ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330102-00-70-10-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် | CSA ATEX IECEx အထောက်အထားပေးထားသည် |
| 330102-00-70-10-02-05 | အန္တရာယ်ရှိသော ဧရိယာအတွက် စီန်ဆာ |
| အနီးကပ် မှုန်းခေါ်စက် | ClickLoc ကော်နက်တာ ပရိုဘ် |
| ကြွေလှုပ်မှု စောင်းကြားမှုစက် | သံမဏိတိုင်ပံပါသော ပရိုဘ်အမှုန့် |
| ရှာဖ့် နေရာရွှေ့ပေးသည့် ပရိုဘ် | ၁.၀ မီတာ နီးစပ်မှု ပရိုဘ် ကြိုး |
| အီဒီကারেန့် စင်ဆာ | စက်ပစ္စည်း ကာကွယ်ရေး စနစ် |
| လှည့်ပတ်စက်ပစ္စည်းစောင့်ကြည့်မှု | တာဘိုင်းန် စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဗ် |
| အခြေအနေ စောင်းကြည့်စနစ် | ကွန်ပရက်ဆာ ကြွေလှုပ်မှု စီန်ဆာ |
| စက်မှု ဗိုင်ဘရေးရှင်း တိုင်းတာမှု | ထိတွေ့မှုမရှိသော ရွှေ့ပြောင်းမှု ပရိုဘ် |
| 3300 XL စီးရီး ပရိုဘ် | စက်မှုအလိုအလျောက်ပြုလုပ်မှု စင်ဆာ |
၎င်း ဘန်တလီ နေဝါဒါ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ ဤပရိုဘ်သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဗိုင်ဘရေရှင်နှင့် ရှာဖ် ရွှေ့ပြောင်းမှုကို တိကျစွာ စောင်းကြည့်ရန်အတွက် ဒီဇိုင်းပုတ်ထားသော ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ နီးကပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ဤပရိုဘ်ကို တူရဘိုင်န်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် မော်တာများကဲ့သို့သော စက်မှုပစ္စည်းများ၏ ဘေးကင်းပြီး ထိရောက်သော လည်ပတ်မှုကို အာမခံရန် အခြေအနေစောင်းကြည့်ခြင်းစနစ်များတွင် အသုံးများပါသည်။
ဤပရိုဘ်သည် PPS (ပေါ်လီဖီနီလင် ဆာလ်ဖိုက်) အဖျားနှင့် ခံနိုင်ရည်ရှိသော စတိုင်န်လက်စ်သံမဏိ (AISI 303/304) အိမ်အဖွဲ့ပါရှိပြီး အလွန်ကောင်းမွန်သော ပုပ်စားမှုခံနိုင်ရည်နှင့် အသက်တာရှည်မှုကို ပေးစေပါသည်။ ဤပရိုဘ်တွင် ၇၅Ω သုံးလုံးပေါင်းစပ်ထားသော FEP အားကုန်သောက်ကာဘယ်လ်နှင့် မိုင်နီယောချာ ကော်အက်စီယယ် ClickLoc ကော်နက်တာပါရှိပြီး မြန်ဆန်ပြီး လုံခြုံသော တပ်ဆင်မှုကို ပေးစေပါသည်။
CSA၊ ATEX နှင့် IECEx လက်မှတ်များဖြင့် အသိအမှတ်ပြုထားသော 330102-00-70-10-02-05 သည် အန္တရာယ်ရှိပြီး စိန်ခေါ်မှုများစွာရှိသော စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပြီး ကြိုတင်သတိပေးမှု ထိန်းသိမ်းရေးစနစ်များနှင့် စက်ပစ္စည်းများကာကွယ်ရေးစနစ်များအတွက် တိကျပြီး တည်ငြိမ်သော တိုင်းတာမှုအချက်အလက်များကို ပေးစေပါသည်။
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
|
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
|
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
|
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
|
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
|
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
|
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နေვာဒါ 330102-00-70-10-02-05 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330102-00-70-10-02-05 |
| အရွယ်အစား | 116.5x1.5x1.5 စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.16KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| ပရိုဘ်ကြိုး | 75Ω သုံးလုံးပေါင်း (triaxial), ဖလူရိုအီသီလီန် ပရိုပီလီန် (FEP) အုံအုံထုံထုံဖြင့် ကာကွယ်ထားသော |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | FEP အပေါ်ယံအကာအကွယ်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော ပေါ့ပေါ့ပါးပါးရှိသော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST |
| ဆက်သွယ်မှု ပစ္စည်း | ရွှေသုံး၍ အ покရ်ထုတ်လုပ်ထားသော ကြေးနီ သို့မဟုတ် ရွှေသုံး၍ အုပ်ထုတ်လုပ်ထားသော ဘေရီလီယမ် ကြေးနီ |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 0.0 in |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 7.0 လက်မ |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ ၏ အဓိကအသုံးပြုမှုမှာ အဘယ်နည်း။
၎င်း 330102-00-70-10-02-05ဤပစ္စည်းကို စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် လည်ပတ်နေသော စက်ကူးမှုများ၏ ဝိုင်ယာရှပ်ခုန်ခါမှုနှင့် ရွှေ့ပေးမှုကို တိုင်းတာရန်အတွက် အခြေအနေစောင်းခြင်းနှင့် စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်အတွက် အသုံးပြုသည်။
၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ သည် မည့်သည့်စနစ်နှင့် သဟဇာတဖြစ်သနည်း။
၎င်း 330102-00-70-10-02-05bently Nevada 3300 XL စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင......
၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ တွင် အသုံးပြုသော စောင်းခေါ်မှုနည်းပညာမှာ အဘယ်နည်း။
၎င်း 330102-00-70-10-02-05ဤပစ္စည်းသည် အတိအကျရှိသော မှုန်းမှုမှုန်းမှုနှင့် ရွှေ့ပေးမှုတိုင်းတာမှုအတွက် အီဒီကারেন့် (အနီးကပ်) နည်းပညာကို အသုံးပြုသည်။
၄။ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ ၏ ကြိုးအလျားမည်မျှနည်း။
၎င်း 330102-00-70-10-02-05စံသတ်မှတ်ထားသော ကြိုးအရှည် ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ပါဝင်ပါသည်။
၅။ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ သည် အန္တရာယ်ရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပါသလား။
ဟုတ်တယ်၊ ဒါ 330102-00-70-10-02-05အန္တရာယ်ရှိသော ဧရိယာများတွင် လုံခြုံစေရန် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အထောက်အပံ့များဖြင့် အသိအမှတ်ပြုထားပါသည်။
၆။ ၃၃၀၁၀၂-၀၀-၇၀-၁၀-၀၂-၀၅ တွင် အသုံးပြုသည့် ပစ္စည်းများမည်သည်နည်း။
၎င်း 330102-00-70-10-02-05သန္တာန်စိုးရိမ်မှုနှင့် ရေရှည်တွင် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုအတွက် PPS ပရော့ဘ်အဖျားနှင့် စတီလ်သံမဏိ (AISI 303/304) အိမ်အုပ်များကို အသုံးပြုထားပါသည်။