Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330102-00-70-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Scannáin 3300 XL 8 mm Bently Nevada | Certaithe de réir CSA, ATEX agus IECEx |
| 330102-00-70-10-02-05 | Scannáin Cheantar Mianach |
| Proba Glacach Cothromachta | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Cás Scannáin as Stáinine Stainge |
| Probe Aistriú Meabhairshuiche | cablach Ghlacais 1.0 m |
| Sainseansra Eddy Current | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Brosnóir Monatóireachta Turbíní |
| Córas Monatóireachta Stáide | Sensóir Criochnaithe Comhphrósair |
| Tomhas Tiontaithe Industriúil | Brosnóir Neamh-thagann i dteagmháil le Scairdheacht |
| sraith 3300 XL Probe | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
An Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 is é seo brosnóir gaire 3300 XL 8 mm deartha chun monatóireacht chruthaíochta ar chriochnaithe agus ar scairdheacht na sreangáin i meaisíní róthartha. Úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóireachta stádais chun oibriú sláintiúil agus éifeachtach a chinntiú ar thiomáin, ar chomhphrósair, ar phuimpáin agus ar mhointéirí industriúla.
Tá an bhrainse seo leis an mbpointe PPS (polyphenylene sulfide) agus leis an gcuarán cruá a dhéanann stáinléim (AISI 303/304), ag soláthar tuirseacht iontach agus saol seirbhíse fada. Tá cábla triaxial 75Ω le insiléadh FEP air, agus nascóir co-axial beag ClickLoc chun suiteáil shasta agus sláintiúil.
Le teastais CSA, ATEX, agus IECEx, is oiriúnach an 330102-00-70-10-02-05 do thimpeallachta tionsclaíocha mianaithe agus dian, ag soláthar sonraí tomhais cruinn agus staible do chórais coimeád réamhchúra agus cosaint uirlisí.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330102-00-70-10-02-05 3300 XL 8 mm Scannán |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330102-00-70-10-02-05 |
| Tomhas | 116.5x1.5x1.5cm |
| Meáchan | 0.16KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Ábhar an naiscitheora | Crua-ghalvánaithe as brass nó cruabhaillí as beriliam-cuairt óir |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 7.0 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
1. Cad é an príomhúsáid a bhaintear as an 330102-00-70-10-02-05?
An 330102-00-70-10-02-05úsáidtear é chun crochadh agus aistriú na sreangáin a thomhas i miasanna rothartha chun monatóireacht stádais agus cosaint an mhaisinéirí a chinntiú.
2. Cé acu de na córais seo a leanas is comhoiriúnach leis an 330102-00-70-10-02-05?
An 330102-00-70-10-02-05dearcadh do úsáid le córas monatóireachta Bently Nevada 3300 XL.
3. Cé acmhainn shonraíochta a úsáideann 330102-00-70-10-02-05?
An 330102-00-70-10-02-05úsáideann teicneolaíocht reo iompra (gairdheachta) chun tomhas neamh-thagannach cruinn de ghréasán agus de sheachrán.
4. Cad é fad an tsíoraí de 330102-00-70-10-02-05?
An 330102-00-70-10-02-05tagann le fad síoire stándúnach de 1,0 méadar (3,3 troigh).
5. An oiriúnaíonn 330102-00-70-10-02-05 do thimpeallachtaí contúirteacha?
Is féidir, an 330102-00-70-10-02-05tá ceadaithe aige le CSA, ATEX, agus IECEx chun oibriú go sábháilte i dtimpeallachtaí contúirteacha.
6. Cé na hábhair a úsáidtear i 330102-00-70-10-02-05?
An 330102-00-70-10-02-05úsáideann tipa PPS agus córas ina bhfuil crua-ghlas (AISI 303/304) chun é a bheith ina fhógra don fhadhbh agus don tionscnamh fadtéarmach.