickLoc ee si fudud iyo si gaar ah ugu dhisirto.
Kuwa aan lahayn sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx, 330102-00-70-10-02-05 waa la isticmaali karaa goobaha aad u xun oo ku saabsan qaybaha industriyada, taasoo si fiican uga soo celiya waraqa badbaadinta iyo nidaamka ilmaha si loo xasilooniyo qaybaha.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 3300 XL 8 mm Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330102-00-70-10-02-05 |
| Cabbirrada | 116.5x1.5x1.5cm |
| Miisaanka | 0.16KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Caadiga Kooniktoorka | Kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab ama kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab oo ku jira beryllium copper |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 7.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
1. Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee 330102-00-70-10-02-05?
Waxaa 330102-00-70-10-02-05waxa loo isticmaala in la xisbiyo xisbiga iyo ka dhacida xisbiga ee shaftiga ee meelaha la dhaqmayo in la hubiyo heerka iyo in la hagaajiyo alaabta.
2. Nidaamka ku saabsan waa 330102-00-70-10-02-05?
Waxaa 330102-00-70-10-02-05waxa lagu dhisay in la isticmaalo nidaamka Bently Nevada 3300 XL ee la hubiyo.
3. Ma natiijooyinka xisaabta 330102-00-70-10-02-05 waa ku xidhan qaybta la xidhiyey?
Waxaa 330102-00-70-10-02-05waxa uu isticmaalaa teknoolojiyada eddy current (qaybta la xidhiyey) si loo xisbiyo xisaabta xagga ka dhexeeya iyo xagga ka dhexeeya ee leh mid ka yar oo la xidhiyey.
4. Waa maxay in ka badan kableka 330102-00-70-10-02-05?
Waxaa 330102-00-70-10-02-05waxa uu soo saaray in ka badan kableka caadi ah ee 1.0 mitir (3.3 feet).
5. Ma 330102-00-70-10-02-05 waa la xidhiyey goobaha xun?
Haa, 330102-00-70-10-02-05waxa uu la xidhiyey CSA, ATEX, iyo IECEx si loo xisbiyo shaqsiyada goobaha xun.
6. Waa maxay waxyaalaha la isticmaaliyey 330102-00-70-10-02-05?
Waxaa 330102-00-70-10-02-05waxa uu isticmaalaa qaybta PPS iyo qaybta dhinaca (AISI 303/304) si loo xisbiyo dhaqameed iyo dhaqameed dheer.