Όνομα Προϊόντος: αισθητήριο 3300 XL 8 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330102-00-70-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προσαρμογή Bently Nevada 3300 XL 8 mm | Πιστοποιημένο σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx |
| 330102-00-70-10-02-05 | Αισθητήρας για επικίνδυνες περιοχές |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | Κέλυφος αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσαρμογέας μετατόπισης άξονα | καλώδιο προσέγγισης 1,0 m |
| Αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής (eddy current) | Σύστημα Προστασίας Μηχανημάτων |
| Παρακολούθηση Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Προβολέας Παρακολούθησης Τουρμπίνας |
| Σύστημα Παρακολούθησης Κατάστασης | Αισθητήρας Δόνησης Συμπιεστή |
| Βιομηχανική μέτρηση ταλαντώσεων | Προσαρμογέας μη επαφής μετατόπισης |
| σειρά Προβολέων 3300 XL | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
Ο Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 είναι ένας προβολέας εγγύτητας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για ακριβή παρακολούθηση δόνησης και μετατόπισης άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα παρακολούθησης κατάστασης για να διασφαλίζει την ασφαλή και αποτελεσματική λειτουργία βιομηχανικού εξοπλισμού, όπως τουρμπίνες, συμπιεστές, αντλίες και κινητήρες.
Αυτός ο προβολέας διαθέτει άκρο από PPS (πολυφαινυλενοθείο) και εξωτερικό περίβλημα από ανθεκτικό ανοξείδωτο χάλυβα (AISI 303/304), προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά και μεγάλη διάρκεια ζωής. Διαθέτει καλώδιο τριαξονικού τύπου 75 Ω με μόνωση FEP και συνδετήρα Miniature coaxial ClickLoc για γρήγορη και ασφαλή εγκατάσταση.
Με πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx, το μοντέλο 330102-00-70-10-02-05 είναι κατάλληλο για επικίνδυνα και απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα, παρέχοντας ακριβή και σταθερά δεδομένα μέτρησης για συστήματα προληπτικής συντήρησης και προστασίας μηχανημάτων.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 3300 XL 8 mm Αισθητήρας Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330102-00-70-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 116,5x1,5x1,5 cm |
| Βάρος | 0,16 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφενυληνικό Σουλφίδιο (PPS) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 303 ή 304 (SST) |
| Καλώδιο Προβολέα | 75 Ω τριαξονικό, με μόνωση φλουοροαιθυλενοπροπυλενίου (FEP) |
| Θωράκιση (προαιρετική και στα δύο) | Εύκαμπτο AISI 302 ή 304 SST με εξωτερικό περίβλημα FEP |
| Υλικό ένωσης | Ορείχαλκος επιχρυσωμένος ή βηρυλλιούχος χαλκός επιχρυσωμένος |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 0,0 in |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 7.0 in |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Εγκρίσεις CSA, ATEX, IECEx |
1. Ποια είναι η κύρια χρήση του 330102-00-70-10-02-05;
Ο 330102-00-70-10-02-05χρησιμοποιείται για τη μέτρηση ταλάντωσης και μετατόπισης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, για παρακολούθηση της κατάστασης και προστασία του εξοπλισμού.
2. Με ποιο σύστημα είναι συμβατό το 330102-00-70-10-02-05;
Ο 330102-00-70-10-02-05σχεδιάστηκε για χρήση με το σύστημα παρακολούθησης Bently Nevada 3300 XL.
3. Ποια τεχνολογία αισθητήρα χρησιμοποιεί το 330102-00-70-10-02-05;
Ο 330102-00-70-10-02-05χρησιμοποιεί τεχνολογία επαγώμενων ρευμάτων (προσέγγισης) για ακριβή, μη επαφική μέτρηση ταλάντωσης και μετατόπισης.
4. Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου του 330102-00-70-10-02-05;
Ο 330102-00-70-10-02-05παρέχεται με τυπικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (3,3 πόδια).
5. Είναι το 330102-00-70-10-02-05 κατάλληλο για επικίνδυνα περιβάλλοντα;
Ναι, το 330102-00-70-10-02-05έχει πιστοποιηθεί σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx για ασφαλή λειτουργία σε επικίνδυνες περιοχές.
6. Από ποια υλικά κατασκευάζεται το 330102-00-70-10-02-05;
Ο 330102-00-70-10-02-05χρησιμοποιεί αισθητήρα από PPS και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα (AISI 303/304) για ανθεκτικότητα και μακροχρόνια αξιοπιστία.