Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330102-00-70-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 мм зонды | CSA ATEX IECEx сертификатталған |
| 330102-00-70-10-02-05 | Қауыпты аймақтағы сенсор |
| Жақындық зонды | ClickLoc коннекторы бар зонды |
| Тербеліс бақылау сенсоры | Есікшелі болаттан жасалған сонда корпусы |
| Осьтің орын ауысуын бақылау зондысы | 1,0 м жақындау зондысы кабелі |
| Эдди ток датчики | Машина-жабдықтарды қорғау жүйесі |
| Айналушы Машиналарды Бақылау | Турбина бақылау зондысы |
| Күй бақылау жүйесі | Компрессордың тербелісін бақылайтын сенсор |
| Өнеркәсіптік тербеліс өлшеуі | Байланыссыз орын ауысуын бақылау зондысы |
| 3300 XL сериясының зондысы | Өнеркәсіптік автоматтандыру сенсоры |
The Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 бұл — айналмалы машиналардағы тербеліс пен валдың орын ауысуын дәл бақылауға арналған 3300 XL 8 мм жақындық зондысы. Ол турбиналар, компрессорлар, сорғылар және электрқозғалтқыштар сияқты өнеркәсіптік жабдықтардың қауіпсіз және тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін күй бақылау жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Бұл зондының ұшы полифенилен сульфид (PPS) материалдан жасалған, ал корпусы берік шойынсыз болаттан (AISI 303/304) жасалған, сондықтан ол өте жоғары тозуға төзімді және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Зонды 75 Омдық үшосылық FEP-изоляциялық кабельмен және тез және сенімді орнатуға арналған миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннекторымен жабдықталған.
CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған 330102-00-70-10-02-05 өнімі болжамды техникалық қызмет көрсету мен машиналарды қорғау жүйелері үшін дәл және тұрақты өлшеу деректерін беретін, қауыпты және қатаң өндірістік орталарға арналған.
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
|
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
|
Баға |
Winnie мен байланысу |
|
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
|
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
|
Төлем шарттары |
T/T |
|
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 3300 XL 8 мм зонды |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330102-00-70-10-02-05 |
| Өлшемдер | 116,5×1,5×1,5 см |
| Салмағы | 0.16KG |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Зондтық кабель | 75 Ом үшосылысты, фторэтиленпропилен (FEP) изоляцияланған |
| Қорғаныс қабаты (екеуінде де опциялық) | Иілгіш AISI 302 немесе 304 аустенитті болат, FEP сыртқы қаптамасымен |
| Байланыс материалы | Алтынмен капталған латунь немесе алтынмен капталған бериллий мырышы |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 7.0 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
330102-00-70-10-02-05 құрылғысы негізінен қандай мақсатта қолданылады?
The 330102-00-70-10-02-05айналып тұрған машиналарда валдың тербелісі мен орын ауыстыруын бақылау үшін және жабдықтың күйін бақылау мен қорғау үшін қолданылады.
330102-00-70-10-02-05 құрылғысы қандай жүйемен сүйлесімді?
The 330102-00-70-10-02-05bently Nevada 3300 XL бақылау жүйесімен пайдалануға арналған.
330102-00-70-10-02-05 құрылғысы қандай сезгіштік технологиясын қолданады?
The 330102-00-70-10-02-05дәлдігі жоғары, байланыссыз тербеліс пен орын ауыстыруды өлшеу үшін айналмалы ток (жақындық) технологиясын қолданады.
4. 330102-00-70-10-02-05 кабельдің ұзындығы қандай?
The 330102-00-70-10-02-05стандартты кабель ұзындығы 1,0 метр (3,3 фут) болып келеді.
5. 330102-00-70-10-02-05 қауыпты орталарға арналған ба?
Иә, ол 330102-00-70-10-02-05қауыпты аймақтарда қауіпсіз жұмыс істеу үшін CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған.
6. 330102-00-70-10-02-05 қандай материалдардан жасалған?
The 330102-00-70-10-02-05тұрақтылық пен ұзақ мерзімді сенімділік үшін PPS сынама ұшы мен шойыннан (AISI 303/304) жасалған корпус қолданылады.